Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, sarantatessera είπε

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι.

Έχω βάλει στο crypto.com κάτι λίγα και η αλήθεια είναι πως δεν εχω σκοπό να τα βγάλω για καιρό. Όταν όμως πήγα να δω, έτσι ενημερωτικά, πώς θα το κάνω οταν έρθει εκείνη η ώρα(αν έρθει, έτσι όπως το πάνε και δεν μηδενίσουμε στο τέλος 😄), πήγα στο withdraw και μου έγραφε: Following government regulations, you must deposit USDC once to enable withdrawals.

Αυτό μπορεί να γίνει ακόμα κι αν καταθέσω πχ 5$; Και η κατάθεση σε δολάρια πώς θα γίνει; Φαντάζομαι είναι εύκολη η διαδικασία, έτσι;

Πανεύκολη. Πρέπει να κνεις ένα τουλάχιστον μικρό έμβασμα από την τράπεζα σου. Εγώ έκανα 0,10 λεπτά 😜για τα δολλαρια δεν ξέρω πως πάει η αν έχει σημασια

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/8/2021 στις 4:09 ΜΜ, Mesu_dil είπε

Ο moon lambo  λέει θα πουλήσει τα τσουβάλια του πριν φτάσει το cycle στο  top (αν θα υπαρξει top). Και καλά για να παρει περισσότερα στο bear. Μας δουλεύουν μου φαίνεται. Αν άρχισαν να τα παρατάνε και οι hypάδες κάτι βρωμάει. 

Τα 2 τελευταία tweets του hogan δεν είναι ενθαρυντικά πάντως.Ακόμα και για συμβιβασμό να πάνε λέει ότι θα πάρει μήνες διαπραγματεύσεων.

Το κακό είναι ότι το xrp πλέον τρεντάρει χαμηλά και στην απήχηση του κόσμου.Όσο και να μιλάμε για θεσμική υιοθέτηση , η ψυχολογία της αγοράς είναι πολύ σημαντική τουλάχιστον για την μεσοπρόθεσμη τιμή.

Εάν ο πολύς κόσμος δει ότι πάλι χάνει το τραίνο του pump θα κουραστεί και θα το ξεφορτωθεί.

Χαρακτηριστικό για μένα είναι και οι τάσεις στο reddit.

Όταν το ada έχει 500.000 subs και ανεβαίνει συνεχώς και το xrp έχει με το ζόρι τα μισά εμένα κάτι μ λέει.

Όπως κάτι έλεγε και στους καιροσκόπους ότι το dogecoin έχει 2.000.000 subs.Για αυτό τα πήδηξε όλα στο μάρκετ καπ και εάν δεν ερχότανε το κρας του μαιου ιουνιου θα είχε περάσει και το xrp σε κεφαλαιοποίηση.

Όλα πρέπει να τα παίρνουμε υπ όψιν.

Υγ:Το vet πριν λίγους μήνες είχε 50.000 subs και τώρα έχει 200.000 στο ρέντιτ.

Επεξ/σία από ryu_hadouken
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Hyperades μας πουλησαν. Αργά το κατάλαβα, αλλά το κατάλαβα. Λένε buy the dip.....φιλε για να αγοράσεις το ντίπ πάει να πεί πως έχεις ρευστό. Για να έχεις ρευστό πάει να πεί πως είτε δεν μπήκες όλα μέσα, ή πούλησες στην κορυφή και περιμένεις να αγοράσεις πιό χαμηλά. Το buy the dip στην ουσία είναι buy the dump....γιατί εμάς μας λένε DONT PANIC SELL ! I HAVENT SOLD 1 XRP ! DIAMOND HANDS ! ! ! για να μήν πουλήσουμε εμείς, αλλά μόνο εκείνοι. Δείτε τον απρίλιο και πρίν μερικές μέρες το γράφημα που ανέβασα. οτι έγινε το 2013 το 2017 γίνετε και τώρα.....θα έχουμε πάλι ντίπ στα 0.8 μετά θα ανεβούμε πάλι στο άντε 1,10 και μετά μας πήδηξαν τα αρκούδια. Δέν είμαι απαισιόδοξος, απλά ρεαλιστής είμαι. 

XRP 2014

image.png.ae985433b71f4575e1db8d4c167acea9.png

ΧΡΠ 2018

image.png.e9258aeac4e45e22850ab8ee2327bd43.png

ΧΡΠ 2021

image.png.91d36623194532937e782a8311f28745.png

Μακάρι να πάμε πάλι ψηλά.....μακάρι.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι θα πάει πολύ ψηλά 

21 Νοέμβρη θα αρχίσει το swift με το XRP συνεργασία.....

Bear για το XRP δεν υπάρχει μέχρι τέλος του χρόνου το XRP θα είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3ΨΗΦΙΟ..... και βάση προδιαγραφών τα 5 ψηφία ανά XRP τα έχουμε για πλάκα 

 

Δευτέρα αγοράζω κ αλλά!!!και μάλιστα πρωί πρωί γιατί περιμένω PUMB 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ryu_hadouken είπε

Όταν το ada έχει 500.000 subs και ανεβαίνει συνεχώς και το xrp έχει με το ζόρι τα μισά εμένα κάτι μ λέει.

Ξερεις πως αλλαζουν αυτα σε μερικες μερες? Οτι ειναι ετσι σημερα δεν σημαινει οτι θα ειναι ετσι και σε ενα μηνα. Λιγο φημη να κυκλοφορησει και αυτα τα νουμερα εκτοξευονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Εγώ πιστεύω ότι θα πάει πολύ ψηλά 

21 Νοέμβρη θα αρχίσει το swift με το XRP συνεργασία.....

Bear για το XRP δεν υπάρχει μέχρι τέλος του χρόνου το XRP θα είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3ΨΗΦΙΟ..... και βάση προδιαγραφών τα 5 ψηφία ανά XRP τα έχουμε για πλάκα 

 

Δευτέρα αγοράζω κ αλλά!!!και μάλιστα πρωί πρωί γιατί περιμένω PUMB 

Έχω πίστη στι ΧΡΠ, στο κωλομάρκετ και στους διαπλεκόμενους κομπιναδόρους δεν εχω πιστη. Και τώρα αρχίσαμε πάλι τις ενδείξεις για κατηφόρα. Περιμένω στις επόμενες 2 ώρες να καναπέσει πιο κατω, στο 1.10

και απο εκεί στο 0.80 fibonacci 

Άν δέν κρατήσει εκείνη την γραμμή τότε πάει κατω. 

image.png.5227eb78553a9fad8dbd43cae15435b0.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Gre23 είπε

Εγώ πιστεύω ότι θα πάει πολύ ψηλά 

21 Νοέμβρη θα αρχίσει το swift με το XRP συνεργασία.....

Bear για το XRP δεν υπάρχει μέχρι τέλος του χρόνου το XRP θα είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3ΨΗΦΙΟ..... και βάση προδιαγραφών τα 5 ψηφία ανά XRP τα έχουμε για πλάκα 

 

Δευτέρα αγοράζω κ αλλά!!!και μάλιστα πρωί πρωί γιατί περιμένω PUMB 

4τρις μέχρι τέλους του χρόνου;
8000% άνοδο μόνο

Επεξ/σία από InsWat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Έχω πίστη στι ΧΡΠ, στο κωλομάρκετ και στους διαπλεκόμενους κομπιναδόρους δεν εχω πιστη. Και τώρα αρχίσαμε πάλι τις ενδείξεις για κατηφόρα. Περιμένω στις επόμενες 2 ώρες να καναπέσει πιο κατω, στο 1.10

και απο εκεί στο 0.80 fibonacci 

Άν δέν κρατήσει εκείνη την γραμμή τότε πάει κατω. 

Όπως είπα πρίν 2 ώρες...... βλέπω αρχίζει πάλι τα προς τα κάτω. Βλέπουμε άν κρατήσει το 1,17 περίπου. Αλλιώς θα ξαναπροσπαθήσει εκεί μέχρι να το σπάσει. 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://finbold.com/sec-officials-under-investigation-for-conflict-of-interest-in-ripple-lawsuit/

Δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει, πάντως θα δείτε το γιατί τόσο φανατικά φώναζα πως το ΣΕΚ θα φάει παπάρα που θα είναι όλη δική τους.....

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

https://finbold.com/sec-officials-under-investigation-for-conflict-of-interest-in-ripple-lawsuit/

Δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει, πάντως θα δείτε το γιατί τόσο φανατικά φώναζα πως το ΣΕΚ θα φάει παπάρα που θα είναι όλη δική τους.....

Case dismissed. XRP--> 5$

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Σταθερα κολυμενο απο τις 20/8 στα 1.24$. Δεν μπορουμε ουτε να τζογαρουμε ενα χιλιαρικο. πληρη απογοητευση.

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει μάλλον θα μπούμε αργοπορημένοι πάλι όπως στο προηγούμενο μπουλ(χαχαχαχα) ραν 

Νταξει μάλλον θα μπούμε αργοπορημένοι πάλι όπως στο προηγούμενο μπουλ(χαχαχαχα) ραν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dream21 είπε

 Σταθερα κολυμενο απο τις 20/8 στα 1.24$. Δεν μπορουμε ουτε να τζογαρουμε ενα 

.αυτο το  bull προς το παρον ηταν για το cardano..ειδομεν..ελπιζω να μην αρχισε καν ακομα το bull ομως, γτ αλλιως...δεν βλεπω να μας αφηνουνε να ανεβουμε...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...