Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα σε όλους!

Πολύ φαγωμάρα έπεσε εδώ μέσα. Όχι τίποτα άλλο αλλά σκεφτόμουν ότι είστε από τίς πιο όμορφες ομάδες. 

Και κάτι ακόμα. Βρήκα τυχαία την ομάδα σας και ομολογώ ότι τους μήνες που σας παρακολουθώ έμαθα αρκετά. 

Έχω όμως μία απορία. Είμαι εδώ γιατί αγαπώ- πιστεύω XRP.

Ήταν ο λόγος πού ασχολήθηκα με τα κρυπτο και τό ένα από τα δύο πού πρωτοαποχτησα και ποτέ δεν έμεινα χωρίς νά έχω. Το δεύτερο ήταν το PAXG.

Όσοι τό κατακρίνεται, περιμένετε να το ξεφορτωθείτε, τό βρίζετε έως το μισείτε γιατί παραμένετε εδώ μέσα; Για να μας ***** ;;; Υπάρχουν πολλές άλλες ομάδες εκεί έξω πού τό βρίζουν. Πηγαίνετε.

Αφήστε τό χώρο ήρεμο για καθαρή ενημέρωση!

  • Like 5
  • Thanks 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Marizizel είπε

Καλημέρα σε όλους!

Πολύ φαγωμάρα έπεσε εδώ μέσα. Όχι τίποτα άλλο αλλά σκεφτόμουν ότι είστε από τίς πιο όμορφες ομάδες. 

Και κάτι ακόμα. Βρήκα τυχαία την ομάδα σας και ομολογώ ότι τους μήνες που σας παρακολουθώ έμαθα αρκετά. 

Έχω όμως μία απορία. Είμαι εδώ γιατί αγαπώ- πιστεύω XRP.

Ήταν ο λόγος πού ασχολήθηκα με τα κρυπτο και τό ένα από τα δύο πού πρωτοαποχτησα και ποτέ δεν έμεινα χωρίς νά έχω. Το δεύτερο ήταν το PAXG.

Όσοι τό κατακρίνεται, περιμένετε να το ξεφορτωθείτε, τό βρίζετε έως το μισείτε γιατί παραμένετε εδώ μέσα; Για να μας ***** ;;; Υπάρχουν πολλές άλλες ομάδες εκεί έξω πού τό βρίζουν. Πηγαίνετε.

Αφήστε τό χώρο ήρεμο για καθαρή ενημέρωση!

Πες τα ρε άνθρωπε σε κάθε ανοδο-πτωση ξεπεταγωνται μερικά προφίλ χειτερσ που το παίζουν παντογνώστες και μελοντολογοι και μας ζαλίζουν με τις συμβουλές και τις προβλέψεις τους 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, sagy είπε

Πες τα ρε άνθρωπε σε κάθε ανοδο-πτωση ξεπεταγωνται μερικά προφίλ χειτερσ που το παίζουν παντογνώστες και μελοντολογοι και μας ζαλίζουν με τις συμβουλές και τις προβλέψεις τους 

Οι συμβουλές και οι προβλέψεις είναι καλοδεχουμενες τουλάχιστον για εμένα το πρόβλημα είναι ο τρόπος που γίνονται.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@Sakis_Spooky τι κάνεις γιά, άργησες :P

 

 

άν είχα ελέγξει τον Williams Alligator (weekly) θα είχα αγοράσει στα 0.50, εγώ νόμιζα πως θα πέσει κιάλλο. 

Ξέρεις ότι τον (Αλέσιο) εμπιστευόμαστε... Βάλε 0.74$ και περίμενε! 🤑🚀🥮

 

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαστε στο 200 ΕΜΑ και Πιστεύω να πάει ένα 1.14 και να κάνει το rejection στο 200 ΣΜΜΑ 

αν και έχει κάνει "bullish" cross στο εβδομαδιαίο, πιστεύω να πέσει πρώτα κάτω, πρίν πάει πάλι ψηλα(άν παει ψηλά) 

έκανε τελικά στο 200 ΕΜΑ το rejection....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα και απο εμενα. Σας παρακολουθω καιρο και θα ηθελα να συμμετεχω στην παρεα σας. Πιστεύω στο XRP και ελπιζω να τελειωσουμε συντομα με το SEC.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως και να συμετάσχεις @geoptik, απλά πρόσεχε, μας πιάνει κάπου κάπου η περίοδος και ξεμαλιαζόμαστε αλλά στο τέλος δεν ξέρω άμα το πρόσεξες είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα ειμαστε...

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Βεβαίως και να συμετάσχεις @geoptik, απλά πρόσεχε, μας πιάνει κάπου κάπου η περίοδος και ξεμαλιαζόμαστε αλλά στο τέλος δεν ξέρω άμα το πρόσεξες είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα ειμαστε...

 

Το εχω δει. Ενταξει ολα καλα και με μαλλια και χωρις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξαναλέω, μαζεύω λεφτά αυτή την στιγμή για το ντίπ πρίν το μπούμ(εάν γίνει το super cycle) Που λένε. 

 

thanks @Kostas808080

1 ώρα πριν, sitarass είπε

https://www.tradingview.com/chart/XRPUSD/eQkYQzSo-XRP-Short-Term-Trade-to-1-60/

🙏🙏🙏🧿

Μου φαίνεται καλή πρόβλεψη...

 

Εγώ πιστεύω πως ο κίτρινος κύκλος ήταν ένα fakeout μεγάλη ευκαιρία να πουλήσουμε πρίν την πτώση στα 0.80κάτι (το support) και μετά σιγά σιγά να πάμε για ένα ακόμη μεγάλο push προς τα πάνω. 

 image.png.c0546afd2a8dd99fb0e0198eddf444f1.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...