Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή την στιγμή δέν αγοράζω τίποτα. Αφού μας καθυστέρησαν τόσο πολύ τα κρατάω για καλό και για κακό. Έτσι και βρεθούμε προ εκπλήξεων , δέν θα με ξαναβρούνε με καταβασμένο το παντελόνι....

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Αυτή την στιγμή δέν αγοράζω τίποτα. Αφού μας καθυστέρησαν τόσο πολύ τα κρατάω για καλό και για κακό. Έτσι και βρεθούμε προ εκπλήξεων , δέν θα με ξαναβρούνε με καταβασμένο το παντελόνι....

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου..ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ. Άσε που από την προηγούμενη πτώση ακόμη πονάει ο κ@λ@ς μου. . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kapas2 είπε

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου..ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ. Άσε που από την προηγούμενη πτώση ακόμη πονάει ο κ@λ@ς μου. . 

άσε μήν αναφέρεις για οπίσθια, τα 9μερα δέν μου είναι αρκετά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Αυτή την στιγμή δέν αγοράζω τίποτα. Αφού μας καθυστέρησαν τόσο πολύ τα κρατάω για καλό και για κακό. Έτσι και βρεθούμε προ εκπλήξεων , δέν θα με ξαναβρούνε με καταβασμένο το παντελόνι....

Φαντάσου η αγορά να είναι bull μέχρι τον Αύγουστο εμείς πάνω κάτω τα γνωστά.........και Σεπτέμβρη να πάει προς τα κάτω η αγορά και εμείς να έχουμε prive bullrun ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο bull run που αναφέρετε όλοι δεν ξέρω που το βλέπετε, νομίζω οτι εδώ και 1,5 μήνα δεν υπάρχουν σημάδια bull run. H αγορά είναι περίεργη και κάνει οτι θέλει, όμως bull run δεν το λες με τίποτα. Οι youtubers ας λένε τα δικά τους.

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλη την παρέα. Επικρατεί πολύ ακινησία και ησυχία ή είναι ιδέα μου; :)

Γιά αγορές δεν είναι, για πωλήσεις δεν είναι, εσείς αμίλητοι.... Τρομάζω.... :) 🌻

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Marizizel είπε

Καλημέρα σε όλη την παρέα. Επικρατεί πολύ ακινησία και ησυχία ή είναι ιδέα μου; :)

Γιά αγορές δεν είναι, για πωλήσεις δεν είναι, εσείς αμίλητοι.... Τρομάζω.... :) 🌻

Να ανησυχεις για την  ησυχια εαν εισαι trader, στο XRP και σε αλλα υποσχομενα νομισματα ειμαστε επενδυτες, οποτε η αναμονη ειναι χρυσος........

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Marizizel είπε

Καλημέρα σε όλη την παρέα. Επικρατεί πολύ ακινησία και ησυχία ή είναι ιδέα μου; :)

Γιά αγορές δεν είναι, για πωλήσεις δεν είναι, εσείς αμίλητοι.... Τρομάζω.... :) 🌻

Καλημερα. Αστάθεια , sideways κινήσεις και παράταση για το θέμα με το sec. Όπως είπε ο φίλος hold με υπομονη για να δούμε που πάει το πράγμα. Προσωπικά δεν αγοράζω και παρακολουθώ….

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού η αγορά είναι στάσιμη γενικά πως θα είναι καλή για το ξρπ; Εδώ έγιναν πριν αρκετές μέρες νέα ποστ από τον μασκαρά και η αγορά ακλόνητη! Ούτε ο μασκαράς δεν την επηρεάζει πια. Αυτό για εμένα δείχνει: τέλος τα ταυροκαθάψια! Στασιμότητα με ίσως επιπλέον ντιπ. Αγοραστε καλού κακού από ένα ντέφι γιατί έρχεται αρκούδα 🐻. Μακάρι βέβαια να φάω σκατά 💩 να βγω λάθος

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 ώρες πριν, Ψευδώνυμo είπε

Αφού η αγορά είναι στάσιμη γενικά πως θα είναι καλή για το ξρπ; Εδώ έγιναν πριν αρκετές μέρες νέα ποστ από τον μασκαρά και η αγορά ακλόνητη! Ούτε ο μασκαράς δεν την επηρεάζει πια. Αυτό για εμένα δείχνει: τέλος τα ταυροκαθάψια! Στασιμότητα με ίσως επιπλέον ντιπ. Αγοραστε καλού κακού από ένα ντέφι γιατί έρχεται αρκούδα 🐻. Μακάρι βέβαια να φάω σκατά 💩 να βγω λάθος

Δεν είμαστε traders ……τι δεν καταλαβαίνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αναμονή είναι χρυσός γράφει κάποιος φίλος, όποτε hold. Προσωπικά συμφωνω. Για μια ακόμη φορά ομως θα πω ότι αναμονή σημαινει δέσμευση του οποίου κεφαλαίου μικρού η μεγάλου έχει ρισκάρει ο καθενας ΕΠΙ ΜΑΚΡΟΝ.Αν έρθει η αν έχει έρθει χειμώνας αυτο ιστορικά μπορεί να σημαινει μήνες και χρόνια. Εν τω μεταξύ πολλα μπορούν να συμβούν στον καθένα μας η ακόμη ακόμη και να παρουσιαστεί μια ευκαιρία η οποία απαιτεί ρευστό. Όποτε ρισκάρουμε χρήματα που δεν θα λείψουν η δεν θα στερήσουν από κάτι άλλο. Αλλοιως η αναμονή μπορεί να μην είναι χρυσός. Καλημερα σε ολους

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...