Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, sapap1 είπε

Hello παιδες,

Αρκετα ασχετος με το θεμα. Μολις χθες αγορασα διαφορα altcoins.

Βλεπω mixed reactions σχετικα με το xrp.

Η δικη ποτε γινεται? Πιστευετε οτι αν κερδισει θα εχει τρομερη ανοδο (ξερω γω θα δεκαπλασιαστει ή  100x). Οι αισιοδοξοι χρηστες του forum, που νομιζουν οτι θα μπορουσε να φτασει το xrp τους επομενους μηνες? 

 

 

ξεκκίνα να διαβάζεις το φόρουμ αυτό, θα βρείς μαργαριστάρια μέσα απο παρα πολλά παιδιά που μοιραζόμαστε τις γνώσεις μας. Καλως ήρθες.

χτυπάει 1.6....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα και από εμένα. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αλλά δεν ξέρω αν μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει. 
 

Ποσο δύναται να φτάσει η τιμή του XRP στην καλύτερη των περιπτώσεων σε ένα εξάμηνο, σε 1 χρόνο και ποσό σε 2 χρόνια από σήμερα; (Ας υποθέσουμε ότι θα πάνε όλα ρόδινα)

 

Εχω βάλει και την εικόνα που φαίνονται χοντρικά οι αγορές μου σε βάθος 6μηνου.  

B465BE6B-7249-406A-AED4-BEF71563A709.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Petatostithalassa είπε

Ποσο δύναται να φτάσει η τιμή του XRP στην καλύτερη των περιπτώσεων σε ένα εξάμηνο, σε 1 χρόνο και ποσό σε 2 χρόνια από σήμερα; (Ας υποθέσουμε ότι θα πάνε όλα ρόδινα)

κανε με προφήτη να σε κάνω βασιλιά. Κανείς δεν ξέρει και οποιος σου πεί το αντιθετο ψεύδεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς έβαλες το (ας υποθέσουμε πως όλα πάνε ρόδινα) και με έσωσες.....έχουν γίνει πολλά εκτός black swan events που έχουν βγάλει τις προβλέπεις μου εκτός. 

Σε περίπτωση που πάνε όλα ρόδινα, και τελειώσει το καρναβάλι με το ΣΕΚ τότε 

σε μέχρι τέλος του χρόνου 10-15 δολάρια, 2022 +20 δολάρια , 2023 γύρω στα 50 δολάρια. και 150 δολάρια το 2025. 

Αυτά επιφυλακτικά. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, stefanos_13 είπε

κανε με προφήτη να σε κάνω βασιλιά. Κανείς δεν ξέρει και οποιος σου πεί το αντιθετο ψεύδεται 

Από 0,1 έως άπειρο φίλε μου αν ξέραμε πχ ότι θα πατώσει θα βγαίναμε ,διαφορετικά προσωπικά θα πούλαγα αυτοκίνητο σπίτι γυναίκα και θα τα έβαζα όλα μέσα😂😂😂πιστεύω να σε κάλυψα φιλικά πάντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, miklas είπε

Από 0,1 έως άπειρο φίλε μου αν ξέραμε πχ ότι θα πατώσει θα βγαίναμε ,διαφορετικά προσωπικά θα πούλαγα αυτοκίνητο σπίτι γυναίκα και θα τα έβαζα όλα μέσα😂😂😂πιστεύω να σε κάλυψα φιλικά πάντα 

To ίδιο λέμε ;)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/5/2021 στις 8:14 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

1.32 ήταν σαπορτ

Αναρωτιέμαι .....μπορούμε λίγο;το έχουμε;σαν χώρα σαν κοινοτητα να τρέξουμε ένα bull run??

 

Λέω εγώ τώρα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ευτυχώς έβαλες το (ας υποθέσουμε πως όλα πάνε ρόδινα) και με έσωσες.....έχουν γίνει πολλά εκτός black swan events που έχουν βγάλει τις προβλέπεις μου εκτός. 

Σε περίπτωση που πάνε όλα ρόδινα, και τελειώσει το καρναβάλι με το ΣΕΚ τότε 

σε μέχρι τέλος του χρόνου 10-15 δολάρια, 2022 +20 δολάρια , 2023 γύρω στα 50 δολάρια. και 150 δολάρια το 2025. 

Αυτά επιφυλακτικά. 

Κάπου στο 2030 υπολόγιζα να βγω... αλλά και το 2025 δε με χαλάει! 🤑😂🚀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολείται κάποιος με το staking και αν να ινσεψιο ποια πλατφόρμα η πορτοφόλι η αν γνωρίζει κάποιος με καλά reward να προτείνει!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...