Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

26 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Το xrp σε βάθος 3ετιας θα κάνει 1000$ το κομμάτι τουλάχιστον 

Άποψη μου 

 

 

 

Μακαρι..ωραια η αποψη σου..π το στηριζεις ομως αυτο;γτ οχι 1 χιλιαρικο και οχι 2 ομως;δεν υπαρχουν ορια αποψη μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Το xrp σε βάθος 3ετιας θα κάνει 1000$ το κομμάτι τουλάχιστον 

Άποψη μου 

 

 

 

Σύμφωνα με την άποψη σου στα 26 μου δλδ θα πάρω συνταξη; 😂 αυτο λίγο δύσκολο να το πιστέψω..😱😮

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, panosbel είπε

Σύμφωνα με την άποψη σου στα 26 μου δλδ θα πάρω συνταξη; 😂 αυτο λίγο δύσκολο να το πιστέψω..😱😮

μονο αμα δεν ξέρεις τί κατέχεις. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

μονο αμα δεν ξέρεις τί κατέχεις. 

Εγώ δεν ξέρω αν θα σε αφήσουν...πιστεύω πολύ στο xrp αλλά όταν πας να τα βάλεις με το κατεστημένο (τραπεζίτες) σεν ξέρω κατά ποσό θα είναι εφικτό μια νίκη γενικά για τα ποσά αυτά που αναφέρει ο  φίλος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, miklas είπε

Εγώ δεν ξέρω αν θα σε αφήσουν...πιστεύω πολύ στο xrp αλλά όταν πας να τα βάλεις με το κατεστημένο (τραπεζίτες) σεν ξέρω κατά ποσό θα είναι εφικτό μια νίκη γενικά για τα ποσά αυτά που αναφέρει ο  φίλος 

Γιαυτό λέω πως δέν ξέρετε τί έχετε. Η Ριπλ και το ΧΡΠ δεν είναι εναντίων των τραπεζών, είναι ένα addon το οποίο θα λύσει το πρόβλημα των τραπεζών και εμμέσος και πολλά άλλα παρακειμενα προβλήματα.  Το μπίτκοιν είναι ενάντια στις τράπεζες. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosbel είπε

@FromMyAshesRRR ξέρω πολύ καλά τι κατέχω και κυρίως από εσένα το ξέρω παρά πολύ καλά… απλά δεν πριμενω τόσο σύντομα τόσο ψηλά… ;)

α για το χρονικό διάστημα εννοείς, ναί ο κρυπτοχώρος κινείτε πολύ απότομα, δές το Βinance coin. Ήταν 13 δολάρια το 2018, σήμερα (3 χρόνια μετά) ειναι στα 500+ δολάρια. 

και το μπάινανς κοιν είναι μονο για το μπινανς....φαντάσου το ΧΡΠ θα είναι για ΟΛΟ τον κόσμο. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη με καυλ@€#@€τε βραδιάτικα ρε μάγκες , αν φτάσει το χρπ όχι 1κ , αλλά 100 ευρώ , θα διοργανώσουμε insomnia party, με κορίτσια απ' το ανατολικό μπλοκ χαχαχα . Το θέμα είναι ότι σε δελεάζει να το βγάλεις , ειδικά αν είσαι σαν εμένα που παίζω με ψιλά . Όπως και το litecoin.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

α για το χρονικό διάστημα εννοείς, ναί ο κρυπτοχώρος κινείτε πολύ απότομα, δές το Βinance coin. Ήταν 13 δολάρια το 2018, σήμερα (3 χρόνια μετά) ειναι στα 500+ δολάρια. 

και το μπάινανς κοιν είναι μονο για το μπινανς....φαντάσου το ΧΡΠ θα είναι για ΟΛΟ τον κόσμο. 

Nbc GIF by This Is Us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Sandre είπε

A new telephonic conference between Ripple and the U.S. Securities and Exchange Commission has been scheduled for May 21 by Magistrate Judge Sarah Netburn.   

  αναβολη σε  αναβολη ? 

Ίσως εκεί θα ακούσει το τι έχουν να πούνε οι δυο πλευρές,  εάν τα βρήκανε γιατί οι καινούριοι δικηγόροι δεν ήρθαν για να κολλήσουν μπρίκια. 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...