Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Rafa1967 είπε

Η Αμερική είναι 8 ώρες πίσω. Είναι νυχτα εκεί!!

Ναι εννουσα εσωτερικη πληροφορια για το πως θα παει αλλα απο οτι διαβασα η ακροαση ειναι στις 14 Μαιου!

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προβλεπω να πηγαινει μακρια η βαλιτσα... Ολη αυτη η κατασταση με το δικαστικο δεν αφηνει το νομισμα να ανεβει και δεν ξερω και τι συνεχεια μπορει να εχει αναλογα με την δικαστικη αποφαση. Αναμενουμε..

Εκανε μια και ανεβηκε λιγο το πρωι αλλα βλεπω οτι τωρα ειναι σε πτωση παλι

Επεξ/σία από AggTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, AggTs είπε

Προβλεπω να πηγαινει μακρια η βαλιτσα... Ολη αυτη η κατασταση με το δικαστικο δεν αφηνει το νομισμα να ανεβει και δεν ξερω και τι συνεχεια μπορει να εχει αναλογα με την δικαστικη αποφαση. Αναμενουμε..

Εκανε μια και ανεβηκε λιγο το πρωι αλλα βλεπω οτι τωρα ειναι σε πτωση παλι

Όλα υποχωρούν τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φορτώσει απο χθες στο Binance και περιμενα αυτη τη στιγμή. Το θεμα ειναι, αγοραζεις ή θα πεσει κι αλλο; Ηλπιζα μεταξυ να παει και κατω του 1.

Μην τρελαίνεστε παιδιά. Έχει μέλλον το XRP και γνώμη μου είναι απ'όσο έχω δει μέχρι τώρα ότι θα δούμε μέχρι το καλοκαίρι μια σωστή άνοδο. Τελευταίες ευκαιρίες για αγορές είναι αυτές σε αυτές τις τιμές. Χαρά σε εσάς που αγοράσατε στα 0,20 και 0,40 και δεν κάνατε τη βλακεία να πουλήσετε. Εντάξει βλέπω μερικούς που βαράτε καρδιοχτύπια ανα ώρα, ανά μέρα... Μακροπρόθεσμη επένδυση είναι αυτό. Όχι σήμερα είμαστε αύριο δεν είμαστε. Το Doge νομίζω αρμώζει καλύτερα για αυτό το σπορ.

  • Like 5
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, carolosjk είπε

Εξηγήστε μου ρε παιδιά, τι προκαλεί drops της τάξης του 10-15% μέσα σε λίγα μόλις λεπτά;

Πέφτουν πάντως όλα. Το ανησυχητικό θα ήταν να πέφτει μόνο το XRP. Αυτό ήταν το πρώτο που τσέκαρα.

 

Έχει εκπτώσεις θα λέγαμε. :) (το λέω ως long term holder)

Επεξ/σία από zipo
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zipo είπε

Πέφτουν πάντως όλα. Το ανησυχητικό θα ήταν να πέφτει μόνο το XRP. Αυτό ήταν το πρώτο που τσέκαρα.

Ναι σχεδόν όλα ακολουθούν την ίδια καμπύλη μέσα στη μέρα με μικροδιαφορές. Απλά κατανοώ μεταβολή σταδιακή μέσα στη μέρα αλλά δε μπορώ να καταλάβω αυτά τα ακαριαιά drops τι τα προκαλεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NIKOsVAIO είπε

Εχω φορτώσει απο χθες στο Binance και περιμενα αυτη τη στιγμή. Το θεμα ειναι, αγοραζεις ή θα πεσει κι αλλο; Ηλπιζα μεταξυ να παει και κατω του 1.

Μην τρελαίνεστε παιδιά. Έχει μέλλον το XRP και γνώμη μου είναι απ'όσο έχω δει μέχρι τώρα ότι θα δούμε μέχρι το καλοκαίρι μια σωστή άνοδο. Τελευταίες ευκαιρίες για αγορές είναι αυτές σε αυτές τις τιμές. Χαρά σε εσάς που αγοράσατε στα 0,20 και 0,40 και δεν κάνατε τη βλακεία να πουλήσετε. Εντάξει βλέπω μερικούς που βαράτε καρδιοχτύπια ανα ώρα, ανά μέρα... Μακροπρόθεσμη επένδυση είναι αυτό. Όχι σήμερα είμαστε αύριο δεν είμαστε. Το Doge νομίζω αρμώζει καλύτερα για αυτό το σπορ.

Οχι και καρδιοχτύπια....σε παρακαλώ....εγκεφαλικά παθαίνουμε χαχαχα 

Ανυπομωνησία είναι Νίκο, 3 χρόνια περιμένω και θέλω να ξεκαθαρίσει για να την κοπανήσω.....sail around the world.....όχι 80 ημέρες αλλά για 20 χρόνια ελπίζω :) μετά δέν θα μας παίρνουν τα πόδια μας....παξιμάδι και μπαστούνι. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ κοντά είμαστε όντως

 

δέν φτάσαμε τα 2 με 2.20 για να κάνουμε μετά το πούλμπακ, οπότε ίσως να μήν δοκιμάσουμε τα 0.80 και να παραμείνει στο 1.10 με το πολύ 1 δολάρια και μετά να πάμε επάνω. βλέπουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα από εμένα. Ένα τρίμηνο έχω στα κρυπτο. (Πολύ μικρή εμπειρία) 

Απο ερασιτεχνική μελέτη της πορείας του BTC το τελευταίο διάστημα, κάνει πτωτικές πορείες που αγγίζουν τα 10.000€ και μετά παίρνει μεγάλη ανηφόρα συνεχόμενη για κανένα 15-20ημερο. 
 

Ενδεικτικά σε € :

10 Ίαν - 33κ —> 28 Ίαν 25,8κ —>

21 Φεβ - 47κ —> 28 Φεβ - 37,5κ —>

14 Μαρ - 51κ —> 25 Μαρ 45κ —>

14 Απρ - 54κ —> 20 Απρ 45,5κ —>

Νομίζω έρχεται άνοδος καλή που θα παρασύρει και τα XRP μας. 
 

Περιμενω την απάντηση από κάποιον πιο έμπειρο γιατί μπορεί να γράφω και βλακίες.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια απλή αναζήτησή στο google...

The plunge in the world's most popular digital coin came after reports attributed the decline to speculation that the U.S. Treasury may take action against money laundering that's carried out using digital assets, according to Bloomberg.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν θα πρέπει να αρχίσω να αγχώνομαι η όχι που δεν σηκώνει λίγο  κεφάλι. Έχουμε και το doge που θα μας περάσει στο marketcap και θα γελάνε και οι ρέγκες. Τα καλά νέα ότι το Bitcoin το κατακρημνίζουν και η άνοδος μετά (;) θα είναι πολύ μεγαλύτερη(;). Είδωμεν στο κάτω κάτω εγώ long term hodler είμαι.

Επεξ/σία από panosbel
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...