Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

αδυναμία τελείως θαρρείς και έχει ίκτερο. 

Εμεις ειμαστε μεγαλο ψοφιμι αλλα αν σπασει πανω το btc θα κανει καλο pump και θα μας παρει μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@popai32 πάντως βλέπουμε πως το μπίτκοιν έφτασε το τέρμα του. Εγώ προσωπικά δέν βλέπω να ανεβαίνει προς τα πάνω, πρώτα θα κάνει ένα κορέξιον προς τα 45κ για να ξεκκινήσει το Φόμο και μετά το αλτ σεζόν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@popai32 πάντως βλέπουμε πως το μπίτκοιν έφτασε το τέρμα του. Εγώ προσωπικά δέν βλέπω να ανεβαίνει προς τα πάνω, πρώτα θα κάνει ένα κορέξιον προς τα 45κ για να ξεκκινήσει το Φόμο και μετά το αλτ σεζόν.....

Εγω παλι δεν θα αποκλισω να κτυπισει τα 71-73 Κ .Απο σημερα και σε 5 μερες μαχ θα φανει πιστευω

Επεξ/σία από popai32
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

με 3 και 4 μπίτκοιν να αλλάζουν χέρια ε ;  xD πού τα 1000 και άνω που φεύγαν τον φεβρουάριο πάνω κατω 

 

Φλερτάρει με τα 60K το bit. Αν το σπασει και εγώ δεν αποκλείω τα 70K. Το ether δείχνει να ξεφεύγει σε σχέση με το bit. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, spyroseva είπε

Νομίζω ότι οι καρχαρίες - κάτοχοι bitcoin, έχουν μυριστεί αίμα και έχουν μεταφερθεί στο Ethereum..

;) Μόνο τον απλό μαλάκα ανθρωπάκο του λένε αγόρασε μπίτκοιν έστω και λίγο ! ωστε να τα πουλήσουνε και να πάει η τιμή στα τάρταρα....και μετά ξαναγοράζουνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

4η άκαρπη προσπάθεια....και βλέπω ένα κόκκινο φίδι να θέλει να βουτήξει προς τα κάτω...

Έχεις απόλυτο δίκιο ως προς το btc και την μη χρησιμότητα του, αλλά δεν νομίζω ότι συμφέρει κανέναν (ειδικά εμάς) μία βίαιη πτώση γιατί θα προκαλέσει γενικευμένη αναστάτωση σε όλη την αγορά των κρύπτο. Θέλω να πω, να προλάβουμε και εμείς λίγο rally.. 👏🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

Το άλτ σεζόν θα ξεκκινήσει με το που κάνει το προς τα κάτω το μπίτκοιν. Αυτό γινότανε πάντα. 

Μακάρι πατριωτάκι!!! 💪💪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

Το άλτ σεζόν θα ξεκκινήσει με το που κάνει το προς τα κάτω το μπίτκοιν. Αυτό γινότανε πάντα. 

Αποκλείεις εντελώς να ξεκινήσει με βάση το ether και όχι το bit;

Μόλις τώρα, Rafa1967 είπε

Αποκλείεις εντελώς να ξεκινήσει με βάση το ether και όχι το bit;

Ειδικά αν όπως είπε και κάποιος φίλος παραπάνω υπάρχει σημαντική εκροή από bit σε ether?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Rafa1967 είπε

Αποκλείεις εντελώς να ξεκινήσει με βάση το ether και όχι το bit;

Καθόλου, το προβάδισμα όμως το έκανε το γαβκοιν. νιάου... εννοώ γάβ γάβ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...