Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναθεματισμένη revolut με τα χιλιάδες email.

Την άκουσα και τράβηξα τα λεφτά, με αποτέλεσμα να ξυπνήσω σήμερα και να δω άνοδο 18%.

Ξαναβάζω λεφτά πάλι και δεν την ακούω πάλι και ότι γίνει.

Rookie όπως καταλαβαίνετε :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, spyroskonst είπε

Αναθεματισμένη revolut με τα χιλιάδες email.

Την άκουσα και τράβηξα τα λεφτά, με αποτέλεσμα να ξυπνήσω σήμερα και να δω άνοδο 18%.

Ξαναβάζω λεφτά πάλι και δεν την ακούω πάλι και ότι γίνει.

Rookie όπως καταλαβαίνετε :( 

Καλημερα, 

ασε ρε φιλε ... την πατησα και γω .. μου ελεγε ενας δικος μου φιλος... ειναι απατη, παρτα  παρτα... 

αφου ηξερα οτι ειναι ασχετος γιατι τον ακουσα.... 

πηρα παλι .. κ οτι γινει .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, spyroskonst είπε

Αναθεματισμένη revolut με τα χιλιάδες email.

Την άκουσα και τράβηξα τα λεφτά, με αποτέλεσμα να ξυπνήσω σήμερα και να δω άνοδο 18%.

Ξαναβάζω λεφτά πάλι και δεν την ακούω πάλι και ότι γίνει.

Rookie όπως καταλαβαίνετε :( 

Καλημέρα φίλε, έτσι την έπαθα και εγώ δυστυχώς. Όμως θα σου πρότεινα να περιμένεις καλύτερα, τα σημερινά νέα. Αν πάνε όλα καλά, η καθυστέρηση σου να ξανά μπεις θα σου κοστίσει από το δυνητικό κέρδος, αν τα πράγματα δεν πάνε καλά θα έχουμε ενδεχόμενη σημαντική "βύθιση"..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι το πρωτο δικαστηριο, δεν θα βγει αποφαση σημερα ..... !!!! 

2 λεπτά πριν, mousis είπε

ειναι το πρωτο δικαστηριο, δεν θα βγει αποφαση σημερα ..... !!!! 

https://www.fxempire.com/forecasts/article/ethereum-litecoin-and-ripples-xrp-daily-tech-analysis-february-22nd-2021-701989

3 λεπτά πριν, mousis είπε

ειναι το πρωτο δικαστηριο, δεν θα βγει αποφαση σημερα ..... !!!! 

https://www.fxempire.com/forecasts/article/ethereum-litecoin-and-ripples-xrp-daily-tech-analysis-february-22nd-2021-701989

https://cointelegraph.com/news/ripple-now-registered-as-a-wyoming-business

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, mousis είπε

Καλημερα, 

ασε ρε φιλε ... την πατησα και γω .. μου ελεγε ενας δικος μου φιλος... ειναι απατη, παρτα  παρτα... 

αφου ηξερα οτι ειναι ασχετος γιατι τον ακουσα.... 

πηρα παλι .. κ οτι γινει .... 

Εδώ κατά τα άλλα "έμπειροι" που είναι χρόνια στο χώρο, λένε είναι απάτη.

Σκέψου δηλαδή πόσοι άσχετοι υπάρχουν στο χώρο. Μερικοί βέβαια έχουν και δόλο, γιατί νομίζουν ότι τα crypto είναι zero sum game.

Γενικά το καλύτερο είναι να ψάχνεις από μόνος σου αν ισχύουν αυτά που ισχυρίζονται και αν δεν σου λένε καν γιατί είναι απάτη, τότε μην παίρνεις καν υπόψιν τη συμβουλή τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν συνεχίσει την ελεύθερη πτώση το bitcoin θα δούμε που είναι το support level σε πολλά νομίσματα σήμερα. Θα γίνει μακελειό και ίσως ευκαιρία για αγορά του dip γενικότερα. Το ζήτημα είναι ότι ίσως λίγη σημασία θα έχει τι θα αποφασιστεί σήμερα για το XRP αν πάει έτσι η κατάσταση. Εκτός και αν η πτώση του bitcoin σχετίζεται με αυτό. 

Επεξ/σία από zananiro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί πήραν το +15% και έφυγαν για ασφάλεια. δεν νομίζω κάποιος να μην είναι ευχαριστημένος με τέτοιο ποσοστό κέρδους. Αν βέβαια περιμένεις κέρδος 300% τότε αγνοείς αυτά τα πάνω κάτω και απλα περιμένεις. το Bitcoin για να φτάσει εδώ που έφτασε για 2-3 χρονια ήταν πάνω κάτω συνέχεια.

να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος, υπάρχει περίπτωση να απαγορεύσουν/παγώσουν τις συναλλαγές του xrp μέχρι να τελειώσουν οι δίκες? εχει υπάρξει κάποια τέτοια παρόμοια κατάσταση?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω μόνο Αμερική (αν χρειαστεί) αφορά η συγκεκριμένη απόφαση, και όχι παγκόσμια την αγορά.

Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...