Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εμείς απο εβδομάδα βλέπουμε τί θα γίνει. Τώρα το Σ/Κ θα πέσουν οι συζητήσεις τα τηλέφωνα κτλ, την άλλη εβδομάδα θα έχουμε "και καλά" το κεκλεισμένων των θυρών και ίσως αν όχι την παρασκευή τότε μέσα στο Σ/Κ θα βγάλουν την είδηση "τελικά ήρθε σε συνέναιση το ΣΕΚ με την Ριπλ.

  • Like 1
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Rafa1967 είπε

Και το ether classic

Το xrp παντως με βάση το διάγραμμα του τελευταίου 4ημερου είναι σε καθοδικό κανάλι. Μαλλον για κάτω το βλεπω όπως ειχες πει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Το xrp παντως με βάση το διάγραμμα του τελευταίου 4ημερου είναι σε καθοδικό κανάλι. Μαλλον για κάτω το βλεπω όπως ειχες πει!!

Παίρνει φόρα.. μην ανησυχείς.. 😋

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φόρα...για κάτω αχαχαχα στην υγειά μας 

ποιός ξέρει, ίσως τα ξημερώματα να κάνει το ντού προς τα πάνω. Συνήθως όταν εμείς πάμε για ύπνο μεταξύ 00:00 + 04:00 που αρχίζει και βραδιάζει για τις ΗΠΑ τότε αρχίζει το πανυγίρι.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

ναι φόρα...για κάτω αχαχαχα στην υγειά μας 

Μην βιαζεσε

 

14 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

ναι φόρα...για κάτω αχαχαχα στην υγειά μας 

11 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

ναι φόρα...για κάτω αχαχαχα στην υγειά μας 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

ναι φόρα...για κάτω αχαχαχα στην υγειά μας 

ποιός ξέρει, ίσως τα ξημερώματα να κάνει το ντού προς τα πάνω. Συνήθως όταν εμείς πάμε για ύπνο μεταξύ 00:00 + 04:00 που αρχίζει και βραδιάζει για τις ΗΠΑ τότε αρχίζει το πανυγίρι.

445b$ Έφθασε το cup του ether!!!! Πάει να φθάσει το μισό του Bitcoin. Αλήθεια ο musk σήμερα βράδυ θα βγει για το doge? Λέτε να χτυπήσει 1$;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια σας πολλά ... άπειρος σχετικά χρήστης, μπήκα πριν 3 μήνες στο χώρο και αύξησα το αρχικό μου κεφάλαιο στο 3 πλασιο σχεδόν, μιας και αγόρασα τον φεβρουάριο doge και ada ... έπαιξα με ελληνική τράπεζα για φόρτωμα στο binance και πριν λίγο καιρό ανακάλυψα την αμμεσότητα και το no fees της revolute .. προσπαθώ να ενημερώνομαι απο το ξένο τύπο για τα τεκτενόμενα στο αντικείμενο και ομολογώ οτι είχα πολύ λανθασμένη εικόνα για το xrp ειδικά απο την εγχώρια πληροφόρηση μιας και όσο να ναι καταλαβαίνουμε καλύτερα στα ελληνικά .. Βρίσκοντας το συγκεκριμένο νήμα του insomnia, ανακάλυψα και την άλλη άποψη, πολλές φορές εμπεριστατωμένη και με αποδείξεις, η οποία με οδηγεί στο συμπέρασμα οτι ναι ... πιθανότατα αξίζει η επένδυση στο xrp και μάλιστα πολύ πιο έντονα απο το cardano ...ελπίζω να πάνε όλα όπως τα λένε τα παιδιά εδώ μέσα, σίγουρα με περισσότερη εμπειρία αποτι του λόγου μου και να βγούμε όλοι κερδισμένοι.. επίσης ευχαριστώ εκ μέρους όλων των παρατηρητών, για την πληροφόρηση που μας δίνετε και ασχολείστε δημόσια γενικότερα :) :) :)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σεκ άποψη μου θεωρώ θέλει κομμάτι από την πίτα.....και μάλιστα μεγάλο κομμάτι.......σίγουρα θα τα μαγειρεψουν.

Όλο το παιχνίδι γίνεται για τα xrp που δεν έχουν πέσει στην αγορά ακόμα .........γ αυτά θα γίνει διαπραγμάτευση......ότι άλλο πουν είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε !!!

 

Θεωρώ θα τα βρουν ..........ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ XRP

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

ποιός ξέρει, ίσως τα ξημερώματα να κάνει το ντού προς τα πάνω. Συνήθως όταν εμείς πάμε για ύπνο μεταξύ 00:00 + 04:00 που αρχίζει και βραδιάζει για τις ΗΠΑ τότε αρχίζει το πανυγίρι.

Συμβαίνει τώρα. Πάλι on time...

Λίγο άσχετο αλλά θέλω να το μοιραστώ. Είναι φορές που είμαι στη δουλειά και κάνω σκέψεις και όνειρα για το πόσο μπορεί να φτάσει το xrp, τι θα κάνω με αυτά τα κέρδη, αν θα μπορούσε να πάει πολύ ψηλά κάποια στιγμή ούτως ώστε να μην έχω ανάγκη την δουλειά (τα όνειρα είναι τσάμπα) κλπ. Και κάπου στη μέση της ονειροπόλησης έρχεται η πραγματικότητα, μέσα στην οποία πχ πρέπει να τρέξεις κάποια πράγματα ή σου αναθέτει μια επιπλέον εργασία ο προϊστάμενός σου, και με προσγειώνει απότομα.

Είμαι σίγουρος πως καμιά μέρα θα σηκωθώ όρθιος και θα αρχίσω να φωνάζω: "XRP, αγάπη μου, έλα πάρε με από 'δω!"

Επεξ/σία από sarantatessera
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, sarantatessera είπε

Συμβαίνει τώρα. Πάλι on time...

Ναί κλασσικά, ότι γίνετε, γίνετε όταν η ΗΠΑ είναι όλοι τους ξυπνιοι και εμείς κοιμόμαστε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...