Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δέν μπορώ να βρώ το βίντεο αλλα βρήκα φωτό. Την ανακοίνωση την είχε δεί στην Crypto Eri και της είχα γράψει οτι θα ξεμπερδέψουμε το 2022 φεβρουάριο (Δείτε το ορολόϊ πίσω απο τον Μπράντ) 

image.png.fef9f263a103867a0832ff943d5e20b5.png

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Δέν μπορώ να βρώ το βίντεο αλλα βρήκα φωτό. Την ανακοίνωση την είχε δεί στην Crypto Eri και της είχα γράψει οτι θα ξεμπερδέψουμε το 2022 φεβρουάριο (Δείτε το ορολόϊ πίσω απο τον Μπράντ) 

image.png.fef9f263a103867a0832ff943d5e20b5.png

 

Είπαμε... εγώ μέχρι το 2030 περιμένω! 💎🤚🚀🥮🤑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έρχετε το ΦΛΡ....θα γίνει χαμός λεμε...θα μπορείς να τα βάλεις ενέχυρο και να τα πάρει άλλος για δάνειο και να σε πληρώνει εσένα αντί για τις τράπεζες....αν θυμάστε σας είχα πεί....θα μας πληρώνουν για να χρησιμοποιήσουν τα ΧΡΠ μας....τώρα και τα ΦΛΡ..... 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά 2-3 άτομα κορυφαία της Ripple και μερικά λαμόγια του sec έχουν συμφωνήσει και ξέρουν ακριβώς τι κάνουν και πότε το XRP θα πάει 1000€++

Κ εγώ πιστεύω μέχρι τον Μάιο πρώτα ο Θεός θα έχει τελειώσει το θέατρο ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Soulseeker είπε

SGB και FLR (θα) μπορουμε να παρουμε στο Bitrue?

SGB μπορείς να αγοράσεις στο Bitrue. ΦΛΡ βλέπω πως μεταφέρθηκε στο 2ο τέταρτο του επομενου χρόνου...Μαιος Ιούνιος δηλαδή....εγώ βλέπω πως γίνετε παράταση όσο δέν ξεκαθαρίσει η υπόθεση με το ΧΡΠ . Θέλουν να τα βγάλουν μαζί....

43 λεπτά πριν, Soulseeker είπε

SGB και FLR (θα) μπορουμε να παρουμε στο Bitrue?

@Maybedelete δέν μπορώ να βρώ την συζήτηση αλλα είναι στις αρχές του χρόνου όταν το ΦΛΡ είχε βγεί στο Bitrue. εκεί μπορείς να αγοράσεις αλλα δέν είναι το αυθεντικό ΦΛΡ. Είναι μορφή IOU. Έχουν δώσει τοκ οκ στο Bitrue να το βάλει στο συναλλακτήριό του αλλα όπως είπαμε (τα είχαμε πεί μαι με τον Τόμας τότε) δέν είναι το αυθεντικο ΦΛΡ. Το αυθεντικό θα κυκλοφορήσει σύμφωνα με τα τωρινά νέα, το δεύτερο τέταρτο του 2022. Το ΙΟΥ θα μπορέσεις (φανταζομαι) να το ανταλλάξεις όταν κυκλοφορήσει επίσημα το ΦΛΡ. Το κακό είναι πως δέν ξέρουμε τί θα γίνει με την τιμή. Εάν αυτή θα ειναι η τιμή που θα κυκλοφορήσει η όχι οπότε ο καθένας κάνει οτι πιστεύει πως ειναι σωστό με τα κλασσικά ρίσκα που συμπεριλαμβάνονται.

24 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

SGB μπορείς να αγοράσεις στο Bitrue. ΦΛΡ βλέπω πως μεταφέρθηκε στο 2ο τέταρτο του επομενου χρόνου...Μαιος Ιούνιος δηλαδή....εγώ βλέπω πως γίνετε παράταση όσο δέν ξεκαθαρίσει η υπόθεση με το ΧΡΠ . Θέλουν να τα βγάλουν μαζί....

@Maybedelete δέν μπορώ να βρώ την συζήτηση αλλα είναι στις αρχές του χρόνου όταν το ΦΛΡ είχε βγεί στο Bitrue. εκεί μπορείς να αγοράσεις αλλα δέν είναι το αυθεντικό ΦΛΡ. Είναι μορφή IOU. Έχουν δώσει τοκ οκ στο Bitrue να το βάλει στο συναλλακτήριό του αλλα όπως είπαμε (τα είχαμε πεί μαι με τον Τόμας τότε) δέν είναι το αυθεντικο ΦΛΡ. Το αυθεντικό θα κυκλοφορήσει σύμφωνα με τα τωρινά νέα, το δεύτερο τέταρτο του 2022. Το ΙΟΥ θα μπορέσεις (φανταζομαι) να το ανταλλάξεις όταν κυκλοφορήσει επίσημα το ΦΛΡ. Το κακό είναι πως δέν ξέρουμε τί θα γίνει με την τιμή. Εάν αυτή θα ειναι η τιμή που θα κυκλοφορήσει η όχι οπότε ο καθένας κάνει οτι πιστεύει πως ειναι σωστό με τα κλασσικά ρίσκα που συμπεριλαμβάνονται.

@Soulseeker

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosbel είπε

Καλημέρα τρελενομαι με το shiba inu 🤬

Έχει  βγάλει κάμποσα χιλιάρικα ένα φιλαράκι και εγώ έχω μείνει με το…χρπ στο χέρι😝 

Safemoon μονο🤣 και wallet😛

BEB3F00F-31D8-4042-AA1B-8C1FDB0F5FD9.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι αυτό που έχω ξαναγράψει:η αγορά παιδιά ακόμα είναι παιδική χαρά. Νομίσματα δίχως κανένα case study και ρόλo/usage πάνε και μπαίνουν 25δα market cap. 

 

Είναι τεχνολογία και αγορά μόλις 10 χρόνων (βασικά λιγότερο είναι η αγορά... απλά το Βκοιν έχει ύπαρξη 10 χρόνια).

 

Σε 10-20 χρόνια θα δούμε ποια χαρτιά θα έχουν μείνει και πόσο regulation μπορεί να υπάρξει στην αγορά.

Επεξ/σία από shadowfax-1-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...