Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

 Εκτός από το ΧΡΠ, δεν υπάρχει άλλο τυραννιμενο κρυπτο και κοινότητα όπως εμείς. 

Δες το λούνα. Rugpulled και δεν βλέπω τους μεγαλοκαρχαρίες να τους τραβάνε δικαστήρια. Κόσμος και κοσμάκης έχασε εκει. Crickets η δικαιοσύνη. Εμάς όμως 2 χρόνια κυνήγι. 25-30$ θα πάμε σαν τελείωσε το καραγκιοζιλίκι αυτό. 

Ωραία νούμερα τα 25-30$, αλλά μας βλέπω στα 0.25-0.30$ για άλλη μια φορά!

100x το XRP... μακάρι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

 Εκτός από το ΧΡΠ, δεν υπάρχει άλλο τυραννιμενο κρυπτο και κοινότητα όπως εμείς. 

Δες το λούνα. Rugpulled και δεν βλέπω τους μεγαλοκαρχαρίες να τους τραβάνε δικαστήρια. Κόσμος και κοσμάκης έχασε εκει. Crickets η δικαιοσύνη. Εμάς όμως 2 χρόνια κυνήγι. 25-30$ θα πάμε σαν τελείωσε το καραγκιοζιλίκι αυτό. 

εγω πονταρω στα 250-300 μεχρι το 2030 παντως. :) βλακας? πασο, δεν με νοιαζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/5/2022 στις 3:25 ΜΜ, panosbel είπε

Καλησπέρα παιδιά. Άκυρο αλλά έχω την απορία. Περί φλρ έχω ερώτηση. Το πλάνο μου είναι να έχω σταμπλ κοιν στο μπιτρου και περιμένω μόλις βγει και πατώσει να το αγοράσω. Αν τα πάρω τώρα στο poloniex που το έχει 0.08 δεν μπορώ να τα στειλω στην μπιτρου που το έχει 0.35 και να τα πουλήσω και να πάρω περισσότερα; 😜 η δεν θα γίνει ; Λογικα χαζαμαρα ρωτάω αλλά ας πει κάποιος.

Αν προσπαθησεις να φερεις FLR στο Bitrue θα δεις οτι δεν υποστηριζεται το deposit για τωρα. Το εχω σκεφτει πολυ καιρο τωρα αλλα δεν μας αφηνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/5/2022 στις 9:29 ΜΜ, NTC Labs είπε

εγω πονταρω στα 250-300 μεχρι το 2030 παντως. :) βλακας? πασο, δεν με νοιαζει :)

Όχι ρε φίλε, αλίμονο, τι βλάκας, ονειροπόλος όπως όλοι μας εδώ μέσα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, geoptik είπε

Αυτο το Exfi τι επαθε παλι... ενταξει ολα πεφτουν αλλα αυτο τσακιστηκε. Υπαρχει καμια ειδηση?

Έλα σιγά, λίγο Λούνα και για μάς πώς κάνεις έτσι .....

Οχι εντάξει όλα καλώς. Φίμπ διόρθωση βλέπω και προετοιμασία για τις 7 july οπου θα βγεί το ΦΛΡ online....να θυμίσω πως 7 ιουλίου 2003 είχε γίνει η εκτόξευση του Ρόβερ Οπορτούνιτη που έκοβε βόλτες στον Άρη και γιορτάζουμε τα 19 χρόνια απουσίας του απο την Γή. Συμπτωση ; δέν νομίζω.... xD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/5/2022 στις 12:13 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

 Εκτός από το ΧΡΠ, δεν υπάρχει άλλο τυραννιμενο κρυπτο και κοινότητα όπως εμείς. 

Δες το λούνα. Rugpulled και δεν βλέπω τους μεγαλοκαρχαρίες να τους τραβάνε δικαστήρια. Κόσμος και κοσμάκης έχασε εκει. Crickets η δικαιοσύνη. Εμάς όμως 2 χρόνια κυνήγι. 25-30$ θα πάμε σαν τελείωσε το καραγκιοζιλίκι αυτό. 

25$-30$?! Καλό ακούγεται..Πολύ καλό για να είναι αληθινό όμως...  Όταν τελειώσει η δίκη με την SEC (λογικά το Νοέμβριο, αν δεν υπάρξει νέα αναβολή) έχουμε σαφέστερη εικόνα!

5 λεπτά πριν, AnonymosTrader είπε

 

 

Επεξ/σία από AnonymosTrader
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 ώρες πριν, AnonymosTrader είπε

25$-30$?! Καλό ακούγεται..Πολύ καλό για να είναι αληθινό όμως...  Όταν τελειώσει η δίκη με την SEC (λογικά το Νοέμβριο, αν δεν υπάρξει νέα αναβολή) έχουμε σαφέστερη εικόνα!

 

δηλαδη 3 τρις market cap. Γελαμε πραγματικα!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, costas1973 είπε

δηλαδη 3 τρις market cap. Γελαμε πραγματικα!!!!!!!!!

Παιδιά δε θα κάτσουμε να αναλύσουμε εδώ γιατί το market cap δεν έχει σημασία. Όποιος καίγεται να μάθει πραγματικά ας πάει να παρακολουθήσει κανενα σεμινάριο οικονομικών. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
48 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Παιδιά δε θα κάτσουμε να αναλύσουμε εδώ γιατί το market cap δεν έχει σημασία. Όποιος καίγεται να μάθει πραγματικά ας πάει να παρακολουθήσει κανενα σεμινάριο οικονομικών. 

Μαλιστα......... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, costas1973 είπε

Μαλιστα......... 

Μπορεί να μαλιοτραβιόμαστε  ...(εγώ κάνω cheat γιατί τα ξυρίζω)...  με τον @thetiesthatbind αλλα συμφωνούμε και σε πολλά. 

Καλά σε λέει για το μάρκετ κάπ που το έχουμε εξηγήσει πολλές φορές. 

ΔΕΝ ειναι το TOTAL που επιρεάζει την αξία των προϊόντων..... 

το TOTAL = το άρθροισμα της αξίας των προϊόντων. 

Δηλαδή,Το μαρκετ καπ, δεν σημαίνει πως έχουν ρίξει 1 δίς μέσα για να φτάσει το ΧΡΠ να αξίζει 0.39 σεντ...

Το μαρκετ καπ είναι (Το πόσα ΧΡΠ κυκλοφορούν) * (την τιμή του ενός ΧΡΠ = 0,39) και μας βγάζει σύνολο (το μαρκετ καπ). 

Αν δηλαδή δώσεις στην κάσα στο LIDL 50 $ δέν θα σου πεί οκ, η αξία του 1,532 kg κοτόπουλου ελευθέρας βοσκής απο 3,29/kg, τώρα κάνει 9.96/kg. 

image.png.0b28bb87f4ec768a8860c989d409bca7.png

Θέλω να πώ πως όποιος σου έμαθε αυτό για το μαρκετ καπ, δυστυχώς είναι άσχετος, ή κακοήθης. 

Δέν είναι κακό να μαθαίνουμε, κακό είναι να παραμένουμε σε λάθος θέσεις/γνώμες ασχέτος που ο ελέφαντας έχει κάτσει στην μάπα μας και εμείς ρουφάμε το φρέντο μας, παίζοντάς το απτόητοι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το market cap ειναι το αποτελεσμα…

φυσικα και οταν το xrp θα παει 30$ επειδη υπαρχουν 50000000000 νομισματα το mc θα ειναι εκει που ειπε ο sakis…ολοι δικιο εχουμε απλα καποιοι το διαβαζουν αναποδα για να συντομευουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, WEE8282 είπε

Το market cap ειναι το αποτελεσμα…

φυσικα και οταν το xrp θα παει 30$ επειδη υπαρχουν 50000000000 νομισματα το mc θα ειναι εκει που ειπε ο sakis…ολοι δικιο εχουμε απλα καποιοι το διαβαζουν αναποδα για να συντομευουν

"Όταν το XRP πάει 30$" - Ελπίζω να το ζήσουμε αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...