Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

27 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

σήμερα αγρυπνία....

Θες να πεις μάλλον και σήμερα αγρυπνία..αυτή είναι μεγάλη βδομάδα..όχι η πριν το Πάσχα...Να δούμε στο τέλος  θα φάμε το  αρνί..η θα μας φάει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάμε είναι ψυχοφθόρο.....ετοιμάζεσαι για πρόσκρουση και αρχίζει μετά ένα μικρό παμπ και λές τί έγινε, αυτή ηταν η διόρθωση που λέγανε ;  :/ i am disappointed.... φωνάζουνε κορέξιον και χαζομάρες και μετά βλέπεις παμπ....μπά...άδικα το ουισκι τοτε ; ..... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το βρηκα...η ripple εχει στοχο 155 τρις συναλλαγων...

Αν αυτες οι συναλλαγες γινουν με τα ηδη υπαρχοντα xrp τοτε το coin θα παει στα 3.444$
 

Αν γινουν με τα 100.000.000.000 coins

τοτε η τιμη παει στα 1550$
 

απλα μπακαλιστικα αν κατι μου διαφευγει πειτε μου.

 

υ.γ. Αγορασα στα 0.40 στα 0.90 μετα απο μια κουβεντα με τον δασκαλο frommy.... αγορασα και στο 1.30 με χρηματα μου δεν υπολογιζω και δεν θα μου λειψουν...οτι κουβεντα κανουμε γινεται για να περασει η ωρα μεχρι να κλεισουμε τα εισητηρια για εξωτικους προορισμους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τί, επειδή έχω κουραστεί ελπιζω να γίνει το κορέξιον και να τελειώσου,ε επιτέλους. 

αν γινει μια και εξω , ε μετά τελειώσαμε...αρχίζει το πραγματικό μπούλραν....επιτέλους μετά απο 3 χρόνια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατέβασα από το ένα ευρώ στο 0,90, η νύχτα προβλέπεται βαθιά.

Γίνεται σφαγή στο DOGE. Είτε προβλέται κηδεία είτε είναι ευκαιρία για άμεσο χοντρό κέρδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται οτι τοσο ηταν… Ξαναπηρε τα πανω του δυστυχως. Επρεπε να παει πιο χαμηλα το κορεξιον για να ανεβουμε μετα μια και καλη…. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...