Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Gouthas απλά να ξέρουμε πως υπάρχει περίπτωση όντως να πάει στο 0.80κατι το κορέξιον και μετά όπως λές το λάστιχο απο την σφεντόνα. Πρίν μερικές εβδομάδες (οταν άρχισε δυστυχώς το ΧΡΠ να παίρνει τα επάνω του και δέν μου άφησε λίγο ακόμα χρόνο να αγοράσω χαμηλά) είχα πεί πως βλέπω για τέλη μαίο με αρχές ιουνίου να κάνουμε το μπάμ για ΑΤΗ. 

 Τώρα, εάν είσαι λόνγκ τάιμ αληθινός believer στο ΧΡΠ και την χρησιμότητά του και δέν έχεις πρόβλημα ε ναί, τότε αγοράζεις....και περιμένεις....αλλιώς δέν θα είχα 5ψήφιο αριθμό σε ευρώ μέσα στον κρυπτοχώρο....

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@Gouthas απλά να ξέρουμε πως υπάρχει περίπτωση όντως να πάει στο 0.80κατι το κορέξιον και μετά όπως λές το λάστιχο απο την σφεντόνα. Πρίν μερικές εβδομάδες (οταν άρχισε δυστυχώς το ΧΡΠ να παίρνει τα επάνω του και δέν μου άφησε λίγο ακόμα χρόνο να αγοράσω χαμηλά) είχα πεί πως βλέπω για τέλη μαίο με αρχές ιουνίου να κάνουμε το μπάμ για ΑΤΗ. 

 Τώρα, εάν είσαι λόνγκ τάιμ αληθινός believer στο ΧΡΠ και την χρησιμότητά του και δέν έχεις πρόβλημα ε ναί, τότε αγοράζεις....και περιμένεις....αλλιώς δέν θα είχα 5ψήφιο αριθμό σε ευρώ μέσα στον κρυπτοχώρο....

Φίλε μου, και εγώ την πάτησα όπως πολλοί, όταν απλά έβγαλα μια 400άδα XRP, για να αγοράσω λίγο φθηνότερα, κόλλησε για λίγο στο 0,45 και πάλι δεν το πίστεψα, μέχρι που περίμενα για κάτι ψιλά να κατέβει, αυτό εκτοξεύτηκε, αυτό ναι εγώ το λέω βλακεία μου, τώρα όμως ας μπούμε στο χορό και ας κάνει κωλοτούμπες!!! όπως και αρκετά που αξίζουν το ευρώ  μας που πραγματικά εκτοξεύονται!!!!

Φυσικά είμαι Fan του βλαμμένου, και αλήθεια, αγοράζω πλέον και δεν ξανα πουλάω μέχρι να το δω στα 500$

Επεξ/σία από Gouthas
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έτσι είναι. Πρέπει να είσαι τρελός trader και αυτή να είναι η δουλειά σου για να μπορέσεις να πείς οκ...έβγαλα κάτι....εγώ πάντα αγοράζω στην χειρότερη στιγμή οπότε.... xD η γνώμη μου είναι μηδενικής αξίας . Τον τίτλο (Χειρότερος Τρέηντερ Όλών Των Εποχών) ευχαρίστος τον δέχομαι χαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Δυστυχώς έτσι είναι. Πρέπει να είσαι τρελός trader και αυτή να είναι η δουλειά σου για να μπορέσεις να πείς οκ...έβγαλα κάτι....εγώ πάντα αγοράζω στην χειρότερη στιγμή οπότε.... xD η γνώμη μου είναι μηδενικής αξίας . Τον τίτλο (Χειρότερος Τρέηντερ Όλών Των Εποχών) ευχαρίστος τον δέχομαι χαχαχαχ

Δεν εισαι ο μονος, να μολις τωρα εκανα αγορα στα 1,40 και σε μερικα λεπτα επεσε στο 1,37 και κατεβαινει. Εμενα περιμενουν οι π@@@δες ποτε θα βαλω για να το ριξουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τα bot που βλέπουν αγορά, ρίχνουν την τιμή για να σε κάνουν να πουλήσεις και μετά να ξαναμπείς με πιό λιγότερα, μέχρι που δέν θα έχεις και μετά θα περιμένουν άλλο μικρό ψαράκι. 

Τα δικά μου θα τα πάρουνε όταν πάει 589$.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ δεν έλεγα και τα νούμερα του τζόκερ!!!!!! Ρε τόσο καλός έχω γίνει, είπα για πτώση σύντομα αλλά τόσο σύντομα???

 

Όλα πέφτουν το μαμημένο το DOGE ανεβαίνει!!!! ααααααααααααααααααα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η δική μου αγορά στο xrp έγινε αρκετά ψηλά. Δε θέλω να πουλήσω όμως. Δε θα πάνε χαμένα αυτά στο μέλλον. Θέλω όμως να αγοράσω το dip τώρα. Θα περιμένω όμως ακόμα. Νομίζω η βουτιά δεν έχει τελειώσει. Η αγορά η πρώτη έγινε στο etoro γιατί ούτε την alpha μου ούτε τη revolut τη δέχτηκαν τα άλλα που δοκίμασα. Που αγοράζετε εσείς με άμεση πίστωση και χωρίς τιμές και spreads τόσο αστεία όσο του etoro;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια επειδη ειμαι νουμπας
βλεπω ντιπσ απο διαφορα κοινς και οσα ειδα εγιναν στις 6.40. btc xrp xlm eth κτλπ. Υπαρχει καποια λογικη πισω απο αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...