Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, popai32 είπε

Τωρα μπορει να φαινετε οτι θα παει πιο κατω αλλα ειναι μεγαλο ρισκο να πουλησεις.μπρος γκεμος και πισω ρεμα.Δεν νομιζω να εχει τελειωσει παντως η bullmarket απλα πηγαμε πολυ αποτομα πανω χωρις σταματημο και λογικο να γινει μεγαλο corection .Αν συμβει κατι τετοιο για 3 χρονια θα χωνω μεσα μεχρι και το παξιμαδι μου

Πήγαμε ; τι εννοείς πήγαμε;  ποιος πήγε;  εμείς;  εμείς δεν πήγαμε πουθενά...εμεις πήγαμε από τον θάμνο στα πουρναλια ...το μπιτ Γαμηθηκε εμείς μάτι πήραμε και δουλέψαμε τον πυροσωληνα χαχαχα  είπαμε....εγω το πήρα απόφαση....και αρχιζω αυστηρή εσωτερική πολιτική λιτότητας. Είμαι που είμαι ολιγοεξοδος τώρα;  τώρα θα τα λιανισω....θα μαζεύω και θα αγοράζω μόνο στα άσχημα νέα. Θα περιμένω την επόμενη πανδημία καταστροφή πόλεμο τσουνάμι, θα χορεύω τον χώρο της βροχής και συμφοράς μέχρι να φτάσουμε την κόκκινη μηλιά χαχαχαχα άκου εκεί πήγαμε απότομα ψηλά....

Κοίτα spike εδω.....εδω κοίτα ΣΕΚ εδώ δες μανιπουλεησον άσε την Ριπλ καταμερος.....ισα ίσα για να κάψει αυτούς που πήγαν Λονγκ 100 χ

Screenshot_2021-05-21_171148.jpg

Διόρθωση. ...τους 100χ σορτ έκαψε όχι τους Λονγκ.

Screenshot_2021-05-21_172520.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για το καταραμενο μιλαω..Εμεις οπως τοπες με τον π στο χερι ειμαστε.Αλλα θα ερθει η ωρα μας 50 θα παμε οι γραμμες ποτε δεν λενε ψεματα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γμ της φαντασιώσεις μου ..

Στις 18/5/2021 στις 8:57 ΜΜ, Stelios* είπε

Εγώ έχω μια φαντασίωση 

Να κατρακυλήσει το btc στα 6 k 

Να μας ρίξει πίσω στα 0.19 τής πρωτοχρονιάς να αγοράσουμε όλοι από καμιά 10 χιλιάδες.  

Κ μετά να τελειώσει κ η sec. Και να αγοράσουμε όλοι μαζί την Χαβάη μαζί με τής χαβανεζες ..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε 10 20 Κ χρπ  και αλλα 2-3 καλα coin και κλεισε τα ματια για 10 χρονια ξεχνα τα πανε βρες καμια γκομενα η παιξε το ... σου πανε πλακωσου σπουδασε δουλεψε κανε σκι σε πλαγιες παντρεψου η γινε παπας δεν με νοιαζει.Απλα ανοιξε τα 10 χρονια μετα και εισαι ωραιος..Αυτο θα ελεγα σε εναν πιτσιρικα αλλα αυτο θελει αρχ....α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, popai32 είπε

Παρε 10 20 Κ χρπ  και αλλα 2-3 καλα coin και κλεισε τα ματια για 10 χρονια ξεχνα τα πανε βρες καμια γκομενα η παιξε το ... σου πανε πλακωσου σπουδασε δουλεψε κανε σκι σε πλαγιες παντρεψου η γινε παπας δεν με νοιαζει.Απλα ανοιξε τα 10 χρονια μετα και εισαι ωραιος..Αυτο θα ελεγα σε εναν πιτσιρικα αλλα αυτο θελει αρχ....α

ή τα βάζεις σε ένα escrow που θα ανοίξει το 2030 και έτσι κάνεις αναγκαστικό hold.

Και αυτό θέλει επίσης αρχίδια.

btw τώρα με το XUMM wallet είναι πανεύκολο να δημιουργήσει κάποιος escrow μέσα από την εφαρμογή.

Προσοχή: όποιος το επιχειρήσει να ξέρει ότι τα XRP κλειδώνονται μέχρι την ημερομηνία που θα ορίσει, άρα δεν μπορεί να πουλήσει πιο πριν.

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, popai32 είπε

Παρε 10 20 Κ χρπ  και αλλα 2-3 καλα coin και κλεισε τα ματια για 10 χρονια ξεχνα τα πανε βρες καμια γκομενα η παιξε το ... σου πανε πλακωσου σπουδασε δουλεψε κανε σκι σε πλαγιες παντρεψου η γινε παπας δεν με νοιαζει.Απλα ανοιξε τα 10 χρονια μετα και εισαι ωραιος..Αυτο θα ελεγα σε εναν πιτσιρικα αλλα αυτο θελει αρχ....α

Πιτσιρικάς εδώ παρών😅😅😅 αλλά με λιγότερα χρπ…αυτό ακριβώς που λες κάνω πάντως…!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosbel είπε

Πιτσιρικάς εδώ παρών😅😅😅 αλλά με λιγότερα χρπ…αυτό ακριβώς που λες κάνω πάντως…!

Ωραιος.εχεις ομως ενα μειονεκτημα.Εισαι εδω μεσα και τρωγεσαι.Μπορει σε αυτη την φαση να μην ειναι κακο αλλα θα γινει οπλο κατα του εαυτου σου στο μελλον και το σχεδιο σου θα κινδυνευσει σοβαρα.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, popai32 είπε

Παρε 10 20 Κ χρπ  και αλλα 2-3 καλα coin και κλεισε τα ματια για 10 χρονια ξεχνα τα πανε βρες καμια γκομενα η παιξε το ... σου πανε πλακωσου σπουδασε δουλεψε κανε σκι σε πλαγιες παντρεψου η γινε παπας δεν με νοιαζει.Απλα ανοιξε τα 10 χρονια μετα και εισαι ωραιος..Αυτο θα ελεγα σε εναν πιτσιρικα αλλα αυτο θελει αρχ....α

Καλά τα είπες τέκνο μου. Βλέπω απλά για στακινγκ να πάει το ΧΡΠ και να περιμένουμε Δευτέρα παρουσία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

Καλά τα είπες τέκνο μου. Βλέπω απλά για στακινγκ να πάει το ΧΡΠ και να περιμένουμε Δευτέρα παρουσία. 

Μέχρι να σβήσει ο ήλιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

ή τα βάζεις σε ένα escrow που θα ανοίξει το 2030 και έτσι κάνεις αναγκαστικό hold.

Και αυτό θέλει επίσης αρχίδια.

btw τώρα με το XUMM wallet είναι πανεύκολο να δημιουργήσει κάποιος escrow μέσα από την εφαρμογή.

Δεν εχω γνωση επ'αυτου.Θα το ψαξω ομως.Αν εχεις και καποιο λινκ η καποια πληροφορια παραπανω θα το εκτιμουσα ιδιαιτερος.Ευχαριστω οπως και να εχει.Ειναι ο δρομος τουλαχιστον για απειθαρχα ατομα σαν εμενα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Καλά τα είπες τέκνο μου. Βλέπω απλά για στακινγκ να πάει το ΧΡΠ και να περιμένουμε Δευτέρα παρουσία. 

Το χρπ μπορώ να το στακαρω αλλά αν δω ότι θέλω να ρευστοποιησω να το κάνω??

Και γενικά έχει κανένας αοψη για το στακινγκ και το επιτόκιο?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...