Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

το κρασάρισμα θα είναι τρελοτεράστιο.....αφού βλέπουμε πάλι παντού για το ακατανόμαστο διαφημίσεις....

 

Ναι υπάρχει σοβαρή πιθανότητα πιά να είναι κανονικοτατο κρας. Πιστεύω ούτε οι μεγάλοι δεν ήθελαν να γίνει τώρα σύντομα αν γίνει, ήταν νωρίς αλλά οι Μπάιντεν μασκ Κινέζοι Τούρκοι και μάσκ χειτερς έφεραν σε αδιέξοδο. Το καλό είναι ότι αν γίνει τώρα κοντά μεγάλο κρας θα υπάρξει μικρότερη χασουρα και άρα πιο σύντομη ανάκαμψη, τουλάχιστον σε σχέση με αυτό που θα γινόταν μετά τα 100 μπιτ και θα κρατούσε λογικά πολύ, ίσως πιο πολύ απ' το κρας του 18. Θα δούμε. Ελπίζουμε στο μέλλον ότι και να γίνει τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και περνάμε τώρα στον κλόουν της βδομάδας εδώ ο φίλος μας με τις "πηγές" του 

https://twitter.com/amtvmedia/status/1405679841525911554

Και έχουμε και αυτο

 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Προσοχή, υπάρχουν αναφορές ότι πάνω από 148 εκατομμύρια xrp μεταφέρθηκαν σε ανταλλακτήρια για να πουληθούν, προβλέπετε λίγο pumping και μετά μεγάλο ξεφόρτωμα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, costas1973 είπε

Προσοχή, υπάρχουν αναφορές ότι πάνω από 148 εκατομμύρια xrp μεταφέρθηκαν σε ανταλλακτήρια για να πουληθούν, προβλέπετε λίγο pumping και μετά μεγάλο ξεφόρτωμα !!!!

Γιατι να γίνει σίγουρα ξεφόρτωμα; Καταλαβαίνω ότι είναι λογικό απλά ρωτώ μήπως μου δώσεις μια νεα οπτική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
42 λεπτά πριν, Ψευδώνυμo είπε

Γιατι να γίνει σίγουρα ξεφόρτωμα; Καταλαβαίνω ότι είναι λογικό απλά ρωτώ μήπως μου δώσεις μια νεα οπτική 

148 εκκατομυρια δεν μεταφέρονται σε ανταλλακτήρια για πλάκα …… σκέψου λίγο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, costas1973 είπε

148 εκκατομυρια δεν μεταφέρονται σε ανταλλακτήρια για πλάκα …… σκέψου λίγο !

Δέν διαφωνώ. Έπρεπε να το είχαμε προβλέψει και να μήν μας παρασύρει το φομο.

Είπαμε, μας πιάσανε με τα παντελόνια κατεβασμένα....

Απο την άλλη, για long term είμαστε, οπότε αναγκαστικά θα περιμένουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Δέν διαφωνώ. Έπρεπε να το είχαμε προβλέψει και να μήν μας παρασύρει το φομο.

Είπαμε, μας πιάσανε με τα παντελόνια κατεβασμένα....

Απο την άλλη, για long term είμαστε, οπότε αναγκαστικά θα περιμένουμε. 

Το Λονγκ τερμ είναι η δικαιολογία της παρηγοριάς 🤗. Αν ήμασταν γνήσιοι λονγκτερμαδες δεν θα σπαταλουσαμε τόσο χρόνο στο ινσομνια τις καμπύλες και το γιουτουμπ. Θα κάναμε την ζωή μας και που και που απλά θα αγοράζαμε μερικά ακόμα και τέλος. Μάλλον λονγκτερμινέιτορς είμαστε. 🤗 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνω τί λές. Δέν ξέρω αμα στο λένε και σε σένα αλλα με κοπανούσαν συνεχώς πως είμαι απόλυτος. 

Το λόνγκ της παρηγοριάς μερικώς συμφωνώ. Η απλυστία αχαριστεία και οπως θές αλλιώς πές το, μας κάνει να θέλουμε περισσότερα οπότε γιαυτό και ασχολούμαστε καί με αυτά με σκοπό να αυξήσουμε τις τσέπες μας...ασχέτος αμα καταφέρνουμε το ακριβώς αντίθετο μερικοί μερικοί (γκουχου γκουχου κοιτάζω τον εαυτό μου στον καθρέπτη ...χαχαχα) 

Τα δικά μου τα έχω βάλει στάκιγκ αναγκαστικά. απο κεί και πέρα, έχω ένα μικροποσό με το οποίο το έχω για τυχοδιωκτισμό.  Τερμινειτορς ναί....στο τέλος αυτοκαταστροφή :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Καταλαβαίνω τί λές. Δέν ξέρω αμα στο λένε και σε σένα αλλα με κοπανούσαν συνεχώς πως είμαι απόλυτος. 

Το λόνγκ της παρηγοριάς μερικώς συμφωνώ. Η απλυστία αχαριστεία και οπως θές αλλιώς πές το, μας κάνει να θέλουμε περισσότερα οπότε γιαυτό και ασχολούμαστε καί με αυτά με σκοπό να αυξήσουμε τις τσέπες μας...ασχέτος αμα καταφέρνουμε το ακριβώς αντίθετο μερικοί μερικοί (γκουχου γκουχου κοιτάζω τον εαυτό μου στον καθρέπτη ...χαχαχα) 

Τα δικά μου τα έχω βάλει στάκιγκ αναγκαστικά. απο κεί και πέρα, έχω ένα μικροποσό με το οποίο το έχω για τυχοδιωκτισμό.  Τερμινειτορς ναί....στο τέλος αυτοκαταστροφή :D

Θα πω μια πραγματική ιστορία. Ένας συνεργάτης μου αγόρασε 5000 ευρώ ένα shity νόμισμα αξιας Τοτε τύπου 0,000000046 το 2018 στο cracken και χωρισ να έχει ιδέα από κρυπτονομισματα.Στην αρχή το παρακολουθούσε και στην πορεία Κυριολεκτικά τα είχε ξεχάσει και φέτος με το bull run τα θυμάται και είχαν γίνει 65000ευρω. Τα 65000 αυτα με το bull run και κυρίως μέσω του dogecoin έγιναν 350000ευρω.

Αυτο το πραγματικό γεγονός όσον αφορά το long term αλλά και την τυχη που παντα χρειάζεται.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Rafa1967 είπε

Θα πω μια πραγματική ιστορία. Ένας συνεργάτης μου αγόρασε 5000 ευρώ ένα shity νόμισμα αξιας Τοτε τύπου 0,000000046 το 2018 στο cracken και χωρισ να έχει ιδέα από κρυπτονομισματα.Στην αρχή το παρακολουθούσε και στην πορεία Κυριολεκτικά τα είχε ξεχάσει και φέτος με το bull run τα θυμάται και είχαν γίνει 65000ευρω. Τα 65000 αυτα με το bull run και κυρίως μέσω του dogecoin έγιναν 350000ευρω.

Αυτο το πραγματικό γεγονός όσον αφορά το long term αλλά και την τυχη που παντα χρειάζεται.

fucking yeah man....δώσε πολλές πολλές ευχές στον συνεργάτη σου και εύχομαι να τα χαρεί (και να μήν του τα ρουφήξει η γυναίκα του) αχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

fucking yeah man....δώσε πολλές πολλές ευχές στον συνεργάτη σου και εύχομαι να τα χαρεί (και να μήν του τα ρουφήξει η γυναίκα του) αχαχαχ

Κακέ... Χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Θα πω μια πραγματική ιστορία. Ένας συνεργάτης μου αγόρασε 5000 ευρώ ένα shity νόμισμα αξιας Τοτε τύπου 0,000000046 το 2018 στο cracken και χωρισ να έχει ιδέα από κρυπτονομισματα.Στην αρχή το παρακολουθούσε και στην πορεία Κυριολεκτικά τα είχε ξεχάσει και φέτος με το bull run τα θυμάται και είχαν γίνει 65000ευρω. Τα 65000 αυτα με το bull run και κυρίως μέσω του dogecoin έγιναν 350000ευρω.

Αυτο το πραγματικό γεγονός όσον αφορά το long term αλλά και την τυχη που παντα χρειάζεται.

Πω φαντάσου τι θα γίνει που εγώ έχω βάλει όριο longterm το... 2030 στο XRP!!! 🤑🤑

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Πω φαντάσου τι θα γίνει που εγώ έχω βάλει όριο longterm το... 2030 στο XRP!!! 🤑🤑

Μεγαλεία :)

Μόνο εμένα κουράζει η στασιμότητα και η ακινησία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...