Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

39 λεπτά πριν, Stelios* είπε

Οπότε καλύτερα xrp σε revolut πάρα σε binance κτλ.   μου λες . 

Οπότε, πάρε τα XRP από όπου γουστάρεις (binance, kraken etc.) και βάλε τα σε cold storage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Mesu_dil είπε

Οπότε, πάρε τα XRP από όπου γουστάρεις (binance, kraken etc.) και βάλε τα σε cold storage.

Αφού στην binance λέει δεν αγοράζεις xrp . Αλλά xrp τύπου tether ..  

 

16 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

1$ soon...

Xrp to the moon !!! 😎😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Stelios* είπε

Οπότε καλύτερα xrp σε revolut πάρα σε binance κτλ.   μου λες . 

όχι από όπου θέλεις τα αγοράζεις. Δεν υπάρχει καμία ουσιαστική διαφορά.

Προσωπικά θα πρότεινα Kraken πάντως για όποιον τον ενδιαφέρουν μόνο οι απλές αγοροπωλησίες ή οποιαδήποτε μορφής trading σε περιβάλλον H/Y.

Είναι πιο ασφαλές, πιο εύκολο στον μέσο χρήστη και το πιο σοβαρό ανταλλακτήριο στον κόσμο. Μόνο η εφαρμογή στο κινητό δεν έχει τόσες δυνατότητες.

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα έχω βάλει στο ΝΕΧΟ και παίρνω τόκο 0,000126561450177 ΝΕΧΟ  ανα ΧΡΠ την ημέρα. 

Τί πάει να πεί αυτό ; Εάν βάλεις 1000 ΧΡΠ και τα κλείσεις για 1 μήνα, θα πάρεις (0,000126561450177 * 1000 ΧΡΠ = 0,126561450177569 ΝΕΧΟ την ημέρα * 30 ημέρες = 3,796843505327098 ΝΕΧΟ τον μήνα= 45,56212206392518 ΝΕΧΟ τον χρόνο) οπου 1 ΝΕΧΟ = 1.66 ευρώ αυτή την στιγμή.  δηλαδή με 1000 ΧΡΠ που θα βάλεις για 1 χρόνο μπορείς να βγάλεις μέχρι και 75 ευρώ.  Φυσικά, όσο ανεβαίνει το ΧΡΠ τόσο ανεβαίνει και το reward....... Εάν τώρα που έχει 1 ευρώ (1.33 δολλάρια) το ΧΡΠ μπορείς να βγάλεις 75 ευρώ τον χρόνο με 1000 ΧΡΠ, τότε θα πάει 750 τον χρόνο όταν πάει 10 ευρώ το ΧΡΠ... (λέω τώρα....)  Και φυσικά το ΝΕΧΟ ανεβαίνει επίσης....πιστεύω το ΝΕΧΟ να φτάσει πολύ γρήγορα τα 10 ευρώ καθώς είναι η ΜΟΝΗ πλατφόρμα που είναι ΠΛΗΡΩΣ complient σύμφωνα με τους νόμους. Έχω σοβαρή υποψία πως το ΝΕΧΟ κρύβεται πίσω απο την παγκόσμια επίθεση της Binance. 

Επίσης μπορείς αντί να παίρνεις ΝΕΧΟ να τα πληρώνεσαι σε ΧΡΠ. 8% έχει τόκο το ΧΡΠ και 12% σε ΝΕΧΟ. 

Περιμένω πώς και πώς να βγεί και το Flare Networks online και θα τα βάλω εκεί και ευελπιστώ σε ένα καλό ποσοστό τον μήνα σε τόκους. Που έτσι και καλύψουν τον μισθό που παίρνω τώρα ε νομίζω πως αυτό ήταν....σύνταξη φέτος ή του χρόνου και φεύγω να βγώ για circumnavigating με ιστιοπλοϊκό όλο τον κόσμο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Εγώ τα έχω βάλει στο ΝΕΧΟ και παίρνω τόκο 0,000126561450177 ΝΕΧΟ  ανα ΧΡΠ την ημέρα. 

Τί πάει να πεί αυτό ; Εάν βάλεις 1000 ΧΡΠ και τα κλείσεις για 1 μήνα, θα πάρεις (0,000126561450177 * 1000 ΧΡΠ = 0,126561450177569 ΝΕΧΟ την ημέρα * 30 ημέρες = 3,796843505327098 ΝΕΧΟ τον μήνα= 45,56212206392518 ΝΕΧΟ τον χρόνο) οπου 1 ΝΕΧΟ = 1.66 ευρώ αυτή την στιγμή.  δηλαδή με 1000 ΧΡΠ που θα βάλεις για 1 χρόνο μπορείς να βγάλεις μέχρι και 75 ευρώ.  Φυσικά, όσο ανεβαίνει το ΧΡΠ τόσο ανεβαίνει και το reward....... Εάν τώρα που έχει 1 ευρώ (1.33 δολλάρια) το ΧΡΠ μπορείς να βγάλεις 75 ευρώ τον χρόνο με 1000 ΧΡΠ, τότε θα πάει 750 τον χρόνο όταν πάει 10 ευρώ το ΧΡΠ... (λέω τώρα....)  Και φυσικά το ΝΕΧΟ ανεβαίνει επίσης....πιστεύω το ΝΕΧΟ να φτάσει πολύ γρήγορα τα 10 ευρώ καθώς είναι η ΜΟΝΗ πλατφόρμα που είναι ΠΛΗΡΩΣ complient σύμφωνα με τους νόμους. Έχω σοβαρή υποψία πως το ΝΕΧΟ κρύβεται πίσω απο την παγκόσμια επίθεση της Binance. 

Επίσης μπορείς αντί να παίρνεις ΝΕΧΟ να τα πληρώνεσαι σε ΧΡΠ. 8% έχει τόκο το ΧΡΠ και 12% σε ΝΕΧΟ. 

Περιμένω πώς και πώς να βγεί και το Flare Networks online και θα τα βάλω εκεί και ευελπιστώ σε ένα καλό ποσοστό τον μήνα σε τόκους. Που έτσι και καλύψουν τον μισθό που παίρνω τώρα ε νομίζω πως αυτό ήταν....σύνταξη φέτος ή του χρόνου και φεύγω να βγώ για circumnavigating με ιστιοπλοϊκό όλο τον κόσμο. 

Θα στον καλύψουν πιστεύω φίλε…έχεις xrp και θα πάρεις flr,sgb,els token,evers token και sflr dflr…όλα αυτά στο ledger σου και μέσα στο flare ;) 

 

1E1DB7D5-7ECB-4AF0-9CD5-5410D8CE5F90.png

Επεξ/σία από panosbel
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους ήμουν διακοπές δεν μπόρεσα να διαβάσω πολλά.Κραταω xrp από την αρχή σχεδόν και δεν πούλησα ποτέ.Επειδη χάθηκα με την δίκη και τις εξελίξεις θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να κάνει μια εκτίμηση με τα δεδομένα που έχουμε που πιστεύετε ότι μπορεί να φτάσουμε τις επόμενες εβδομάδες.Βλεπω ότι τις τελευταίες μέρες δεν πάμε όπου πάει το bitcoin επιτέλους.Καθε γνώμη δεκτή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...