Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πάτος και ταβάνι . Πιό πάνω απο 0.46 δεν μπορεί να ανεβεί και δέν πάει πιό κάτω απο 0.43. Αυτό για το 12ωρο. 

σάν να αρχίζει το dump βλέπω...η μου φαίνετε ;......

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

πάτος και ταβάνι . Πιό πάνω απο 0.46 δεν μπορεί να ανεβεί και δέν πάει πιό κάτω απο 0.43. Αυτό για το 12ωρο. 

σάν να αρχίζει το dump βλέπω...η μου φαίνετε ;......

Σχεδόν όλα πέφτουν. Θεωρώ συμβαίνει γιατί χτύπησε πάλι νέο ath το bitcoin και μετά άρχισε να μειώνεται. Αν δεν σταθεροποιηθει το bitcoin αυτή η δουλειά θα γίνεται απ' ότι φαίνεται. Είναι μη προβλέψιμη η συμπεριφορά του bitcoin και δεν ξέρουν πως να αντιδράσουν τα alt coins. Εκτός κάποιων εξαιρέσεων που ακολουθούν το bitcoin στην ανοδική πορεία. 

Επεξ/σία από zananiro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Ripple έχει έδρα το Σαν Φρανσίσκο, μεταφέρει τα γραφεία της στο Wyoming άλλη πολιτία της Αμερικής η οποία είναι πιό φιλική προς τα κρύπτο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Πάρα πολύ καλά νέα απο το Wyoming :)

 

image.png.c398e00f3f614967d1081ddf61363779.png

Γιατί έχουν όλοι κόκκινα μάτια ρε φίλε? Πρόσεχε μη μπει και σε σένα ο σκατανάς 👹

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά σταθερό έβγαλε πράσινη γραμμή. 😛 

εχω μεγάλο δίλημμα μην γίνει καμία λαλακια το βράδυ ενώ κοιμάμαι.

Επεξ/σία από panosbel
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά νομίζω η βράδια θα κυλίσει νορμαλ...απλά εμείς με τα αυριανά είμαστε σε αναμμένα κάρβουνα 😂
 

Υ.Γ πρώτη φορά πάντως βλέπω ενώ τα περισσότερα έκαναν μεγάλο ντιπ ταυτόχρονα το δικό μας δεν έκανε τπτ ιδιαίτερο 🤘🏼

Επεξ/σία από panosbel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

H Ripple έχει έδρα το Σαν Φρανσίσκο, μεταφέρει τα γραφεία της στο Wyoming άλλη πολιτία της Αμερικής η οποία είναι πιό φιλική προς τα κρύπτο. 

Καλησπέρα σε ολους σας,σας διαβάζω καιρό Κ ειπα να μπω στο φόρουμ !! Και πρακτικά αυτό πως μας βοηθάει στο θέμα της διαμάχη της με τη sec?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...