Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Τα Vagabond... έπεσαν με αλεξίπτωτο?

image.png.996cb608542c1226ad5320b9eead4ef4.png

Μαλλον typo ειναι. γτ ειχα την εντυπωση οτι το airdrop θα γινει αργοτερα? εμενα παντως δεν μουρθε τιποτις.

Βεβαια μπορει και να μη παρουμε και τιποτα εαν φτασουν το cap πριν την δικια μας σειρα.

Επεξ/σία από NTC Labs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NTC Labs είπε

Μαλλον typo ειναι. γτ ειχα την εντυπωση οτι το airdrop θα γινει αργοτερα? εμενα παντως δεν μουρθε τιποτις.

Βεβαια μπορει και να μη παρουμε και τιποτα εαν φτασουν το cap πριν την δικια μας σειρα.

Το aidrop ειναι να γινει 24 Δεκεμβριου με βαση το τουιτερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@NTC Labs @Sakis_Spooky @υπόλοιποι

Σακη κάνε λίνκ ρε συ να δουμε, μπερδέψανε τα μπούτια τους ; ....

Οι επόμενες μου αγορές είναι 

1)μόλις αγόρασα 1000 χρπ

2)πρέπει σύντομα να αγοράσω XDC

3)όταν το ΝΕΧΟ κάνει το πήδημα προς το 3,2-3,5 εύχομαι να το κάνει πολύ πολύ σύντομα, τότε θα τα μετατρέψω σε ΧΛΜ γιατί θέλω 10κ ΧΛΜ σίγουρα. 

Το ΧΛΜ θα πάρει τα πάνω του προς το 0.60 πρίν το ΧΡΠ. Εάν προς το τέλος της επόμενης εβδομάδας δέν πάει το ΝΕΧΟ προς τα πάνω, τότε αναγκαστικά θα μετατρέψω τα ΝΕΧΟ με την τιμή που θα έχει τότε. 

'Έχουμε 11 ημέρες πρίν την αερολήψη του ΧΛΜ

10 ημέρες πρίν την αερόληψη του ΒΓΒ (VGB) 

4) ΒΓΒ θα αγοράσω ή την ημέρα που θα μας τα δώσουν ή τις επόμενες ημέρες , θα δώ αναλόγος την τιμή πώλησης. 

image.png.220246acb1fc8e25ccf1cd055ab368fc.png

 

 

Και κάτι άλλο. 

Εάν κοιτάξετε στο XRPtoolkit  το ΒΓΒ ήταν στα 1.90, μετά που έγινε γνωστό οτι θα γίνει αερολήψη, πήγε και στα 200.... τώρα είναι στα 39 χρπ έναντι 1 ΒΓΒ......οπότε καταλαβαίνετε πού μπορεί να πάει. 

 

Ποιό κάτω βλέπετε το Σολοτζένικ.....ήταν αρχές νοέμβρη στα 0.07 σεντ....τώρα 1 μηνα μετά και μετά την γνωστοποιηση πήγε στα 6.36δολλάρια.... μήν κάνετε να δείτε τί θα είχαμε κερδίσει αν αν αν.....θα ζαλιστείτε....εγώ δέν το κάνω. 

image.png.9e109a7cadeb4412bee085fe68fc84d4.png

 

 

Τώρα.....σας ρωτάω..... αν δείτε στο XRPtoolkit.....

XTK kudos 

image.png.79ba1546bde4a7b7180a1c3e330aa9c8.png

 

image.png.7ad3c363c3b320a00282d498599b1ec3.png

Το REP δέν ξέρω πώς θα κινειθεί, όμως για το XTK δέν ξέρεις αν θα γίνει πάλι κάποια αεροληψη......

EDIT : Μέχρι στιγμής δέν μου είναι δυνατή η αγορά του REP . Μόνο το ΧΤΚ. 

 

το ποιό σίγουρο είναι να αγοράσουμε ΧΡΠ. Όλα τα υπόλοιπα είναι ρίσκα και καλό είναι όπως έχω ξαναπει και εγώ και άλλα παιδιά, θα κοιτάμε το πορτοφόλι μας και αναλόγος να πράτουμε. Προσωπικά προτιμώ να αγοράσω κρύπτο παρά το τελευταίο μοντελάκι κουστούμι τηλέφωνο και σκαρπίνι....αυτά θα έρθουν απο μόνα τους όταν το ΧΡΠ πάει στα 15-20 δολλάρια :P 

image.png.bc5c7f0a1f255f608b74e7bf0cd44fa1.png

 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@NTC Labs @Sakis_Spooky @υπόλοιποι

Σακη κάνε λίνκ ρε συ να δουμε, μπερδέψανε τα μπούτια τους ; ....

Οι επόμενες μου αγορές είναι 

1)μόλις αγόρασα 1000 χρπ

2)πρέπει σύντομα να αγοράσω XDC

3)όταν το ΝΕΧΟ κάνει το πήδημα προς το 3,2-3,5 εύχομαι να το κάνει πολύ πολύ σύντομα, τότε θα τα μετατρέψω σε ΧΛΜ γιατί θέλω 10κ ΧΛΜ σίγουρα. 

Το ΧΛΜ θα πάρει τα πάνω του προς το 0.60 πρίν το ΧΡΠ. Εάν προς το τέλος της επόμενης εβδομάδας δέν πάει το ΝΕΧΟ προς τα πάνω, τότε αναγκαστικά θα μετατρέψω τα ΝΕΧΟ με την τιμή που θα έχει τότε. 

'Έχουμε 11 ημέρες πρίν την αερολήψη του ΧΛΜ

10 ημέρες πρίν την αερόληψη του ΒΓΒ (VGB) 

4) ΒΓΒ θα αγοράσω ή την ημέρα που θα μας τα δώσουν ή τις επόμενες ημέρες , θα δώ αναλόγος την τιμή πώλησης. 

image.png.220246acb1fc8e25ccf1cd055ab368fc.png

 

 

Και κάτι άλλο. 

Εάν κοιτάξετε στο XRPtoolkit  το ΒΓΒ ήταν στα 1.90, μετά που έγινε γνωστό οτι θα γίνει αερολήψη, πήγε και στα 200.... τώρα είναι στα 39 χρπ έναντι 1 ΒΓΒ......οπότε καταλαβαίνετε πού μπορεί να πάει. 

 

Ποιό κάτω βλέπετε το Σολοτζένικ.....ήταν αρχές νοέμβρη στα 0.07 σεντ....τώρα 1 μηνα μετά και μετά την γνωστοποιηση πήγε στα 6.36δολλάρια.... μήν κάνετε να δείτε τί θα είχαμε κερδίσει αν αν αν.....θα ζαλιστείτε....εγώ δέν το κάνω. 

image.png.9e109a7cadeb4412bee085fe68fc84d4.png

 

 

Τώρα.....σας ρωτάω..... αν δείτε στο XRPtoolkit.....

XTK kudos 

image.png.79ba1546bde4a7b7180a1c3e330aa9c8.png

 

image.png.7ad3c363c3b320a00282d498599b1ec3.png

Το REP δέν ξέρω πώς θα κινειθεί, όμως για το XTK δέν ξέρεις αν θα γίνει πάλι κάποια αεροληψη......

 

το ποιό σίγουρο είναι να αγοράσουμε ΧΡΠ. Όλα τα υπόλοιπα είναι ρίσκα και καλό είναι όπως έχω ξαναπει και εγώ και άλλα παιδιά, θα κοιτάμε το πορτοφόλι μας και αναλόγος να πράτουμε. Προσωπικά προτιμώ να αγοράσω κρύπτο παρά το τελευταίο μοντελάκι κουστούμι τηλέφωνο και σκαρπίνι....αυτά θα έρθουν απο μόνα τους όταν το ΧΡΠ πάει στα 15-20 δολλάρια :P 

image.png.bc5c7f0a1f255f608b74e7bf0cd44fa1.png

 

Να προσθεσω μονο πως η VGB εχει ανακοινωσει να μην λαβουμε υποψιν την τιμη γιατι στην κυκλοφορια ειναι μονο 1000 VGB

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Maybedelete είπε

Να προσθεσω μονο πως η VGB εχει ανακοινωσει να μην λαβουμε υποψιν την τιμη γιατι στην κυκλοφορια ειναι μονο 1000 VGB

άψογος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Τα Vagabond... έπεσαν με αλεξίπτωτο?

image.png.996cb608542c1226ad5320b9eead4ef4.png

ήταν υποχρεωτικό να κάνεις εγγραφή και στο form?
γιατί εγώ μόνο trustline είχα κάνει απευθείας σε xumm όταν το είχαν ανακοινώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@madbeezboy Νομίζω πως κάπου είχα διαβάσει πως δεν είναι απαραίτητο. Αν πας εδώ: https://vagabondapp.io/check_registery σου λέει πως είσαι οκ;

Τωρα που έγινε το vgb snapshot πρακτικά μέτρησε τα xrp που έχω στο Xumm ή μπορώ να μετατρέψω κάμποσα ELS ώστε να φτάσω τα 1000 xrp και να παρω αντίστοιχα 1000 vgb με το airdrop;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, opcast είπε

https://vagabondapp.io/ico

τιμη διάθεσης 0,5$

 

Αφορα VGO Και ΟΧΙ VGB ( ειχαν πει και οι ιδιοι καπου οτι δεν ειναι το ιδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vgb εγινε το σναπσοτ χθες…

θα παρουν μονο οσοι συμπληρωσαν τη φορμα και μεχρι 20m tokens νομιζω οτι οσοι συμπηρωσαμε τη φορμα στις 15 νοεμβριου που το συζητουσαμε εδω στο φορουμ θα το παρουμε το airdrop.

Σε καθε περιπτωση θα βγει αυτες τις μερες καινουρια φορμα που θα λεει αν το παιρνουμε η οχι.

Μόλις τώρα, geoptik είπε

Η vagabond γραφει τιμη διαθεσης 0,50$ για το VGO. Που ομως? Εχει κανεις καμια ιδεα?

Binance chain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...