Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μήν μου το δείχνεις αυτό ρε συ γιατί φοβάμαι πως θα βγώ αληθινός....σας είχα πεί πως θα δούμε ένα μικρό μπούλ ραν και μετά κράς....ερε και να αρχίσει απο εβδομάδα η κάθοδος....μιλάμε ώρες ώρες με τρομάζω...(....η μετριοφροσύνη μου είναι ε ; )......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Rafa1967 είπε
11 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε
1 λεπτό πριν, Rafa1967 είπε
14 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε
1 λεπτό πριν, Rafa1967 είπε
15 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Και άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

FALSE flag ειναι αυτό να ξέρετε. Είναι για να δούμε το πόσο "decetrelized" είναι το μπίτκοιν....έρχετε λέλαπα λέμε...

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Που το βλέπεις το xrp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Μήν μου το δείχνεις αυτό ρε συ γιατί φοβάμαι πως θα βγώ αληθινός....σας είχα πεί πως θα δούμε ένα μικρό μπούλ ραν και μετά κράς....ερε και να αρχίσει απο εβδομάδα η κάθοδος....μιλάμε ώρες ώρες με τρομάζω...(....η μετριοφροσύνη μου είναι ε ; )......

Μάν το είχα πει τι θα γίνει με τα κοιν λόγο Τουρκίας πριν γίνει. Ήταν λογικό. Όμως όπως είδα λίγο κάτι μετοχές δεν νομίζω να πάμε σε κρας ίσως πέσει κι άλλο αλλά όχι πάτο. Θα ανέβει πάλι. Πρέπει να διατηρηθεί η εμπιστοσύνη του κόσμου για μπει αύριο κι Κούτση Μαρία απέναντι που τινάζει το χαλί στις 7 κάθε πρωί. Και μετά... το αυτονόητο!! Μακάρι να γινόταν τώρα το κρας να ξεμπερδευουμε. Επίσης Η ευρωπαϊκή τράπεζα ανακοίνωσε ότι βγάζει το νέο κρυπτο ευρώ. Δεν υπάρχει χρόνος για πολλά πολλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Μήν μου το δείχνεις αυτό ρε συ γιατί φοβάμαι πως θα βγώ αληθινός....σας είχα πεί πως θα δούμε ένα μικρό μπούλ ραν και μετά κράς....ερε και να αρχίσει απο εβδομάδα η κάθοδος....μιλάμε ώρες ώρες με τρομάζω...(....η μετριοφροσύνη μου είναι ε ; )......

Όταν λες κρας, τι εννοείς;

Μηδενίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, magnusmach είπε

η φαση πρεπει να ναι φρεντο εσπρεσο τσιγαρακι και στον ζμπουτσομ

Δεν ξέρω για εσάς, εγώ το αντιμετωπίζω με βότκα και μπαλαλάικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως προ το παρόν στο trading εχω κανει πονταρισματακια σε VET, DOGE και CAKE που βγήκαν και έχω λίγα xrp σε cold storage για τη σύνταξη 😂.

Και δεν αγγίζω BTC και ETH μεχρι νεωτέρας  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Gouthas είπε

Είμαι περίεργος να δω τη νύχτα πως θα πάει!!! όταν θα κοιμόμαστε!!!

Πολύ δυσκολη νυχτα η σημερινή!!! Καλό ξημέρωμα σε όλους μας!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...