Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, AggTs είπε

Εισαι απο τους πιο παλιους εδω μεσα και ησουν απο τα ατομα που εδινε πολλες φορες νοημα στις συζητησεις των μελων. Νομιζω πολλα ατομα διαβαζαν και διαβαζουν τα σχολια σου μεχρι τελους και μαζι τους και εγω. Εχεις βοηθησει πολυ κοσμο με τα tips σου πραγματικα. Μαζι θα πεθανουμε στη ψαθα!!! Finally…… To the moon?? Or back??

να σαι καλά για τα λόγια συμπαράστασης.  Είναι τα 3 χρόνια που συνεχώς αγοράζω και δέν λέει να ξημερώσει και για μάς. Και βλέπεις όσοι πουλάνε ψηλά δίχως αισθήματα δίχως πίστη στο ΧΡΠ βγάζουν τα αντερά τους. 

Ε κάποια στιγμή θα γονατίσεις . 

Σήμερα πάλι μαλακίες κάνει , έκανε δύο μικροdump και ειναι σάν να μας προειδοποιεί οτι θέλει να ξαναπέσει. 

5 ώρες πριν, Rafa1967 είπε

Το tether δεν είναι μετρητά...

Το τέδερ είναι το δεύτερο μεγαλύτερο πόνζι κομπίνα όλων των εποχών.....το πρώτο είναι το μπίτκοιν....το οποίο το αγοράζουν με τέδερ :P

1 ώρα πριν, panosbel είπε

Τι προβλέψεις έχουμε για αύριο;;;εγώ δυστυχώς πιστεύω τίποτα ουσιαστικό…

Εγώ βλέπω να ξανακατεβαίνουμε στο 0.80κάτι ίσως και πιό χαμηλά. Έκανε 2 προσπάθειες και ενδεχομένος να προσπαθήσει ακόμη μία. Χθές άκουσα για 20κ μπιτκοιν....πολύ φοβάμαι πως θα βγώ πάλι αληθινός που είπα πως εμείς θα δούμε πολύ  λίγο μπουλραν.....και θέλω να μην βγεί.....θέλω να διαψευσθώ. 

image.png.a8d38a7f2473f275c4b8b8f2f4c56636.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο αλλά για όσους ενδιαφέρονται για mining XRP,  μέσω του site unMineable.com.

Αυτή τη στιγμή που η ισοτιμία του XRP είναι τόσο κάτω με μία 3 χρονων GTX 1060 βγάζω 3xrp την ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kanellos_p είπε

Άσχετο αλλά για όσους ενδιαφέρονται για mining XRP,  μέσω του site unMineable.com.

Αυτή τη στιγμή που η ισοτιμία του XRP είναι τόσο κάτω με μία 3 χρονων GTX 1060 βγάζω 3xrp την ημέρα.

Το ΧΡΠ δέν είναι Minable.....είναι premined....αυτό που κάνεις είναι να δανείζεις το hashrate του υπολογιστή σου σε άλλους(οιοποίοι είτε κάνουν μπίτκοιν ή εθέριουμ)  οι οποίοι σε πληρώνουν σε ΧΡΠ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το ΧΡΠ δέν είναι Minable.....είναι premined....αυτό που κάνεις είναι να δανείζεις το hashrate του υπολογιστή σου σε άλλους(οιοποίοι είτε κάνουν μπίτκοιν ή εθέριουμ)  οι οποίοι σε πληρώνουν σε ΧΡΠ. 

oh yes!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το ΧΡΠ δέν είναι Minable.....είναι premined....αυτό που κάνεις είναι να δανείζεις το hashrate του υπολογιστή σου σε άλλους(οιοποίοι είτε κάνουν μπίτκοιν ή εθέριουμ)  οι οποίοι σε πληρώνουν σε ΧΡΠ. 

Ειναι legit ομως; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Ειναι legit ομως; 

Ναι έκανα ήδη mine μια δεκαριά και τα έστειλα Binance wallet όλα κομπλέ, τώρα που έπεσε η τιμή ξανα άρχισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LiveTheMoment είπε

Ε λογικα κανεις mining bitcoin η καποιο αντίστοιχο για αυτούς και σε πληρώνουν σε xrp

Ναι λέμε..  😅

57 λεπτά πριν, Kanellos_p είπε

Άσχετο αλλά για όσους ενδιαφέρονται για mining XRP,  μέσω του site unMineable.com.

Αυτή τη στιγμή που η ισοτιμία του XRP είναι τόσο κάτω με μία 3 χρονων GTX 1060 βγάζω 3xrp την ημέρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

να σαι καλά για τα λόγια συμπαράστασης.  Είναι τα 3 χρόνια που συνεχώς αγοράζω και δέν λέει να ξημερώσει και για μάς. Και βλέπεις όσοι πουλάνε ψηλά δίχως αισθήματα δίχως πίστη στο ΧΡΠ βγάζουν τα αντερά τους. 

Ε κάποια στιγμή θα γονατίσεις . 

Σήμερα πάλι μαλακίες κάνει , έκανε δύο μικροdump και ειναι σάν να μας προειδοποιεί οτι θέλει να ξαναπέσει. 

Το τέδερ είναι το δεύτερο μεγαλύτερο πόνζι κομπίνα όλων των εποχών.....το πρώτο είναι το μπίτκοιν....το οποίο το αγοράζουν με τέδερ :P

Εγώ βλέπω να ξανακατεβαίνουμε στο 0.80κάτι ίσως και πιό χαμηλά. Έκανε 2 προσπάθειες και ενδεχομένος να προσπαθήσει ακόμη μία. Χθές άκουσα για 20κ μπιτκοιν....πολύ φοβάμαι πως θα βγώ πάλι αληθινός που είπα πως εμείς θα δούμε πολύ  λίγο μπουλραν.....και θέλω να μην βγεί.....θέλω να διαψευσθώ. 

image.png.a8d38a7f2473f275c4b8b8f2f4c56636.png

Φίλε frommyashes δεν φαίνεσαι να είσαι από αυτους που λυγίζουν. Στο forum οι γνώσεις σου εκπλήσσουν και πραγματικά πολλοί διαβάζουν με πολύ ενδιαφέρον αυτα που γραφεις. Προχθες νομίζω ζήσαμε πρωτοφανή κατάσταση στην ιστορία των coins. Αν και δεν σε γνωρίζω πραγματικά στεναχωρήθηκα με το παραπονο που έβγαλες. Ομως όλα είναι επιλογές και ρίσκο.Έχεις κάνει τις δικές σου και ειλικρινά πιστεύω ότι θα δικαιωθείς με το xrp. Όλοι μας θα δικαιωθούμε.ΜΑΖΙ

  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, panosbel είπε

@FromMyAshesRRR δεν το έγραψα καλά εννοούσα προβλέψεις για το μίτινγκ με sec

εγώ δέν διάβασα σωστά με καθαρό μυαλό πάνο :/ 

 

  

Στις 14/5/2021 στις 12:21 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Έχω ένα περίεργο σενάριο στο μυαλό μου.....

Προσοχή, ειναι σενάριο οκ;  πάντα σκέφτομαι out of the box...

ΤΟ ΣΕΚ κατηγόρησε την Ριππλ Ότο στο παρελθόν, είχε επικοινωνία στο οποίο συμβούλεψε/προειδοποιησε  την Ριπλ ότι οι πωλήσεις του ΧΡΠ έτσι όπως το εφάρμοσε η Ριπλ, να θεωρηθεί χρεωγραφο.

Εάν τις επόμενες ημέρες τελικά φανεί στο εμαιλ που ζήτησε το ΣΕΚ από την Ριππλ, τότε πιστευω η τιμή του ΧΡΠ να πάει κάτω από το δολλάριο, μετά θα έρθουν οι 2 καινούργιοι δικηγόροι του ΣΕΚ και πλασάρουν το settlement. Έτσι και οι δυο είναι ικανοποιημένοι. 

Η Ριπλ πληρώνει πρόστιμο, το ΣΕΚ δεν ρεζιλευεταικαι το ΧΡΠ πάει στο φεγγάρι. 

αυτό πίστευα να γίνει και αυτό βλέπω να γίνετε. Βασικά νομίζω  το επόμενο..... => 

Η δικαστής είδε πως η Ριπλ έχει καταρεζιλέψει το ΣΕΚ και δέν κάνει πίσω. 

Βλέπει πως το ΣΕΚ κάνει μαλακίες και δέν έχει απο κάπου να πιαστεί. 

Το ΣΕΚ είναι κυβερνητική οντότητα οπότε δέν μπορεί να βγεί χαμένο. 

Οπότε, δίνει μία μικρή νίκη στο ΣΕΚ και έτσι πιέζει την Ριπλ να κάνει λίγο πίσω στα αιτήματά τους ωστε να έρθουν σε συμφωνία και να λυθεί το ζήτημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από εμένα , αν και διαβάζω αρκετό καιρό εδώ για το xrp δεν έτυχε να γράψω … βρήκα το παρακάτω άρθρο που εν ολίγης λέει πως αν δεν γίνει κάτι τις 2 επόμενες εβδομάδες πάμε για Σεπτέμβρη ίσως και παρά πέρα. Άποψη  μου αν αυτό συνδυαστεί και με την πτώση του BTC τότε θα δούμε την τιμή του xrp πολύ χαμηλά 

https://financefeeds.com/sec-v-ripple-cryptos-are-crashing-but-eyes-on-the-ball/

Επεξ/σία από fds123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, fds123 είπε

Καλησπέρα και από εμένα , αν και διαβάζω αρκετό καιρό εδώ για το xrp δεν έτυχε να γράψω … βρήκα το παρακάτω άρθρο που εν ολίγης λέει πως αν δεν γίνει κάτι τις 2 επόμενες εβδομάδες πάμε για Σεπτέμβρη ίσως και παρά πέρα. Άποψη  μου αν αυτό συνδυαστεί και με την πτώση του BTC τότε θα δούμε την τιμή του xrp πολύ χαμηλά 

https://financefeeds.com/sec-v-ripple-cryptos-are-crashing-but-eyes-on-the-ball/

Κανείς δεν μπορεί να ξέρει. Αναμονή και υπομονη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα και πιο κατω να παει απλα μας πουλανε τον τρομο τους και κονομανε.Μην σκαει κανεις 250 κ θα φτασει το μπιτ και εμεις αργα η γρηγορα θα εκτοξευτουμε σε αλλα επιπεδα..θα ειναι φετος θα ειναι του χρονου?απλα υπομονη.Παντα το ιδιο γινετε

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...