Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, verylife78 είπε

μα δεν εδωσα καμια συμβουλη... ουτε συγκρινα κατι
αλλωστε ξεκινησα οτι δεν το γουσταρω καθολου...

επισης μιλησα σε παρελθοντικο χρονο.

Το οτι ειναι τζογος δεν αλλαζει το γεγονος οτι αν ειχες βαλεις 500€ και ειχες ρευστοποιησει οταν ειχε φτασει στο 0,4 δεν θα ειχες βγαλεις 3500 καθαρα !!! δεν πιστευω να διαφωνεις σε αυτο?

 

Άκου αδέρφι μου, καλά τα λες, αυτά όμως είναι στρατηγικές του καθενός, μην πορώνεσαι, αν έχεις χρήμα για πήγαινε έλα και για να χώνεις εδώ και εκεί μπράβο σου, απλά θα σου πω αυτό και μην με παρεξηγήσεις, αν κοιτάξεις την φαρέτρα του κρύπτο θα βρεις πολλά υποσχόμενα και συνάμα με μεγάλες διακυμάνσεις κόινς, το θέμα όπως σου είπα είναι τι στρατηγική ακολουθείς!!! θες από την μια μέρα στην άλλη διπλασιασμό??? θες απλά να χαλαρώνεις και όταν φτάσει εκεί που θες να τραβάς?? κάνε ότι γουστάρεις!!! αν απλά παρακολουθήσεις λίγο τα ποστ για το ένα και το άλλο κόιν θα καταλάβεις τι λέω, αρκεί να το ψάξεις. οπότε σαφώς και θα μας πουν ότι ξεφεύγουμε από το θέμα, αλλά αν θες να ποντάρεις στο XRP ανέμενε γιατί έχει πολύ δρόμο ακόμα, και αυτο το τελευταίο, για να την πάρεις χαμπάρι, απο τα λίγα που αντιλαμβάνομαι και εγώ, γίνεται τόσος πόλεμος για ένα και μόνο κρύπτο, ενώ υπάρχουν χιλιάδες στη κυριολεξία, τα οποία κανείς δεν αμφισβήτησε, και τα εχουν βάλει με το XRP??? μεγάλε, κάτι δεν πάει καλά να ξέρεις!!! και είμαι από αυτούς τους γκαντέμηδες που λέω τη μαλακία μου αλλά να ξέρεις την έχω πληρώσει κι όλας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναί πρέπει να έχει πατώσει, είχα πεί προχθές πως επειδή δέν ανέβηκε στα 2.00 με 2.20 για να κάνει κορέξιον, δέν πίστευα να κατεβεί και να δοκιμάσει τα 0.80. 

ήδη η τιμή άρχισε τα ανεβοκατεβάσματα. Ποιός ξέρει, ίσως το relistXRP να αναγκάσει την coinbase κακοχρονο να έχει, θα ξαναβάλουν το ΧΡΠ στις λιστες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, vins είπε

Αν θέλεις πραγματικό storage και σε τέτοια πόσα, δεν το κάνεις μέσω coinbase, άποψή μου..

Μια χαρά το κάνει μέσω Coinbase. Απλά είναι ειδικό institutional custody. Δεν είναι το ίδιο με αυτό που χρησιμοποιούμε εμείς. To χρησιμοποιούν εταιρείες και άλλοι μεγάλοι institutional investors.

https://custody.coinbase.com/

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοπρόσκυλο ξεκίνησε βουτιά. Μακάρι να το πάρει η κατρακύλα και να σβήσει. Και να μπει το χρήμα εκεί που πρέπει...

Το DOGE θα αγγίξει  20% πτώση το τελευταίο 24ωρο. Αν πιάσει το 25% θα το κλαίνε οι ρέγγες αύριο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gouthas είπε

Άκου αδέρφι μου, καλά τα λες, αυτά όμως είναι στρατηγικές του καθενός, μην πορώνεσαι, αν έχεις χρήμα για πήγαινε έλα και για να χώνεις εδώ και εκεί μπράβο σου, απλά θα σου πω αυτό και μην με παρεξηγήσεις, αν κοιτάξεις την φαρέτρα του κρύπτο θα βρεις πολλά υποσχόμενα και συνάμα με μεγάλες διακυμάνσεις κόινς, το θέμα όπως σου είπα είναι τι στρατηγική ακολουθείς!!! θες από την μια μέρα στην άλλη διπλασιασμό??? θες απλά να χαλαρώνεις και όταν φτάσει εκεί που θες να τραβάς?? κάνε ότι γουστάρεις!!! αν απλά παρακολουθήσεις λίγο τα ποστ για το ένα και το άλλο κόιν θα καταλάβεις τι λέω, αρκεί να το ψάξεις. οπότε σαφώς και θα μας πουν ότι ξεφεύγουμε από το θέμα, αλλά αν θες να ποντάρεις στο XRP ανέμενε γιατί έχει πολύ δρόμο ακόμα, και αυτο το τελευταίο, για να την πάρεις χαμπάρι, απο τα λίγα που αντιλαμβάνομαι και εγώ, γίνεται τόσος πόλεμος για ένα και μόνο κρύπτο, ενώ υπάρχουν χιλιάδες στη κυριολεξία, τα οποία κανείς δεν αμφισβήτησε, και τα εχουν βάλει με το XRP??? μεγάλε, κάτι δεν πάει καλά να ξέρεις!!! και είμαι από αυτούς τους γκαντέμηδες που λέω τη μαλακία μου αλλά να ξέρεις την έχω πληρώσει κι όλας...

ρε παιδια χαλαρωστε εγω σας ειπα οτι πουλησα οταν ειχε ανεβει μιας και ειχα βγαλει αυτα που ηθελα και ειπα ενταξει καλα ειμαι...

και μετα απο δυο μερες αγορασα παλι στο 1,4€ και τωρα το κοιταω και περιμενω....
δεν ασχολουμαι με κατι αλλο... δεν με ενδιαφερει κατι αλλο... εγω πιστευω στο XRP και πιστευω στην φιλοσοφια του γιατι δεν ειναι ενα απλο coin

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thomasG4 είπε

Μια χαρά το κάνει μέσω Coinbase. Απλά είναι ειδικό institutional custody. Δεν είναι το ίδιο με αυτό που χρησιμοποιούμε εμείς. To χρησιμοποιούν εταιρείες και άλλοι μεγάλοι institutional investors.

https://custody.coinbase.com/

 

Coinbase Custody is a fiduciary under NY State Banking Law. All digital assets are segregated and held in trust for the benefit of our clients.

και 

We are regulated by the New York Department of Financial Services (NYDFS), and operate as an independently capitalized entity, Coinbase Trust Company, LLC.

Και ξαναλέω με βάση τα παραπάνω που είναι από το custody, αν θες πραγματικό storage, δεν το κάνεις μέσω coinbase 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gassim είπε

Εχει γίνει κάτι και ανεβαίνει ή έτσι του ρθε;

Ενδεχομένος εκείνα τα whale alerts που είδαμε να ξέρουνε κάτι παραπανω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, vins είπε

Coinbase Custody is a fiduciary under NY State Banking Law. All digital assets are segregated and held in trust for the benefit of our clients.

και 

We are regulated by the New York Department of Financial Services (NYDFS), and operate as an independently capitalized entity, Coinbase Trust Company, LLC.

Και ξαναλέω με βάση τα παραπάνω που είναι από το custody, αν θες πραγματικό storage, δεν το κάνεις μέσω coinbase 

 

Ναι ειναι πιο safe το hardware wallet, εχεις δικιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...