Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
9 ώρες πριν, popai32 είπε

Γιαυτο θα μεινεις για παντα φτωχος😁

Θα με βοηθήσουν οι xrpδες όταν φθάσει 100$ …….. συνεχίστε να τους δίνεται τα λεφτά σας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 λεπτά πριν, costas1973 είπε

Θα με βοηθήσουν οι xrpδες όταν φθάσει 100$ …….. συνεχίστε να τους δίνεται τα λεφτά σας!!!

Eσυ σε ποιόν δίνεις τα λεφτά σου ; Ξέρεις ποιός κρύβεται απο πίσω ; 

Εμείς ξέρουμε ποιόν θα κυνηγήσουμε στα δικαστήρια...εσείς ποιόν θα τραβήξετε στα δικαστήρια ; 

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
15 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Eσυ σε ποιόν δίνεις τα λεφτά σου ; Ξέρεις ποιός κρύβεται απο πίσω ; 

Εμείς ξέρουμε ποιόν θα κυνηγήσουμε στα δικαστήρια...εσείς ποιόν θα τραβήξετε στα δικαστήρια ; 

παρε σειρά μετα την SEC........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τα άλλα, είναι υπέρ του κρυπτοχωρου.... Όλα τα υπόλοιπα εκτός του ακατανομαστου και διαπλεκόμενου θα τα αναλάβει το ΣΕΚ. Οπότε καταλαβαίνουμε τον σκοπό τους για manipulation του μάρκετ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, costas1973 είπε

Θα με βοηθήσουν οι xrpδες όταν φθάσει 100$ …….. συνεχίστε να τους δίνεται τα λεφτά σας!!!

Δυστηχως για σενα δεν θα σου δωσουμε ουτε μαντηλι να κλαψεις.Αν και τωρα που το καλοσκεφτομαι δεν θα χρειαστει διοτι μεχρι τοτε θα εχεις μαζεψει αρκετα χαρτομαντηλα και η επενδυση σου θα πιασει τοπο 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/6/2022 στις 9:40 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Εγώ όμως αυτό το βλέπω σαν fake out. δεν βλέπω να έχει διάθεση για άνοδο. 

Περισσότερο για το 0.285 το κόβω. 

image.png.efc8d6b1aa7d02d06c7cd5ee0e7736a8.png

image.png.0444ad4604cfb08b99b25b9eeeef1f73.png

Θέλουμε άλλες δυό μέρες για να κάνει conferm αλλα για εκεί μας δείχνει να πηγαίνει η τιμή. 

Μπορώ να πώ πως αυτό ηταν το χειρότερο μπουλραν που έχω δεί. 

Ας παραδειγματιστούμε και ας το δούμε ώς παρατεταμένη ευκαιρία να γεμίσουμε τις τσέπες μας με τα αγαπημένα μας κοινς με τιμές πρίν το μπούλραν. 

 

Του χόντλ η μάνα ποτέ δεν έκλαψε(που είπε και κάποιο παιδί εδω μέσα)...μονο του πάνικ σέλερ. Τα πέρασα και τα περνάω και εγώ. Ξέρω το συναίσθημα. Ιτ σάκς. 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

image.png.0444ad4604cfb08b99b25b9eeeef1f73.png

Θέλουμε άλλες δυό μέρες για να κάνει conferm αλλα για εκεί μας δείχνει να πηγαίνει η τιμή. 

Μπορώ να πώ πως αυτό ηταν το χειρότερο μπουλραν που έχω δεί. 

Ας παραδειγματιστούμε και ας το δούμε ώς παρατεταμένη ευκαιρία να γεμίσουμε τις τσέπες μας με τα αγαπημένα μας κοινς με τιμές πρίν το μπούλραν. 

 

Του χόντλ η μάνα ποτέ δεν έκλαψε(που είπε και κάποιο παιδί εδω μέσα)...μονο του πάνικ σέλερ. Τα πέρασα και τα περνάω και εγώ. Ξέρω το συναίσθημα. Ιτ σάκς. 

Σωστός όπως πάντα! Ελεύθερη πτώση και σήμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομιζω τελειωσαμε για τωρα η μας εμειναν κατι ψηλα ακομη.Τωρα περιμενω την προβλεψη μου για χ2 χ3 και μετα απο εκει μμμχαχα μμμχαχαχ 0.17..Μα οχι τι θα γινει η τεραστεια καταστροφη το λενε ολοι στο youtube και reset kai volcano  και τριχες κατσαρες.Τα κοπροσκυλα κοινουν τις αγορες οπως γουσταρουν να τρωνε τα λεφτα του κοσμακη.Δες τι θα γινει αν κανει κανα χ2 θα βγουν ολοι μουν και 30000% ανοδο και τα λοιπα και δωστου μια σφαλιαρα κατω στο 0.17 να γουσταρουμε

Επεξ/σία από popai32
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, popai32 είπε

Νομιζω τελειωσαμε για τωρα η μας εμειναν κατι ψηλα ακομη.Τωρα περιμενω την προβλεψη μου για χ2 χ3 και μετα απο εκει μμμχαχα μμμχαχα...

Αυτό πιστεύω κι εγώ. Μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε λίγες αναταράξεις μετά από την άνοδο πάλι του πληθωρισμού και τους φόβους για τα επιτόκια της fed. Θα πέσει ο S&P 500 στα 3.700, θα πέσουμε κι εμείς γύρω στο 0,30-0,32$ αλλά δεν νομίζω να πέσουμε πιο κάτω για την ώρα. Μετά πάμε για άνοδο... ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...