Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδαρελια μου το doge πηρε κατω βολτα,πιστευετε μπορει να ξανανεβει,ή εσκασε η φουσκα? αξιζει να βαλω κανα 100αρι ή καλυτερα xrp τωρα που ειναι στο 1.35?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Pwnedthisway είπε

Παιδαρελια μου το doge πηρε κατω βολτα,πιστευετε μπορει να ξανανεβει,ή εσκασε η φουσκα? αξιζει να βαλω κανα 100αρι ή καλυτερα xrp τωρα που ειναι στο 1.35?

Αν ήμασταν μελλοντολογοι δεν θα γράφαμε στο ινσομνια

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Αν ήμασταν μελλοντολογοι δεν θα γράφαμε στο ινσομνια

Εγώ φίλε μου αν ρίσκαρα ένα 100αρικο τοτε θα επέλεγα στην τυχη ένα crypto με σημερινή αξία 0,000000κατι και θα το ξέχναγα για 2-3 χρόνια. Όπως είπε και ο αλλος φίλος δεν είμαστε μελλοντολόγοι αλλά πίστεψε με σε αυτο που γράφω παραπάνω πιστεύω ότι μπορώ να δω το μακρινό μελλον

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

To υπουργείο υγείας προειδοποιεί....προφυλάξτε την υγεία σας αγοράζοντας ΧΡΠ.... xD 

Και ο υπουργός οικονομικών εγκρίνει την απόφαση του υπουργείου υγείας για την πληρωμή νέων φόρων. χδ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος η κακος δεν πρεπει να αναφερονται νομισματα για συγκριση με το XRP ειδικα doge.Eννοειται δεν κράζω γιατί οπως πολυς κοσμος ετσι και γω εχω  ηταν απο τα πρωτα που πούλησα με τεράστιο κέρδος για να βαλω επιπλέον XRP. 

Τα 100 που λεει ο φιλος @Rafa1967 το θεωρώ ενα αρκετά  αξιόλογο ποσο και δεν θα το εβαζα στο doge .Eννοειται 100 για XRP και ADA θα τα έχωνα δίχως σκέψη.

 Επενδύουμε σε νομίσματα με ρόλους και μέλλον ,σε νομίσματα που λύνουν προβλήματα και διορθώνουν και συμπληρώνουν κενα.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για long term μπορειτε να ριξετε και μια ματια στο VeChain να ψαχτείτε λιγο παραπανω αν καποιος θελει να παρει πολλα νομίσματα για μικρό αντίτιμο. 

ΥΓ. Δεν ειναι πρόταση επαγγελματία ή οικονομολόγου, απλα φαινεται να εχει ενα στόχο και ενα ενδιαφερον

Επεξ/σία από thetiesthatbind
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Για long term μπορειτε να ριξετε και μια ματια στο VeChain να ψαχτείτε λιγο παραπανω αν καποιος θελει να παρει πολλα νομίσματα για μικρό αντίτιμο. 

VET φουλ μαζι με TRX

Ενα τελειο σχολειο στο youtube για XRP σημερα

''If you look at the global picture, there are 2 main blockchain networks forming - one based on XRP and one based on Ethereum. I see it as the battle of BluRay vs HD-DVD from 13 years ago. Both have advantages, but only one will win. The U.S. SEC has chosen Ethereum (HD-DVD). They are doing everything to try to make it happen, including pressuring European partners with Ripple, and getting American elitists to back Ethereum. It was a bet they made years ago, and they are desperate to not show they have a losing hand. The rest of the world is choosing XRP (BluRay). XRP will ultimately win due to carbon footprint alone''

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...