Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια και από εμένα μερικές μέρες στα crypto αγόρασα τα πρωτα μου και διάλεξα  τα xrp μετα απο ψάξιμο και αφου διάβασα εδώ αυτά που γραφεται!!! Εχω μια απορία δεν ξέρω αν κάνει για εδώ σχετικά με τα πορτοφολια αν πρεπει να βαζω τα crypto μου εκεί και πια μπορείτε να μου προτείνετε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ο κοπρος από χθες πέφτει συνεχώς και τα κεφαλαια μεταφέρονται σιγά σιγά εκεί που πρέπει. Αυτήν τη στιγμή έπεσε κάτω του ADA η κεφαλαιοποίηση του.
 

Το XRP έχει αρχίσει να ανεβαίνει δειλά δειλά και βλέπω αν συνεχίσει έτσι ο κοπρος, να είμαστε σημερα 1,4€ και πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Petatostithalassa είπε

Ο κοπρος από χθες πέφτει συνεχώς και τα κεφαλαια μεταφέρονται σιγά σιγά εκεί που πρέπει. Αυτήν τη στιγμή έπεσε κάτω του ADA η κεφαλαιοποίηση του.
 

Το XRP έχει αρχίσει να ανεβαίνει δειλά δειλά και βλέπω αν συνεχίσει έτσι ο κοπρος, να είμαστε σημερα 1,4€ και πάλι.

Μάλλον ανέβηκε τώρα γιατί το βλέπω πάνω από το ada

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/4/2021 στις 11:49 ΠΜ, FromMyAshesRRR είπε

Παραδείγματα ρε παιδιά, πολλά συναλλακτηρια δεν έχουν pair σε όλα τα κοινς . Το ΧΡΠ μόλις πριν πόσο, μισό χρόνο μπήκε στο κοινμπεης, δεννμπορω με πω πως το ΧΡΠ ήταν ico. 

Τα ico σκέψου τα σαν κρυπτο πριν γίνουν κρυπτο και βγουν στην αγορά. Ουσιαστικά ρισκάρεις και επενδύεις ,αγοράζοντας απευθείας από τους δημιουργούς τα τοκενς του εκάστοτε crypto σε πολύ χαμηλή τιμή. Το αν θα μπει σε κάποιο ανταλλακτηριο δεν το γνωρίζεις. Μπορεί να εκτοξευτεί , μπορεί και να χαθεί στο υπερπέραν. Το xrp το αγοράσαμε όλοι μας σαν ready to use coin. Παράδειγμα crypto που ηταν ico πριν λίγο καιρο το ethernity  (τo οποίo ακόμα δεν μπήκε σε μεγάλο ανταλλακτηριο ) και το γνωστό σε όλους μας ethereum το οποίο είχε αν θυμάμαι σωστά τιμή κάπου στα 30 λεπτα στην ico φάση του. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Mimakoni είπε

Οσο και να πιστεύω στο xrp θεωρώ αυτα τα βιντεακια υπερβολικά...

Δω δεν εχει φτασει το διψηφιο στη ζωη του...κανουμε ονειρα για 5ψηφια απο βιντεακια :P.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stefanos_13 είπε

Τα ico σκέψου τα σαν κρυπτο πριν γίνουν κρυπτο και βγουν στην αγορά. Ουσιαστικά ρισκάρεις και επενδύεις ,αγοράζοντας απευθείας από τους δημιουργούς τα τοκενς του εκάστοτε crypto σε πολύ χαμηλή τιμή. Το αν θα μπει σε κάποιο ανταλλακτηριο δεν το γνωρίζεις. Μπορεί να εκτοξευτεί , μπορεί και να χαθεί στο υπερπέραν. Το xrp το αγοράσαμε όλοι μας σαν ready to use coin. Παράδειγμα crypto που ηταν ico πριν λίγο καιρο το ethernity  (τo οποίo ακόμα δεν μπήκε σε μεγάλο ανταλλακτηριο ) και το γνωστό σε όλους μας ethereum το οποίο είχε αν θυμάμαι σωστά τιμή κάπου στα 30 λεπτα στην ico φάση του. 

αυτο ακριβως ανεφερα πιο πανω σ'εναν φιλο! Απλα δεν γνωριζα τους "ορους".

Μια παρέα φιλων, αρισκάρει έτσι ακριβως. Με 30-40ε ο καθείς, μπορεί να βγάλουν "μεροκάμματο, μπορεί και όχι! Κρίνοντας απ'τα αποτελέσμα...μάλλον καλό μεροκάμματο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά πως όταν πέφτει το μπιτκοιν παίρνει μπάλα και τα άλλα κρυπτο.

Ειδικά το xrp της καρδιάς μας.

Δηλαδή αν πάει στα τάρταρα το μπιτκοιν την πουτσισαμε ?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, VasilisMaril είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά πως όταν πέφτει το μπιτκοιν παίρνει μπάλα και τα άλλα κρυπτο.

Ειδικά το xrp της καρδιάς μας.

Δηλαδή αν πάει στα τάρταρα το μπιτκοιν την πουτσισαμε ?

Ετσι δουλεύει η αγορα, πανικοβάλλεται

Οχι στα κρυπτο γενικα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, VasilisMaril είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά πως όταν πέφτει το μπιτκοιν παίρνει μπάλα και τα άλλα κρυπτο.

Ειδικά το xrp της καρδιάς μας.

Δηλαδή αν πάει στα τάρταρα το μπιτκοιν την πουτσισαμε ?

Για αυτό το bitcoin είναι ο The King

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν σταματήσει το παιχνιδάκι εκατομυρίων με το DOGE δεν θα δούμε άσπρη μέρα. Φλερτάρει με το ADA τώρα στην  κεφαλαιοποίηση. Χθες αργά το βράδυ είχε πέσει από κάτω όπως έγραψα. 

Το XRP θα κάνει τρελό run αν φύγει το χρήμα που κινηται αυτή τη στιγμή στο DOGE

Εδώ θα είστε και θα δείτε 0,15€ αν φτάσει ο κοπρος έσβησε.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, verylife78 είπε

ρε παιδια χαλαρωστε εγω σας ειπα οτι πουλησα οταν ειχε ανεβει μιας και ειχα βγαλει αυτα που ηθελα και ειπα ενταξει καλα ειμαι...

και μετα απο δυο μερες αγορασα παλι στο 1,4€ και τωρα το κοιταω και περιμενω....
δεν ασχολουμαι με κατι αλλο... δεν με ενδιαφερει κατι αλλο... εγω πιστευω στο XRP και πιστευω στην φιλοσοφια του γιατι δεν ειναι ενα απλο coin

ναι βρε, συζήτηση κάνουμε, το καφενείο μας αφού!!! 😉 άσε που να ξέρεις όλο και κάτι παίρνουμε σαν ιδέες και δίνουμε...

15 ώρες πριν, FullBet είπε

Γεια και από εμένα μερικές μέρες στα crypto αγόρασα τα πρωτα μου και διάλεξα  τα xrp μετα απο ψάξιμο και αφου διάβασα εδώ αυτά που γραφεται!!! Εχω μια απορία δεν ξέρω αν κάνει για εδώ σχετικά με τα πορτοφολια αν πρεπει να βαζω τα crypto μου εκεί και πια μπορείτε να μου προτείνετε!!

τσέκαρε το Exodus, είναι και για κινητά και για υπολογιστές, αυτό είναι software. Αν θες σε στυλ στικάκι δες το Ledger nano s, αλλα να θυμάσαι, μην χάσεις τους κωδικούς την π@υτσησες!! κάνε την έρευνα σου!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...