Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, ενδεχομένος να έχει να κάνει με το έσκρο που η ριπλ θέλει να κρατήσει ενώ το ΣΕΚ θέλει να κάνει κατάσχεση. 

Τα εσκρο της Ριπλ έχουν προωρισμό την λύση του προβλήματος ρευστότητας του τραπεζικού συστήματος. Η Ριπλ θα γίνει κάτι σάν το ψηφιακό IMF  ή σάν τράπεζα/δανειστής του κόσμου. Εκτός του οτι θέλει λεφτά το ΣΕΚ, απλά θέλει να βάλει τρικλοποδιά στην Ριπλ για να βοηθήσουν την Κινα/Μπιτκοιν. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Vins αυτό έβλεπα μόλις τώρα!

επισης :

Ο χρήστης JamesRuleXRP💫HODL💫DYOR💫Don't FOMO🚀👊😎 (@RuleXRP) έγραψε το Tweet: #xrpcommunity 
WTG @Ripple !!!
👊😎🥂🚀🚀🚀 https://t.co/xTrodKT98Q

Επεξ/σία από panosbel
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panosbel είπε

Vins αυτό έβλεπα μόλις τώρα!

επισης :

Ο χρήστης JamesRuleXRP💫HODL💫DYOR💫Don't FOMO🚀👊😎 (@RuleXRP) έγραψε το Tweet: #xrpcommunity 
WTG @Ripple !!!
👊😎🥂🚀🚀🚀 https://t.co/xTrodKT98Q

Άυπνοι θα μείνουμε😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καληνύχτα μάγκες, βάλαμε τα απαραίτητα ξυπνητήρια.  Δεν φαίνεται κάτι ανησυχητικό  απόψε(φτου φτου). 
Προσευχές για αύριο να πάει στα τσακίδια η SEC. 

🚀🚀🚀 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πρωτη φορα το xrp δεν κινητε πρωτο αρνητικα μετα απο πτωση του μπιτκοιν αλλα κρατιετε.κατι αλλαζει....Ενα καλος σας βρηκα σε ολους καθως ειμαι καινουριος εδω.Τι γαιδουρι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έλεγα πού την ξέρω πού την ξέρω...

 είχε βγεί και στον μαλάκα τον Πομπλιάνο τον μπιτκοινάκια....

@vins όντως ρε, χαμός οι μπιτκοινάδες....να ξέρεις ΔΕΝ θα τους βγεί σε καλό..... τώρα που σιγά σιγά ο Μασκ και άλλοι θα αρχίσουν να το γυρνάνε εναντια στο μπιτκοιν....και έρχετε και η correction γιατί 3 εβδομάδες τώρα ανεβαίνει ασταμάτητα....να δείς για πότε θα αρχίσουν να αφρίζουν....

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω εγώ που χάθηκε το τραινο...

οταν προ εβδομάδων κάναμε πλάκα με το κουνιάδο για το όλο θέμα και αγοράσαμε Οx, τα οποία ανέβηκαν στη τριπλάσια τιμή.

οπως και πολλά τύπου eos, omg , xtz που σε μισο ένα μήνα πήγαν απ τα 2.5€ πάνω κάτω στα 4-5...

Ηταν ένας μήνας που μπορούσε να βγει μεροκάμματο! Θα μου πεις, όντας άσχετος, τι να κανείς! Μόνον από τύχη.
Ασχέτως τι θα γίνει με το xrp, θα ρίξω κάποια χρήματα στα 5ευρα κρυπτο, ως μακροπρόθεσμη επένδυση, μιας και δε κάνω συναλλαγές μέσα στην ημέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...