Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Marizizel είπε

Καλημέρα...
Ξεκίνησα με τα krypto γιατί ήθελα XRP. Μην με ρωτήσετε γιατί. Απλά δεν ήξερα τίποτα από το χώρο αλλά ήθελα XRP, ήταν και τά πρώτα λίγα που απόχτησα.  Και απλά συνέχισα... Όχι με ότι δεν έχω ανάγκη... ή με ότι δεν μου λείπει, αλλά με υπομονή. Κουβαλάω και  εμπειρία από χρηματιστήριο. Υπήρξα στους αρκετά κερδισμένους και στο τέλος ευτυχώς στους ελάχιστοτατα χαμένους.
Παιδικά χρόνια; Δύσκολα με πολύ χαρμολύπη. Μάνα θρησκόληπτη αυταρχική χειριστικη αλλά πατέρα πολύ προχωρημένο για την εποχή του. Με έμαθε κολύμπι στα 2, νά ψάχνω για χταπόδια στα 5, νά πηγαίνω για ψάρεμα στα 6 ,να οδηγάω στα 14 (πάντα έλεγα ότι αν ήμουν άντρας θά ήμουν οδηγός σε ράλλυ) και τέλος με έκανε να  λατρέψω τά ταξίδια. Στα 22 έκανα την δικιά μου επιχείρηση και μετά ένα γάμο, 2 παιδιά...
Με δυσκολίες; Ναι
Με δουλειά; Δεν φαντάζεστε πόση...
Με όνειρα; Κάποτε νά γυρίσω τόν κόσμο...
Καί εκεί πού ξεκινάς να πιστεύεις ότι οι δυσκολίες θά φύγουν... ότι τά οικονομικά θά στρώσουν με επισκέφτηκαν 3 αυτοάνοσα σε 4 χρόνια...
Εκεί είναι πού αναθεωρείς τα πάντα...
Το σημαντικό είναι νά ξυπνάς το πρωί και νά ζεις...

Το μόνο που έμαθα στα παιδιά μου είναι νά σπουδάσουν ότι τους αρέσει πραγματικά χωρίς εκπτώσεις, αλλά να είναι πάντα έτοιμοι να πουλήσουν και μαρούλια στην λαϊκή προκειμένου να επιζήσουν.

Επιτρέψτε μου να σας ονομάσω φίλους μου καί να πω ότι μόνο η προσωπική εσωτερική δύναμη είναι αυτή που έχει την δυνατότητα να μας ξελασπωνει. 
Τί ονειρεύομαι; Να ζήσω... Να πάει καλά το κάθε XRP.... από τά κέρδη να δώσω κάποια σέ κάποιον εκεί πάνω ψηλά πού έχω υποσχεθεί και μετά νά μπω στο αυτοκίνητο χωρίς ημερομηνία επιστροφής... μόνο με τηλέφωνο για νά με βρίσκουν όσοι με αγαπάνε νά τούς αγοράζω τά εισητήρια και να έρχονται...

Γιατί σας τα είπα; Γιατί πολλοί εδώ μέσα με έχετε αγγίξει σαν άνθρωποι... γιατί βοηθάτε... γιατί μοιράζεστε... γιατί όταν είσαι γυναίκα σε αυτούς τους χώρους προσπαθούν οι πολλοί να σε μειώσουν.... γιατί δεν είμαι ένα cryptogirl, όπως σχολίασε κάποιος, αλλά απλά ένας άνθρωπος,που επειδή πολύ νωρίς συνειδητοποίησα ότι ο χρόνος μας ποτέ δεν είναι απεριόριστος θέλω να προλάβω να μάθω ότι μπορώ και μαζί σας γίνετε :)
(Συγνώμη για το μέγεθος του μηνύματος)

Respect!!! 🙏🙏🙏

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

 

Όταν διαβάζω ή ακούω ότι ο σκοπός του τάδε οργανισμού - κρατικού μηχανισμού ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε το, είναι η διασφάλιση των συμφερόντων του απλού κόσμου, πραγματικά νιώθω μια ασφάλεια, ότι τουλάχιστον θα χρησιμοποιήσουν βαζελίνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην υπάρχει σύγχυση με τις ημερομηνίες. Η ακρόαση SEC - RIPPLE, πραγματοποιείται σήμερα.

 

IMG_20210521_150757.jpg

Επεξ/σία από spyroseva
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ελπίζουμε  λοιπόν είναι:

1)νέα σφαλιάρα της ριπλ προς sec σήμερα.

2) συνάντηση των δικηγόρων sec 27/05 για να μιλήσουν για συμβιβασμο.

3) χρπ προς ATH και πάει λέγοντας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stag26 είπε

Όταν διαβάζω ή ακούω ότι ο σκοπός του τάδε οργανισμού - κρατικού μηχανισμού ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε το, είναι η διασφάλιση των συμφερόντων του απλού κόσμου, πραγματικά νιώθω μια ασφάλεια, ότι τουλάχιστον θα χρησιμοποιήσουν βαζελίνη

Ειναι οπως την Αρχη Προστασιας Προσωπικων Δεδομενων που πριν κανεις μια καταγγελια  σου λενε ναι μπορει να γινει ανωνυμα αλλα κατοπιν σε ειδοποιουν οτι ειναι υποχρεωμενοι να δωσουν τα στοιχεια σου. Πολλη προστασια να πουμε :)

Επεξ/σία από NTC Labs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπιτ θα πάει στα 20κ και εμείς αναλόγως θα ακολουθησουμε. Κλασσικά όπως είπα πως θα πάνε για τα 0.5 . Απλά για να με γειώσει τίποτε άλλο. Τράβα τράβα και πιο κάτω. Γλυκαθήκαν οι φάλαινες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν το μπιτ ανεβαινε στις 30 ελεγα αυτο το 17700 με τρωει και δωστου σορτ.Οταν ανεβαινε στις 40 ελεγα αυτο το 17700 με τρωει και δωστου σορτ.οταν πηγε 50 ελεγα αυτο το 17700 με τρωει και περνοντας ο καιρος  το ξεχασα.Ευχομαι να μην βγω αληθινος .Οπως και να εχει δεν μασαμε τιποτα...ροδα ειναι και γυριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το μπιτ θα πάει στα 20κ και εμείς αναλόγως θα ακολουθησουμε. Κλασσικά όπως είπα πως θα πάνε για τα 0.5 . Απλά για να με γειώσει τίποτε άλλο. Τράβα τράβα και πιο κάτω. Γλυκαθήκαν οι φάλαινες. 

λες να περιμένουμε πριν προβούμε σε αγορές? Τώρα απλά ψώνησα για να μειώσω τον μέσο όρο:/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, popai32 είπε

Οταν το μπιτ ανεβαινε στις 30 ελεγα αυτο το 17700 με τρωει και δωστου σορτ.Οταν ανεβαινε στις 40 ελεγα αυτο το 17700 με τρωει και δωστου σορτ.οταν πηγε 50 ελεγα αυτο το 17700 με τρωει και περνοντας ο καιρος  το ξεχασα.Ευχομαι να μην βγω αληθινος .Οπως και να εχει δεν μασαμε τιποτα...ροδα ειναι και γυριζει

Τώρα είναι αργά για να πουλήσω. Τώρα ας πάει και στο 0.17 , τι λέω......ας πάμε αλλά 3 χρόνια  bear market....burn the mfking down, zero facks given.... Το έχω πάρει απόφαση έτσι και αλλιώς. 

Το λέει και ο Μάικλ..... There is no second best....

 

12 λεπτά πριν, Mesu_dil είπε

λες να περιμένουμε πριν προβούμε σε αγορές? Τώρα απλά ψώνησα για να μειώσω τον μέσο όρο:/

Εγώ έχω σκισει τα διπλώματα τα πουκάμισα και αλλάζω Ράφτη.  Δεν υπάρχει λογικη . 

Από δω και πέρα, όταν το μάρκετ είναι στα ύψη της Χαράς εγώ θα πουλάω και όταν όλοι τρέχουν να κρυφτούν εγώ θα βγαίνω παγανιά με την χαντζάρα και θα Θερίζω .

Χώρισε το πόσο που θες σε 3 μέρη.  Βάλε αγορές στα 0.62 0.76 0.93  δολλάρια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μπορει να φαινετε οτι θα παει πιο κατω αλλα ειναι μεγαλο ρισκο να πουλησεις.μπρος γκεμος και πισω ρεμα.Δεν νομιζω να εχει τελειωσει παντως η bullmarket απλα πηγαμε πολυ αποτομα πανω χωρις σταματημο και λογικο να γινει μεγαλο corection .Αν συμβει κατι τετοιο για 3 χρονια θα χωνω μεσα μεχρι και το παξιμαδι μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...