Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, Liakos_vol είπε

22 με 23δις κεφάλαιοποιηση ενώ τις προηγούμενες μέρες είχε φτάσει και πάνω από 30

αααααα !.......market cap στα ελληνικά δηλαδή....  rofl στα κράκερ γιατί πήγε το μυαλό μου ; χαχααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι περίεργος αν θα ακούσουμε νέα απο μεγάλο πελάτη της Ριπλ μέσα στο Σ/Κ. Τον τελευταίο καιρό περίπου 10 μήνες οι  NDA συμφωνίες έχουνε αυξηθεί κατακόρυφα. Κρύβουν τα χαρτιά τους και περιμένουν. Φτάσαμε τα επίπεδα πρίν την μήνυση του SEC . Η νύχτα κλείνει με 0.43 και την σκυτάλι παίρνει η άπω ανατολη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να έχει,  η αφήνουν την Ριπλ η ορμάνε εναντίον του εθεριουμ και μπιτκοιν. Τους ξεσκεπάζει η Ριπλ. Δεν έχουν τόπο άλλο παρά να συμβιβαστούν. Απλά έχουν εξεφυελιστει το SEC. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε μια γρήγορη αναγνωση, 2 μετρα και 2 σταθμά. 

Οχι οτι καίγομαι, να βγαλω λεφτα, αλλωστε εχω βαλει λιγα-για το χαβαλέ-. Απλά να δώ πως θα πάει, καθαρά εγκυλοπαιδικά...

Αφηστε που θεωρώ την όλη φάση, μεγάλη μπίζνα, που πρεπει να παρακολουθείς ολη τη μερα και να ενημερώνεσαι τι γινεται.

Εδω σε μια βδομαδα, με ενα τουιτ και μετέπεται αγορα ΒΤ απ'τον τέσλα-μαν, ανέβηκε 6-7-8 χιλιάρικα...και μπορει τις επομενες μερες, να πεσει αλλα τόσα.

Επεξ/σία από kanesaxo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολα τα μελη

εκτος απο revolut μηπως μπορειτε να μου προτεινετε καποια αλλη πλατφορμα που να ειναι ευκολη στην χρηση της σαν την revolut γιατι θελω να αγορασω DOGE και δυστηχως η revolut δεν εχει.

επισης θελω να ρωτησω αυτες οι πλατφορμες (πχ eTORO) χρειαζονται ταυτοποιηση? εαν ναι τι χρειαζονται?

Σας ευχαριστω εκ τον προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το DOGE δε νομιζω να κανει ποτε το μπαμ. Εγω που πηρα απλα διπλασίασα τιποτα παραπανω. Αν μπει στο coinbase ισως αλλαξει το πραγμα.

DOGE πάρε όταν πεσει στα 3 λεπτα παλι ξερω γω. Κατα τα αλλα στο Kraken 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά σήμερα διάβαζα ότι κάποιοι κατηγορούν τον elon musk ότι έδωσε ψεύτικες ελπίδες για το dogecoin και ότι με τέτοιες κινήσεις θα επηρεάσει και άλλους επενδυτές για τα άλλα κρυπτονομισμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Liakos_vol είπε

Καλησπέρα παιδιά σήμερα διάβαζα ότι κάποιοι κατηγορούν τον elon musk ότι έδωσε ψεύτικες ελπίδες για το dogecoin και ότι με τέτοιες κινήσεις θα επηρεάσει και άλλους επενδυτές για τα άλλα κρυπτονομισμα 

image.png.4ae101f4a0df66b3197b34f373706be5.pngτον δεκέμβριο είπε πως είναι almost as BS as fiat money....πρίν 4 μέρες μας είπε πως αγόρασε 1.5 μπίλιον....δεν μας είπε σε πιά τιμή τα αγόρασε όμως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

6 ώρες πριν, manolis27 είπε

Καλησπέρα σε ολα τα μελη

εκτος απο revolut μηπως μπορειτε να μου προτεινετε καποια αλλη πλατφορμα που να ειναι ευκολη στην χρηση της σαν την revolut γιατι θελω να αγορασω DOGE και δυστηχως η revolut δεν εχει.

επισης θελω να ρωτησω αυτες οι πλατφορμες (πχ eTORO) χρειαζονται ταυτοποιηση? εαν ναι τι χρειαζονται?

Σας ευχαριστω εκ τον προτερων.

binance kai crypto.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...