Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

59 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Χαίρω πολύ. Για BTC και ETH μιλούσαν όμως.

Γι αυτο μιλουσαν, ομως ειχα σαν επιχείρημα την καλύτερη απόδοση, οχι οτι ειναι καλύτερο προτζεκτ. 

Κ λεω εγω τωρα, αμα κοιταμε απόδοση τριμηνου, μηνα κτλ γιατί να τα βαλουμε στο xrp κ οχι στο doge? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thomasG4 είπε

image.png.bb9a2918f6659fa823364664a13f9f41.png

Tο XRP πάντως έχει πολύ καλύτερη απόδοση από Bitcoin και Ethereum το τελευταίο τρίμηνο.

Και το τελευταίο μισάωρο αποδίδει ακόμα καλύτερα.
Το τελευταίο εξάμηνο όχι και τόσο...

Εξαρτάται από τι στρατηγική ακολουθεί ο καθένας (μακροχρόνια επένδυση ή βραχυχρόνιο trading)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gre23 είπε

Θα του κάνω δώρο μια ferrari να παίζει και να απαλύνει τον πόνο του όταν το xrp πάει 15000€ το κομμάτι.

Σιγά μην πάει 15000ε με τόσες μετοχές σε κυκλοφορία... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Milky way είπε

Σιγά μην πάει 15000ε με τόσες μετοχές σε κυκλοφορία... 

Μην πιάνεσαι απο μια κουβέντα, και 1500 να παει σιγα μην του κανει δώρο την Ferrari😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Γι αυτο μιλουσαν, ομως ειχα σαν επιχείρημα την καλύτερη απόδοση, οχι οτι ειναι καλύτερο προτζεκτ. 

Κ λεω εγω τωρα, αμα κοιταμε απόδοση τριμηνου, μηνα κτλ γιατί να τα βαλουμε στο xrp κ οχι στο doge? 

Γιατί μιλάμε για σοβαρά projects με μεγάλη κεφαλαιοποίηση. Αλλιώς μπορούμε να πάμε και σε κάποια pump and dump shitcoins που έχουν καλύτερη απόδοση για μικρό διάστημα, αλλά άντε πρόλαβε να βγεις στο σωστό timing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Γιατί μιλάμε για σοβαρά projects με μεγάλη κεφαλαιοποίηση. Αλλιώς μπορούμε να πάμε και σε κάποια pump and dump shitcoins που έχουν καλύτερη απόδοση για μικρό διάστημα, αλλά άντε πρόλαβε να βγεις στο σωστό timing.

Εγω ειμαι αρχαριος κ βλεπω τα διαφορα πρότζεκτ κ τα διάφορα coin. 

Το ποσο πόσο σοβαρο ειναι το xrp δεν το ξερω. Διαβάζω κ ακουω ομως τον κρυπτοβιο. 

Σ αυτα τα 3 αρνητικά που ειπε, δεν ειδα καποιον να τον αντικρούει με επιχειρήματα. 

Ναι μεν εχω βαλει κι εγώ ενα χαρτζιλικι στο xrp αλλα σε καμμια περίπτωση δεν μ εχει πείσει καποιος να βαλω ας πουμε 500 ευρώ. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mourgakos2007 είπε

Εγω ειμαι αρχαριος κ βλεπω τα διαφορα πρότζεκτ κ τα διάφορα coin. 

Το ποσο πόσο σοβαρο ειναι το xrp δεν το ξερω. Διαβάζω κ ακουω ομως τον κρυπτοβιο. 

Σ αυτα τα 3 αρνητικά που ειπε, δεν ειδα καποιον να τον αντικρούει με επιχειρήματα. 

Ναι μεν εχω βαλει κι εγώ ενα χαρτζιλικι στο xrp αλλα σε καμμια περίπτωση δεν μ εχει πείσει καποιος να βαλω ας πουμε 500 ευρώ. 

Έχω απαντήσει για τις ανακρίβειες του κρυπτόβιου σε άλλο post. Αν έχεις όρεξη, ψάξε να το βρεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Έχω απαντήσει για τις ανακρίβειες του κρυπτόβιου σε άλλο post. Αν έχεις όρεξη, ψάξε να το βρεις.

Μπηκα στο λινκ που εχεις απο κατω για την ripple. 

η δευτερη παραγραφος ξεκιναει ετσι.......Συχνά, όταν κάποιοι ρωτάνε για τη Ripple, στη πραγματικότητα θέλουν να μάθουν για το XRP, το 2ο μεγαλύτερο κρυπτονόμισμα σε market cap.

 

ειναι το 2ο σε μαρκετ καπ?????? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

30κ ΧΡΠ Λονγκ x5 από 1,57 enter και exit στα 1.70 πόσο είναι το κέρδος;  ....ε τέτοια  ευκαιρία έχασα.....ευχαριστώ τον συνάδελφο και ένα πελατη που με κρατήσανε απασχολημένο.....

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μια ερώτηση η πρώτη δώρο είναι από τώρα η δεύτερη από 20/4 στη σημερινή είναι 10.000.000.000 λιγότερα   Token τι έγινε που πήγαν ;;

B2BCCA58-303C-4CA0-BF50-0B63AF91BEEA.png

087C93FB-FB01-4004-AEB6-7E27CD0447F5.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Εγω ειμαι αρχαριος κ βλεπω τα διαφορα πρότζεκτ κ τα διάφορα coin. 

Το ποσο πόσο σοβαρο ειναι το xrp δεν το ξερω. Διαβάζω κ ακουω ομως τον κρυπτοβιο. 

Σ αυτα τα 3 αρνητικά που ειπε, δεν ειδα καποιον να τον αντικρούει με επιχειρήματα. 

Ναι μεν εχω βαλει κι εγώ ενα χαρτζιλικι στο xrp αλλα σε καμμια περίπτωση δεν μ εχει πείσει καποιος να βαλω ας πουμε 500 ευρώ. 

Αφού δεν πιστευεις στο project καλώς κανεις και δεν μπαίνεις, ο κρυπτοβιος λέει αυτα που λέει και στο διαδίκτυο μπορείς να βρεις άλλους που λένε τα αντίθετα. Παρε τα ρίσκα σου και αποφάσισε ανάλογα.Αγόρασε αυτο που εσυ θεωρείς αξιόπιστο η και με προοπτική και μην μπαίνεις σε coins που έχεις αμφιβολία. Έτσι οποίο και αν το αποτέλεσμα θα έχεις τουλάχιστον την ικανοποίηση ότι εκρινες εσυ και αποφάσισες και όχι εγώ , Ο κρυπτοβιος η οποιοσδήποτε αλλος.

Φιλικα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλησα χτες καποια νομίσματα και θέλησα να στείλω ενα ποσό στην τράπεζα Πειραιώς.

Για να αποφύγω ερωτήσεις μπλοκαρίσματα κτλ. τα έστειλα στο paypal με το σκεπτικό οτι αν με ρωτήσει κανένας απο την πειραιως να πω οτι τα δανείστηκα απο φίλο, κάτι πούλησα κτλ.

Το θέμα ειναι οτι η paypal, ενω παλαιότερα σε αντίστοιχη περίπτωση δεν υπήρξε πρόβλημα, τώρα μου έχει μπλοκάρει τις μεταφορές προς τράπεζες και θέλει να κάνω verified τον λογαριασμό μου με έγγραφα. 

Τα έστειλα τα έγγραφα και μένει να δούμε αν θα τα δεχτούνε γραμμένα στα ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα δούμε τρελη κίνηση σύντομα πιστεύω.....

 Περιμένει η αγορά Να ανοίξει το σαν Φρανσίσκο 20 λεπτά 

To σαν Φρανσίσκο ρίχνει την τιμη (ε δεν θα αγοράσουν τόσο ψηλά!  Αμ πως. ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

 

Θα δούμε τρελη κίνηση σύντομα πιστεύω.....

 Περιμένει η αγορά Να ανοίξει το σαν Φρανσίσκο 20 λεπτά 

To σαν Φρανσίσκο ρίχνει την τιμη (ε δεν θα αγοράσουν τόσο ψηλά!  Αμ πως. ..

Μια μετοχη για να ανεβει σαν τιμη πρεπει οσο ανεβαινει αυτη η τιμη να συνεχιζεις να αγοραζεις;απο τι εξαρταται δλδ το αν θα ξεπερασει το 1,50 €που ειχε φτασει στις 17 Απριλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...