Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γκουχου....Γκουχου χαχαχαχα

😂😆🤣

Και στον ένα κοπανάς στον άλλο απαντάς. Ας ακολουθήσουμε και εφαρμόζουμε τους κανονισμούς για ολα τα μέλη. 

Συζητήσεις για άλλα πρότζεκτ κανονικά αποφεύγονται, αλλά προσωπικά άμα έχει μα κάνει άμεσα η έμμεσα σχέση με το ΧΡΠ δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. 

Είχα ξεκινήσει καινούριο θέμα με πρότζεκτ που πιστεύουμε πως είναι καλά και έχουν μέλλον. Εκεί λέμε ότι θέλουμε. Μισό να βρω το λινκ. 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το μετέφερα στο άλλο αν θέλει κάποιος να κάνει μια πρόταση για να μη πολυβγαινω-αν και συμφωνώ και εγώ ότι δεν είναι τόσο οφφτοπικ και σχετίζεται και συνολικά με χρπ αλλά κουλ.

 

Για το θέμα των πόσα νομίσματα έχει ο καθένας: ας αποφασίσει ο καθένας αν θέλει να τα λέει τα ποσά. Δεν έχω θέμα εγώ είναι από τα πράγματα που δεν με απασχολεί και ακριβή αριθμούς να πω κλαιν όποιος δεν αισθάνεται καλά ας το κρατάει για τον εαυτό του σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλάβατε;  μας άνοιξε την όρεξη, με το που ξυπνήσαμε, βάλαμε τα καλά μας και περιμέναμε για 1.65-1.70  και μπλουμ ......μας ξεγέλασε.... Και μας έριξε κάτω....και προσπαθει να σπάσει το Support  για πιο χαμηλά.   

@shadowfax-1-shadowf και εγώ το παρακάνω και παρατραβαω στα εκτός θέματα και θα πρέπει να σκεφτούμε και τους άλλους. Και εγώ γουστάρω τα καφενειακα κουβεντακια,  αλλά η σελίδα αυτή έχει άλλο σκοπό. Αυτο είναι όλο. 

Πριν ένα μήνα νομίζω μας είχαν κλείσει το φόρουμ γιατί είχαν κάποιοι (και εγώ μέσα) "παραβιασει" τους κανόνες του φόρουμ.

Μετα ο Τόμας το ξανάνοιξε αλλά πολλοί ήταν που στεναχωρήθηκα και εγώ μαζί. 

Γιαυτό όχι σκουπίδια , όχι πλαστικά σε θάλασσες και ακτές, για να μπορούμε να χαιρόμαστε το ανοιχτό φόρουμ μέχρι να πάμε μουν 😂

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Ναι το μετέφερα στο άλλο αν θέλει κάποιος να κάνει μια πρόταση για να μη πολυβγαινω-αν και συμφωνώ και εγώ ότι δεν είναι τόσο οφφτοπικ και σχετίζεται και συνολικά με χρπ αλλά κουλ.

 

Για το θέμα των πόσα νομίσματα έχει ο καθένας: ας αποφασίσει ο καθένας αν θέλει να τα λέει τα ποσά. Δεν έχω θέμα εγώ είναι από τα πράγματα που δεν με απασχολεί και ακριβή αριθμούς να πω κλαιν όποιος δεν αισθάνεται καλά ας το κρατάει για τον εαυτό του σίγουρα.

Στοχοποιεις τον εαυτο σου ρε συ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Στοχοποιεις τον εαυτο σου ρε συ 

Όλοι μας είμαστε ένοχοι.....πρωτος και με διαφορά εγώ 😂

Βασικά αυτό που παρατηρώ είναι πως τις αγορές πρέπειι να τις κάνουμε στο τέλος της ημέρας, όχι στην αρχή....ριχνουν την τιμή για να μπούνε τα αμερικανακια πιο φτηνά.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές πέφτουν σκ που κάποιοι ρευστοποιουν η προβαίνουν σε αγορές υλικών 

Προσωπικά προσπαθώ να αγοράζω Κυριακή μεσάνυχτα που συνήθως είναι τα περισσότερα στο χαμηλό εβδομάδας 

Εννοώ Κυριακή 11το βράδυ και μετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αυτή την εβδομάδα καμμιά πρόβλεψη δεν έχει σημασία για το αγαπημένο μας xrp λόγω της δίκης θα ήθελα να δω τι πιστεύετε ότι θα γίνει την Πέμπτη.

1) Νέο ραντεβού

2) Θετική εξέλιξη

3)Αρνητική εξελιξη

4)Συμβιβασμος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την αίσθηση οτι είμαστε σε μια νταλίκα και πάμε να ανέβουμε ενα βουνό, που για το φορτίο που κουβαλάμε, θελει 2-3 χιλιάδες ίππους και εμείς έχουμε διαθέσιμους κάτω απο το καπό 500 μουλάρια😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Αφηνω αυτο εδω: 

 

Ενδιαφέρουσα εξέλιξη. Ποια η ερμηνεία της στην σκακιέρα ομως; Ασκείται πίεση και από τις δυο μεριές.καλείται ,μεταξύ άλλων,ο νέος πρόεδρος να ερευνήσει τα πεπραγμενα του προηγούμενου στην υπόθεση. Δεν θα έστεκε σε καμμία εταιρεία αυτό ως αίτημα  για προφανείς λόγους.Ειδομεν....

22 λεπτά πριν, sagy είπε

Μιας και αυτή την εβδομάδα καμμιά πρόβλεψη δεν έχει σημασία για το αγαπημένο μας xrp λόγω της δίκης θα ήθελα να δω τι πιστεύετε ότι θα γίνει την Πέμπτη.

1) Νέο ραντεβού

2) Θετική εξέλιξη

3)Αρνητική εξελιξη

4)Συμβιβασμος

 

Θα τραβήξει χρονικά η υπόθεση. Δεν τελειώνουν έτσι εύκολα και γρήγορα αυτά. Παίζονται πολλά και για πολλούς. Συμβιβασμός ισως είναι η μόνη λύση για να τελειώσει όσο το δυνατόν γρηγορότερα. Αλλά επειδή συμβιβασμός σημαίνει κάτι δίνω και κάτι παίρνω θα πρέπει να ξέρουμε τις λεπτομέρειες. Προσωπικά δεν περιμένω ο νέος πρόεδρος να αποσύρει μήνυση και επιμένω ότι αν τελικά πάμε σε δίκη αυτο θα είναι το κακο σενάριο αφού για να φθάσει το πράγμα εκεί σημαινει ότι έχουν ληφθεί υπόψη όλα τα προηγούμενα τα οποία και θα συνηγορούν σε αυτο.

11 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Ενδιαφέρουσα εξέλιξη. Ποια η ερμηνεία της στην σκακιέρα ομως; Ασκείται πίεση και από τις δυο μεριές.καλείται ,μεταξύ άλλων,ο νέος πρόεδρος να ερευνήσει τα πεπραγμενα του προηγούμενου στην υπόθεση. Δεν θα έστεκε σε καμμία εταιρεία αυτό ως αίτημα  για προφανείς λόγους.Ειδομεν....

Θα τραβήξει χρονικά η υπόθεση. Δεν τελειώνουν έτσι εύκολα και γρήγορα αυτά. Παίζονται πολλά και για πολλούς. Συμβιβασμός ισως είναι η μόνη λύση για να τελειώσει όσο το δυνατόν γρηγορότερα. Αλλά επειδή συμβιβασμός σημαίνει κάτι δίνω και κάτι παίρνω θα πρέπει να ξέρουμε τις λεπτομέρειες. Προσωπικά δεν περιμένω ο νέος πρόεδρος να αποσύρει μήνυση και επιμένω ότι αν τελικά πάμε σε δίκη αυτο θα είναι το κακο σενάριο αφού για να φθάσει το πράγμα εκεί σημαινει ότι έχουν ληφθεί υπόψη όλα τα προηγούμενα τα οποία και θα συνηγορούν σε αυτο.

Το βέβαιο παντως είναι ότι το xrp χρειάζεται καύσιμα για να πάρει εμπροσ τα οποία δεν εχει αφού υπάρχει έντονη επιφυλακτικότητα από το μεγάλο κεφάλαιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Ποιες τιμες; 

Το ΧΡΠ σήμερα από 1.63 κατέβηκε στα 1.51. 

Χθες ήταν 1.49 και ανέβηκε στα 1.63 σήμερα το πρωί. 

Κάτι μαγειρεύετε.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...