Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες εκτός του οτι ακόμα δεν τελείωσε η ιστορία  με το correction που ξεκίνησε χτες, ημέρες σαν την χτεσινή και τη σημερινή θα υπάρξουν πολλλλλεεεεές ακόμα. Κεφάλαιο να υπάρχει στην άκρη είναι το ζήτημα. Να δούμε πόσο θα αντέξει το Support του bitcoin στα $45k, έχει δρόμο ακόμα και θα γίνει μάχη. Όσο πλησιάζει το Support και υπάρχουν προσδοκίες ότι θα σπάσει, οι τιμές θα ανεβοκατεβαίνουν.

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είμαι στην δουλειά παιδιά. Απλά μια γρήγορη προειδοποίηση. Να έχετε απλά το νου σας γιατί σε ένα 2ωρο ξύπνα η νέα Υόρκη και θα σοκαριστούν με τα κόκκινα , δεν ξέρουμε πως θα το πάρουν αλλά μπορούμε να υποθέσουμε πως άμα δεν έχουν πιει τον καφέ τους θα δούμε πιο χαμηλές τιμές...απλα έχετε το στα υπόψιν σας. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Είμαι στην δουλειά παιδιά. Απλά μια γρήγορη προειδοποίηση. Να έχετε απλά το νου σας γιατί σε ένα 2ωρο ξύπνα η νέα Υόρκη και θα σοκαριστούν με τα κόκκινα , δεν ξέρουμε πως θα το πάρουν αλλά μπορούμε να υποθέσουμε πως άμα δεν έχουν πιει τον καφέ τους θα δούμε πιο χαμηλές τιμές...απλα έχετε το στα υπόψιν σας. 

Η Αμερική μια χαρά θα τα βει όλα έτοιμα όταν ξυπνήσει, κατευθείαν στο dip!

Επεξ/σία από zananiro
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Είμαι στην δουλειά παιδιά. Απλά μια γρήγορη προειδοποίηση. Να έχετε απλά το νου σας γιατί σε ένα 2ωρο ξύπνα η νέα Υόρκη και θα σοκαριστούν με τα κόκκινα , δεν ξέρουμε πως θα το πάρουν αλλά μπορούμε να υποθέσουμε πως άμα δεν έχουν πιει τον καφέ τους θα δούμε πιο χαμηλές τιμές...απλα έχετε το στα υπόψιν σας. 

Έπρεπε να το διαβάσω νωρίτερα αυτο... Έκανα μλκα και μπήκα στα 046. Από βιασύνη αγόρασα bitcoin αντί για xrp και μετά τα άλλαξα τώρα τι έχασα στο χρόνο αυτό δεν ξέρω. Άμα πέσει σήμερα κάτω από 040 θα είναι δεύτερη φορά που βγαίνω ηλίθιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Έμμμμ......εγω σαν κοράκι που είμαι περιμένω τα 0.2......😂

Υπάρχει τέτοια περίπτωση να πέσει τόσο μετά από τα χθεσινά σχετικά θετικά νέα ρε φίλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ψευδώνυμo είπε

Υπάρχει τέτοια περίπτωση να πέσει τόσο μετά από τα χθεσινά σχετικά θετικά νέα ρε φίλε?

Εσύ αγόρασε τώρα μια, γιατί σε καμιά βδομάδα θα παρακαλάς να πέσει πάλι 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ψευδώνυμo είπε

Υπάρχει τέτοια περίπτωση να πέσει τόσο μετά από τα χθεσινά σχετικά θετικά νέα ρε φίλε?

Κανεις δεν ξερει... να και νομιζω οτι αρκετα πνηγικαμε στο αιμα 2 μερες.. 

ασε να παρουμε μια ανασα.. και μετα splatter παλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vins είπε

Εσύ αγόρασε τώρα μια, γιατί σε καμιά βδομάδα θα παρακαλάς να πέσει πάλι 😂

Το έκανα απλά ρωτώ αν ισχύει αυτό που λέει ο myasses, πως είναι δυνατόν εφόσον υπάρχουν σχετικά θετικά νέα με το sec. Αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bitladon μόνο με αστυν. ταυτότητα έχει κάνει κάποιος το verification? Δεν διαθέτω passport ή driver license.
Έφαγα rejection με card ID (αστυν. ταυτότητα), διότι ζητάει expiry date, πράγμα το οποίο δεν υπάρχει στις ταυτότητες. Και επειδή δεν μπορείς να μην βάλεις κάτι (δοκίμασα τα πάντα για να το παρακάμψω), προφανώς έβαλα μία τυχαία και μου ήρθε mail “Reason for rejection: Expiry date ID not visible”. Κάποιος που τα κατάφερε με ταυτότητα?

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, spinmaths είπε

Bitladon μόνο με αστυν. ταυτότητα έχει κάνει κάποιος το verification? Δεν διαθέτω passport ή driver license.
Έφαγα rejection με card ID (αστυν. ταυτότητα), διότι ζητάει expiry date, πράγμα το οποίο δεν υπάρχει στις ταυτότητες. Και επειδή δεν μπορείς να μην βάλεις κάτι (δοκίμασα τα πάντα για να το παρακάμψω), προφανώς έβαλα μία τυχαία και μου ήρθε mail “Reason for rejection: Expiry date ID not visible”. Κάποιος που τα κατάφερε με ταυτότητα?

στο kraken πάντως δεχτηκαν κανονικα ελληνικη ταυτοτητα χωρις λατινικα γραμματα οπως επισης και credit card statement και αυτο στα ελληνικα. βεβαια τους πηρε μια εβδομαδα και οχι 5 λεπτά να κάνουν τη μετάφραση! 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, spinmaths είπε

Bitladon μόνο με αστυν. ταυτότητα έχει κάνει κάποιος το verification? Δεν διαθέτω passport ή driver license.
Έφαγα rejection με card ID (αστυν. ταυτότητα), διότι ζητάει expiry date, πράγμα το οποίο δεν υπάρχει στις ταυτότητες. Και επειδή δεν μπορείς να μην βάλεις κάτι (δοκίμασα τα πάντα για να το παρακάμψω), προφανώς έβαλα μία τυχαία και μου ήρθε mail “Reason for rejection: Expiry date ID not visible”. Κάποιος που τα κατάφερε με ταυτότητα?

Δοκιασε binance ειναι πολυ ευκολο, σε 5 λπετα ειναι ετοιμοσ

Επεξ/σία από mousis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, spinmaths είπε

Bitladon μόνο με αστυν. ταυτότητα έχει κάνει κάποιος το verification? Δεν διαθέτω passport ή driver license.
Έφαγα rejection με card ID (αστυν. ταυτότητα), διότι ζητάει expiry date, πράγμα το οποίο δεν υπάρχει στις ταυτότητες. Και επειδή δεν μπορείς να μην βάλεις κάτι (δοκίμασα τα πάντα για να το παρακάμψω), προφανώς έβαλα μία τυχαία και μου ήρθε mail “Reason for rejection: Expiry date ID not visible”. Κάποιος που τα κατάφερε με ταυτότητα?

Πάνε Bitstamp μπαμ μπαμ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...