Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

Κάπου εδω να αναφέρω πως ο μέσος όρος αγοράς μου στο xrp είναι 1,5€.

Ας μπω στο λαγούμι μου πάλι και να βγω σε 10~15 χρόνια. 

Μην ανησυχείς... όλοι σε τόσα χρόνια θέλουμε να βγούμε! Άντε λίγο πιο νωρίς ο @FromMyAshesRRR 🤑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπα, 

32 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

Μην ανησυχείς... όλοι σε τόσα χρόνια θέλουμε να βγούμε! Άντε λίγο πιο νωρίς ο @FromMyAshesRRR 🤑

μπα, και γω εκεί είμαι μέτα την αγορά στα 1,96 $ . Νομίζω 1,35 είμαι.  Τώρα το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι χοντλ και περιμένουμε την λήξη του καραγκιοζοδικειου ΣΕΚ. 

37 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Κάπου εδω να αναφέρω πως ο μέσος όρος αγοράς μου στο xrp είναι 1,5€.

Ας μπω στο λαγούμι μου πάλι και να βγω σε 10~15 χρόνια. 

Δεν θα μας πάει τόσο. Έχουμε να τελειώσει η πουτανα δική και σε λιγότερο από 2 χρόνια είναι το επόμενο χαλβινγκ και μπουλραν. 

Λέω τώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ αλλα επειδη ειμαι ασχετος με το θεμα ενας φιλος μου ειπε θα παρει ANCHOR στα 0.27 αν θελω να μπω μαζι του.. εχει κανεις αποψη?(μην βαρατε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Κάπου εδω να αναφέρω πως ο μέσος όρος αγοράς μου στο xrp είναι 1,5€.

Ας μπω στο λαγούμι μου πάλι και να βγω σε 10~15 χρόνια. 

Όποτε εμείς που είμαστε στο 0,6 με χψηφίο αριθμό περίπου πρέπει να είμαστε ευχαριστημένοι ..τι τραβάμε πι άμοιροι😂😂😂

Καλή μας δύναμη παιδιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω να ρωτησω κατι ; ειναι τοσο σημαντικο το σεκ ? με δικαιοδοσια μονο στην αμερικη γιατι το κολαει τοσο πολυ και ελπιζουμε στο δικαστηριο; δεν υπαρχουν τραπεζες εκτος usa? 1-2 τραπεζες εχω ακουσει για χρηση odl της ριππλ και δεν κουναει ρουπι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, TOMVLACH είπε

σορυ αλλα επειδη ειμαι ασχετος με το θεμα ενας φιλος μου ειπε θα παρει ANCHOR στα 0.27 αν θελω να μπω μαζι του.. εχει κανεις αποψη?(μην βαρατε)

Σε άλλο φόρουμ συζητάμε αλλα προτζεκτ. Σορρυ

20 λεπτά πριν, imblish είπε

εγω να ρωτησω κατι ; ειναι τοσο σημαντικο το σεκ ? με δικαιοδοσια μονο στην αμερικη γιατι το κολαει τοσο πολυ και ελπιζουμε στο δικαστηριο; δεν υπαρχουν τραπεζες εκτος usa? 1-2 τραπεζες εχω ακουσει για χρηση odl της ριππλ και δεν κουναει ρουπι.

Το ΣΕΚ είναι βαλτοι του διαπλεκομένου (Consensus - Luben - Vitalik) και προσπαθούν να καθυστερήσουν και να μπλοκάρουν το ΧΡΠ γιατί θα τους φάει στην στροφή. 

Μαφία διαπλοκής είναι το ΣΕΚ, οι μπράβοι του άρχοντα των μονόκερων(grats σε όσους πιάσαν το ρέφερενς) 

Η Ριπλ έχει πάνω απο 300 τράπεζες κάποιες κάνουν ακόμα δοκιμές. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imblish είπε

εγω να ρωτησω κατι ; ειναι τοσο σημαντικο το σεκ ? με δικαιοδοσια μονο στην αμερικη γιατι το κολαει τοσο πολυ και ελπιζουμε στο δικαστηριο; δεν υπαρχουν τραπεζες εκτος usa? 1-2 τραπεζες εχω ακουσει για χρηση odl της ριππλ και δεν κουναει ρουπι.

To SEC όσο και να μην το θέλουμε επηρεάζει αρκετά τα regulations και σε όλο το κόσμο. Μπορεί να μην το κάνει άμεσα, αλλά σε περίπτωση που έχουμε αρνητική εξέλιξη, μπορεί να ακολουθήσουν και άλλες χώρες τις ΗΠΑ και θα θεωρούν το XRP security. Λογικά θα είναι χώρες που δεν έχουν νομοθετικό πλαίσιο ήδη για τα crypto.

Βεβαία ισχύει και το ανάποδο σε θετική εξέλιξη ανοίγουν οι πόρτες διάπλατα για τη Ripple να μπορέσει να μαρκετάρει πιο επιθετικά το XRP και φυσικά το ODL της Ripple θα αρχίσει να χρησιμοποιείται από μεγάλο αριθμό πελατών. Θα ξεκινήσουν να το χρησιμοποιούν και πιο σοβαρά χρηματοπιστωτικά ιδρύματα λόγω του πολύ σημαντικού legal clarity που θα υπάρχει. Τώρα πολύ απλά δεν μπορούν να το αγγίξουν, εκτός αν υπάρχει νομοθετικό πλαίσιο στη χώρα (που είναι αρκετά σπάνιο). Μετά όμως αν δεν υπάρχει στην άλλη χώρα που στέλνουν υπάρχει πρόβλημα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο πατος τις αγορας για μενα ειναι οταν το doge παει στα 3,5- 5 .Ισως γινει τον φεβρουαριο του 23 εκει οποιος παρει εγινε.Εχω πειστει οτι ειμαστε σε bear market θα γινουν ομως καποια χ2 χ3 σε πολλα νομισματα μεχρι τοτε.Το bit θα κανει μεγαλα bounce προς τα πανω.Ας ελπισουμε το xrp να ειναι στα 4,5 οταν θα ξαναγινει 50% και πανω crash η εστω στο ath του και να ειναι μια απο τις εξερεσεις.

Επεξ/σία από popai32
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/5/2022 στις 10:31 ΠΜ, FromMyAshesRRR είπε

και γιά να δούμε που είμαστε εμείς.....

image.png.ad81c29419b2691e68d549d9204e4bb1.png

image.png.ade3c04fca94215279780da21e8dcccb.png

 

Wow.....just wow.....

 

Στις 29/4/2022 στις 6:50 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

είμαστε πολύυυυυ κοντά στον πάτο....δέν πιστεύω να μας πάει μέχρι τις 16, στις 16 πιστεύω να έχουμε πάει πίσω στα 0.70 και μετά για τα 0.80

 

 

Διαβάζοντας προηγούμενα μου μυνήματα....χαχαχα

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δε φταίς εσύ...δεν έχει προηγούμενο αυτό που γίνεται ξαναλέω.

Δεν είναι τα cryptos και γι'αυτό ξαναειπα ότι δεν είναι ακριβώς wealth transfer.

Houston...we ve got a problem Takis.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να τα μααααςςς τα 0.34 ποιασαμε τον πρωτο στοχο .Τωρα λογικα γυρναμε πισω κ καπου στο 0.50 θα φανει αν παμε για 0.20 η αν θα ξεφυγουμε.Αυτον λοιπον τον ρολο παιζουν τα media σε κανουν να πιστευεις οτι παει για μουν ενο παει πατο.Και λεγε λεγε λεγε λεγε ο χριστιανος μπερδευτικα οπα........Σορι που μιλαω για αλλα νομισματα εδω αλλα μολις ειδα τι εγινε με το luna.Φανταζεστε να παει το xrp 135 $ να εισαι πλουσιος και ξαφνικα να φυγει 1 λεπτο?χαχα τρελα

Επεξ/σία από popai32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, popai32 είπε

Να τα μααααςςς τα 0.34 ποιασαμε τον πρωτο στοχο .Τωρα λογικα γυρναμε πισω κ καπου στο 0.50 θα φανει αν παμε για 0.20 η αν θα ξεφυγουμε.Αυτον λοιπον τον ρολο παιζουν τα media σε κανουν να πιστευεις οτι παει για μουν ενο παει πατο.Και λεγε λεγε λεγε λεγε ο χριστιανος μπερδευτικα οπα........Σορι που μιλαω για αλλα νομισματα εδω αλλα μολις ειδα τι εγινε με το luna.Φανταζεστε να παει το xrp 135 $ να εισαι πλουσιος και ξαφνικα να φυγει 1 λεπτο?χαχα τρελα

Σούτ εσύ γητευτή αρκούδων..... πιές λίγο redbull μπάς και βγάλεις φτερά μπάς και δούμε μουν.... xD 

Στις 23/4/2022 στις 12:01 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Υπάρχουν όμως κάποιοι που έχουν βάλει εντολές (και πολλές μάλιστα) στα 0.45 ..... δέν ξέρω τί ξέρουν....

image.png.0f6b51097907d64a75a991f7769395b9.png

Νά που κάτι ξέραν.....

image.png.c90ea3f2b0ad4037d01dcd6c72387c06.png

Στις 23/4/2022 στις 12:01 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

image.png.c90ea3f2b0ad4037d01dcd6c72387c06.png

Θα το ξαναδημοσιεύσω...γιατί όλο και περισσότερο μοιάζει για εκεί 

image.png.561787dffa6f55dbf3c42d4ef15a05c1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Σούτ εσύ γητευτή αρκούδων..... πιές λίγο redbull μπάς και βγάλεις φτερά μπάς και δούμε μουν.... xD 

Νά που κάτι ξέραν.....

Γητευτη αρκουδων?χαχαχαχα.Τα πραγματα πανε η πανω η κατω δεν εχει και πολλες επιλογες και οι στοχοι βρισκοντε.Καλα το μονο σιγουρο ειναι οτι οτι πεφτει ανεβαινει οποτε τα φτερα θα βγουν αργα η γρηγορα εκτος και αν εχεις κανα luna xaxa(Αν και σε αυτο με τεραστειο ρισκο μπορεις να βγαλεις σε κανα μισαωρο χ100 τα λεφτα σου αν γινει κανα παλαβο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...