Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Αμα ανοιγεις σαμπάνιες για τα 0.3$ κατι παει λαθος :P

Ένας που έχει 100 χρπ θα χαρεί σε άλλο % απο έναν που έχει 10κ χρπ. 

Εξάλου άν έκανε σωστά το κουμάντο του ο Σάκις (το αντίθετο απο εμένα πχ) και πούλησε στο 1.94 αντί να αγοράσει όπως έκανα εγώ, τώρα θα έχει 4 φορές περισσότερα χρπ. Οπότε αν είχε 10κ τώρα θα έχει 40κ...οπότε και θα έχει πιό χαμηλά την τον μέσο όρο, οπότε θα χαίρετε πιό νωρίς απο άλλον που έχει πιό ψηλά τον μέσο όρο. 

Αν έκανα το ίδιο και εγώ, με το που θα ξυπνούσα θα έριχνα και ένα I can see clearly now the rain is gone αντί να σνιφάρω κοκα για να μήν τα @@ όλα γύρο μου.  xaaxaxax

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ένας που έχει 100 χρπ θα χαρεί σε άλλο % απο έναν που έχει 10κ χρπ. 

Εξάλου άν έκανε σωστά το κουμάντο του ο Σάκις (το αντίθετο απο εμένα πχ) και πούλησε στο 1.94 αντί να αγοράσει όπως έκανα εγώ, τώρα θα έχει 4 φορές περισσότερα χρπ. Οπότε αν είχε 10κ τώρα θα έχει 40κ...οπότε και θα έχει πιό χαμηλά την τον μέσο όρο, οπότε θα χαίρετε πιό νωρίς απο άλλον που έχει πιό ψηλά τον μέσο όρο. 

Αν έκανα το ίδιο και εγώ, με το που θα ξυπνούσα θα έριχνα και ένα I can see clearly now the rain is gone αντί να σνιφάρω κοκα για να μήν τα @@ όλα γύρο μου.  xaaxaxax

To 2030 θα ξέρουμε τι... ψάρια έπιασα! 🚀🥮🤑

4 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

589 ρε

589Κ μάλλον εννοείς!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Χάσαμε καμία είδηση; 

https://cointelegraph.com/news/poloniex-settles-charges-with-sec-for-operating-unregistered-exchange

Έρχεται και η σειρά της Ριππλ σιγά σιγά. Ίσως πρώτα ξεκαθαρίζουν τα συναλλακτηρια και μετά στο τέλος εμείς. 

Screenshot_2021-08-09_204141~2.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική άποψη: έρχεται νέο μίνι bullrun (ή συνέχιση του αν υποθέσουμε ότι 3 μήνες τώρα βρισκόμαστε σε bull run με διόρθωση) όπου τα 3 μεγάλα bit ether kai ada θα χτυπήσουν ath.Το bnb είναι ερωτηματικό μιας και η binance δέχεται επιθέσεις από παντού και το xrp επίσης ερωτηματικό εάν θα προλάβει να ξεμπλέξει στους επόμενους 2 περίπου μήνες.

Το βλέπω χλωμό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ryu_hadouken είπε

Προσωπική άποψη: έρχεται νέο μίνι bullrun (ή συνέχιση του αν υποθέσουμε ότι 3 μήνες τώρα βρισκόμαστε σε bull run με διόρθωση) όπου τα 3 μεγάλα bit ether kai ada θα χτυπήσουν ath.Το bnb είναι ερωτηματικό μιας και η binance δέχεται επιθέσεις από παντού και το xrp επίσης ερωτηματικό εάν θα προλάβει να ξεμπλέξει στους επόμενους 2 περίπου μήνες.

Το βλέπω χλωμό.

 

Μεγαλύτερο crash  έρχεται όχι μπουλ ραν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε καμιά πρόταση για φάρμα XRP;

Τα έχω βάλει εδώ και καιρό στο autofarm, αλλά έχει πολύ μικρό ποσοστό (24% σήμερα και πριν ήταν και λιγότερο) και δεν τραβάει η ομάδα.

Στο Biswap το έχω βρει με 32% και στο Beefy με 37%

Παίζει πουθενά παραπάνω σε αξιόλογο DeFi;

Το έχω βρει και σε κάποιες degen farms με 70-80% αλλά έχει ρίσκο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Fan είπε

Έχετε καμιά πρόταση για φάρμα XRP;

Τα έχω βάλει εδώ και καιρό στο autofarm, αλλά έχει πολύ μικρό ποσοστό (24% σήμερα και πριν ήταν και λιγότερο) και δεν τραβάει η ομάδα.

Στο Biswap το έχω βρει με 32% και στο Beefy με 37%

Παίζει πουθενά παραπάνω σε αξιόλογο DeFi;

Το έχω βρει και σε κάποιες degen farms με 70-80% αλλά έχει ρίσκο εκεί.

Το οτι δεν εχεις XRP αλλά XRP-Pegged token στο Binance Smart Chain δε σου έχει περάσει από το μυαλο ακομη; :P 

Α ρε παιδια θέλετε και XRP στο πορτοφόλι σας ενώ δε ξερετε ουτε τα βασικα του νομίσματος. Το XRP δεν ειναι staking token. Μπορεις να τα κλειδώσεις σε καποια ανταλλακτήρια και να παίρνεις ενα μικρο APR οπως στο Bitrue σα rewards αλλα δε ξερω και αυτο αν αξιζει. Το XRP δεν ειναι ουτε PoW, ούτε PoS, είναι Proof of Consensus. 

 

 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Το οτι δεν εχεις XRP αλλά XRP-Pegged token στο Binance Smart Chain δε σου έχει περάσει από το μυαλο ακομη; :P 

Α ρε παιδια θέλετε και XRP στο πορτοφόλι σας ενώ δε ξερετε ουτε τα βασικα του νομίσματος. Το XRP δεν ειναι staking token. Μπορεις να τα κλειδώσεις σε καποια ανταλλακτήρια και να παίρνεις ενα μικρο APR οπως στο Bitrue σα rewards αλλα δε ξερω και αυτο αν αξιζει. Το XRP δεν ειναι ουτε PoW, ούτε PoS, είναι Proof of Consensus. 

 

 

Όχι φίλε πρώτη φορά ακούω ότι σχεδόν όλα τα νομίσματα είναι pegged στο Binance Smart Chain.

Διαφώτισε μας γιατί δεν ξέρω ούτε τα βασικά για το yield farming🤪 και τα διάφορα προϊόντα των DeFi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Fan είπε

Όχι φίλε πρώτη φορά ακούω ότι σχεδόν όλα τα νομίσματα είναι pegged στο Binance Smart Chain.

Διαφώτισε μας γιατί δεν ξέρω ούτε τα βασικά για το yield farming🤪 και τα διάφορα προϊόντα των DeFi

Αυτο που εχεις δεν ειναι XRP αλλα ενα token που μιμείται την τιμη του XRP. Αν το Binance Smart Chain παει στον καδο, θα πάνε και τα tokens που εχεις μαζι του. Το XRP το βρισκεις σε ανταλλακτήρια (Kraken, BItrue κλπ). 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...