Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δέν βλέπω να έχει μεγάλη τάση(για την ώρα) για προς τα κάτω, ίσως πέσει στο 0.93 πρίν κάνει το πηδηματάκι για το 0.97-0.98. Εκεί ίσως κάνει πάλι μερικές προσπάθειες για την 200ΕΜΑ και μετά το μπλούμ προς τα κάτω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 ώρες πριν, panosbel είπε

Έκανα λογαριασμό εκεί και εγώ. Αν έχω καταλάβει καλά οι αγορές γίνονται από το σάιτ τους και όχι από το app. Επίσης μπορείς να αγοράσεις καμία 8-10 νομίσματα μόνο και να τα κανείς ανταλλαγη μετά με οποιο θες έτσι; Πχ αγοράζω χρπ και τα ανταλλάζω όλα με sgb 

Εκανα και εγω λογαριασμο.Δεν βρισκω ομως το τροπο να αποκτησω sgb με μετατροπη

Επεξ/σία από geoptik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα διαβασει αλλα ειδα μια προηγουμενη αναρτηση που εγραφε για αγορα μονο 8-10 sgb και αυτα με μετατροπη απο xrp και προσπαθουσα να βρω πως γινεται.

Αρα Δευτερα ξεκιναμε δυνατα. Ελπιζω σε καλη τιμη για να παρουμε καμποσα. Μην εχουμε μονο καμια κακη ειδηση και δεν ανεβει οπως λογικα πρεπει την πρωτη μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα όλο και κάποιοι θα πουλήσουν οπότε μια ελαφριά πτώση δεν την αποκλείω. Επειδή όπως πολλοί (εύχομαι) να ξέρουν για το που θα πάει το ΣΓΒ,  να αγοράσουν με το κιλό. Εγώ ήλπιζα να πέσει το ΧΛΜ στα 0.20 για να αγοράσω αλλά θα δω πως πάει το ΣΓΒ και αναλόγως θα πράξω. Μέχρι στιγμής ενώ θέλω να αγοράσω, περιμένω το μπλουμ στα 0.80η πιο κάτω του ΧΡΠ για να αγοράσω.  Αν δεν πέσει και φύγουμε ψηλά, Ε... Έχασα ευκαιρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Κοίτα όλο και κάποιοι θα πουλήσουν οπότε μια ελαφριά πτώση δεν την αποκλείω. Επειδή όπως πολλοί (εύχομαι) να ξέρουν για το που θα πάει το ΣΓΒ,  να αγοράσουν με το κιλό. Εγώ ήλπιζα να πέσει το ΧΛΜ στα 0.20 για να αγοράσω αλλά θα δω πως πάει το ΣΓΒ και αναλόγως θα πράξω. Μέχρι στιγμής ενώ θέλω να αγοράσω, περιμένω το μπλουμ στα 0.80η πιο κάτω του ΧΡΠ για να αγοράσω.  Αν δεν πέσει και φύγουμε ψηλά, Ε... Έχασα ευκαιρία. 

Θεωρω για να ξεκινησει νεα ανοδος θα πρεπει να κινηθει αναλογως και το btc. Χωρις να θελω να κανω τον ειδικο γιατι δεν ειμαι (ισα ισα το αντιθετο) παρατηρησα στο εβδομαδιαιο chart του οτι καθε φορα που ξεκιναει μια παρατεταμενη ανοδος το rsi (6) ειναι πολυ χαμηλα σχεδον παντα κατω απο 20. Τωρα βρισκομαστε στο 42 με 43.Αρα πιστευω οτι θα δουμε κι αλλη καθοδο εκτος εαν υπαρξει καμια θετικη εξελιξη με το sec νωριτερα, πραγμα που δεν το βλεπω γιατι εντεινεται ο πολεμος στα crypto γενικως. Πιο πιθανο βρισκω το περιπου 0.68 με 0.80 που εχεις αναφερει. Αλλωστε το εχει πει και ο Alessio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν νομίζω να βρείς κανένα ειδικό εδώ στο Ινσόμνια χαχαχα τις γνώμες μας λέμε βασιζόμενοι στις γνώσεις και εμπειρίες μας. Αν ήμασταν ειδικοί θα είχαμε γραφείο trader και θα δουλεύαμε για την πάρτι μας. 

Ο Αλέσσιο αν δέν έτρεχε με σκαρπίνια στην βροχή στην Αγγλία να βοηθήσει single mothers με το καροτσάκι τους θα είχε βγάλει το βιντεάκι του πολύ πιό νωρίς.....τον προλάβαμε εμείς αυτή την φορά. Ελπίζω να κόψει τις χαζομάρες του και να ασχοληθεί σε αυτό που είναι καλός. 

Στα δικά μας τώρα, έκανε την αναπήδηση στο 0.93 και λίγο πλάγια βηματάκια και σιγά σιγά προς τα πάνω και ελπίζω να κάνει το σπρίντ για το 0.98 οπου μετά την σύγκρουση με την 200ΕΜΑ να κάνει το μπλούμ πίσω στο 0.91

image.png.8eaa58b3de8334587f4a58e843c2fc80.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε. Την Δευτέρα θα υπάρχει κατευθείαν επιλογή στην πλατφόρμα αγορά sgb ή θα ψωνησουνε κάτι άλλο και θα το μετατρέψουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

γρήγορα να πάς να πιείς ένα καφεδάκι....αν ήπιες ήδη, να πιείς ακόμη ένα... xD 

Είσαι φοβερός τα υπόλοιπα περισσεύουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

γρήγορα να πάς να πιείς ένα καφεδάκι....αν ήπιες ήδη, να πιείς ακόμη ένα... xD 

Ξέρουμε και την ώρα; EST, PST, GMT κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Δέν νομίζω να βρείς κανένα ειδικό εδώ στο Ινσόμνια χαχαχα τις γνώμες μας λέμε βασιζόμενοι στις γνώσεις και εμπειρίες μας. Αν ήμασταν ειδικοί θα είχαμε γραφείο trader και θα δουλεύαμε για την πάρτι μας. 

Ο Αλέσσιο αν δέν έτρεχε με σκαρπίνια στην βροχή στην Αγγλία να βοηθήσει single mothers με το καροτσάκι τους θα είχε βγάλει το βιντεάκι του πολύ πιό νωρίς.....τον προλάβαμε εμείς αυτή την φορά. Ελπίζω να κόψει τις χαζομάρες του και να ασχοληθεί σε αυτό που είναι καλός. 

Στα δικά μας τώρα, έκανε την αναπήδηση στο 0.93 και λίγο πλάγια βηματάκια και σιγά σιγά προς τα πάνω και ελπίζω να κάνει το σπρίντ για το 0.98 οπου μετά την σύγκρουση με την 200ΕΜΑ να κάνει το μπλούμ πίσω στο 0.91

image.png.8eaa58b3de8334587f4a58e843c2fc80.png

Μήπως να ανοίξεις ένα γραφείο trader;

Έτσι μία ιδέα ρίχνω :)

Για κάποιους ψιλοάσχετους σαν και μένα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Marizizel είπε

Μήπως να ανοίξεις ένα γραφείο trader;

Έτσι μία ιδέα ρίχνω :)

Για κάποιους ψιλοάσχετους σαν και μένα ;)

Ζιζέλ μουλειψες χαχαχα λές έ ; ρε θα με κρεμάσετε λέμε στο τέλος xD , το σίγουρο είναι πως στο επόμενο μπουλραν θα είμαστε έτοιμοι , δεν θα μας πιάσουν έτσι με κατεβασμένα τα εσώρουχα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...