Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά προς το παρόν μόνο αδειάζουνε οι τσέπες όσο βάζουμε 😂. δεν έχουμε κάποιο σημαντικό κέρδος πρέπει επιτέλους να σταματήσουμε να αδειάζουμε  τις τσέπες μας και να αρχίσουμε να κερδίζουμε... δεν αγόρασαν όλοι στα 0.10 και 0.20...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

54 λεπτά πριν, zananiro είπε

Χαχα, και εγώ μια από τα ίδια. Αφού να φανταστείς όταν ανέβηκε το bitcoin μετά την αγορά του Musk, πούλησα bitcoin γιατι περίμενα ότι είτε θα κάνει άμεσα correction ώστε να αγοράσω alts είτε στο dip, είτε θα ακολουθήσουν την ανοδική πορεία για λίγο διάστημα τα alts ώστε να τα προλάβω στο pump. Έλα όμως που δεν... 

Εγώ πάντως θα φοβόμουν αν πούλαγε ο μάσκ όχι με το που αγόραζε. Θα ήταν τρελή συνωμοσία με το που μπει ο μάσκ να πέσει. Διαφήμιση κάνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κάτι που ήθελα να σημειώσω που βλέπω τελευταία...βλέπω πολλοί Έλληνες youtubers (αν όχι οι περισσότεροι) που δίνουν «συμβουλές» για τα κρυπτο σε αντίθεση με άλλους από εξωτερικό το θεωρούν κακή επιλογή το ΧΡΠ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panosbel είπε

Επίσης κάτι που ήθελα να σημειώσω που βλέπω τελευταία...βλέπω πολλοί Έλληνες youtubers (αν όχι οι περισσότεροι) που δίνουν «συμβουλές» για τα κρυπτο σε αντίθεση με άλλους από εξωτερικό το θεωρούν κακή επιλογή το ΧΡΠ. 

σύμφωνα με τα αποτελέσματα, το Μπίτκοιν έχει τα καλύτερα αποτελέσματα....νομίζω όμως πως όσοι χάσανε τα λεφτά τους στην φούσκα Μπίτκοιν το 2017-18 θα σου πούν το αντίθετο για το Μπίτκοιν. Τώρα, μπήκε καινούριο χρήμα στην αγορά που δέν ξέρουνε τί έγινε πριν δυο χρονια (εδώ δεν διαβάζουμε τα μυνήματα στο φόρουμ της προηγούμενης μέρας....)  οπότε ξανά τα ίδια πάλι. Εγώ έχω δώσει τους λόγους μου και για τα δύο. Στείλε κανενα λινκ απο ελληνες γιουτουμπερς να δώ τι λενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εάν το καρντάνο μέσα σε ένα χρόνο απο 0.06 λεπτά πήγε στα 0.96 λεπτά....ε τότε το ΧΡΠ ('οταν πάρουμε (regulatory clarity) θα φτάσει τα 100 όπως είπε ο Jimmy Vallee του Valhil Capital. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω και εκνευρίζω ίσως μερικούς, η υπόθεση της Ρίπλ είναι ιδιάζουσα. 

Η πίεση που έχει πέσει απο όλες τις πλευρές είναι τεράστια. Αυτά που βλέπουμε εμείς στα νέα στο δυκτιο είναι τίποτα μπροστά στο τί παίζετε πίσω απο τις πόρτες. Το να διαβάζουμε τον ένα και τον άλλο να λένε πως το ΣΕΚ είναι τελείως λάθος (πχ σήμερα απο την πρώην πρόεδρο του ΣΕΚ, και τώρα δικηγόρο της Ριπλ) είναι ενδεικτικά στο τί πίεση δέχονται πίσω απο τις κάμερες. Πιστεύω πως η δικαστής δέν θα πάρει απόφαση αλλά θα την παρατείνει σε άλλο δικαστήριο για το καλοκαίρι. Εκτός και άν το γαμωΣΕΚ έρθει σε επίλυση με την Ριπλ... 

Αλλιώς θα πρέπει να περιμένουμε το θαύμα απο τον Γκάρι (που εγώ δέν πιστεύω). Μακάρι να διαψευτώ και να πάμε την δευτέρα to the moon.....

ξυπνησανε οι ιάπωνες και βλέπω να το ανεβάζουν. Έχουν φυσικά άλλες 8 ώρες οι αμερικάνοι για να κάνουν πάλι ντάμπ.

Γιά δείτε εδώ :) Δέν θέλουν να ακούσουν άλλη γνώμη εκτός την δική τους :) Democrats-SJW-BLM-antifa-feminazis ktl.....ίδια όψη του ίδου νομίσματος xD  ά ! .....ξέχασα τους βεντζετέριαν/γιογκα/σπίριτουαλ κτλ.... τους έφαγα με το κουτάλι λέμε....

Αυτά έχουν οι δημοκράτεςμπιτκοινάδες. Αυτός είναι φανατισμός :) ένας τέτοιος είναι και ο προϊστάμενός μου χαχαχα με έχει στο μάτι. καί πολιτικά καί οικονομικά αντίθετος είμαι. Ενώ ο μάξ κάϊζερ είναι και καλά "λιμπερτέριαν" βλέπουμε τον τρόπο του.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, marten είπε

Φίλος ρωτάει... υπάρχει εφαρμογή/πλατφόρμα που να στέλνει σε revolut? 

Δεν δέχεται η Ρεβο απευθείας κρυπτο. Άσε που πλέον έγινε και τράπεζα (Λιθουανίας)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως με προειδοποίησε πρωί πρωί η Revolut με σχετικό mail για τους κυνδινους και την ευμετάβλητη κατάσταση σχετικά με τις αγοροπωλησίες σε xrp και βεβαια για την αυριανή εκδίκαση της υπόθεσης ...να είναι καλά οι ανθρώποι

😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...