Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

669 η Τεσλα στο pre-market...  πωπω πωπω... 

ΝΙΟ 46 

Εεε καλαα σκaει η φουσκα μαλλον... στη Wall Street , πτωματα παντου!!! 

Επεξ/σία από mousis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά πάλι μλκια έκανα που μπήκα στο 046 έτσι όπως πάει το βλέπω 035 μέχρι το βράδυ και το χειρότερο είναι ότι φοβάμαι ότι θα σταθεροποιηθεί κοντά στα 040 μετά μέχρι τα επόμενα νέα από το sec. Εύχομαι να πέσει να μπείτε και να επανέλθει στα 050 τουλάχιστον για σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kurillakoc είπε

Εγώ θα πάρω καμιά 1000 στα 35 το βράδυ βλέπω να πηγαίνει 43-45 και κατηφόρα πάλι 

Πιστεύω οι επόμενες αρκετές ώρες θα είναι καθοριστικές και για τις επόμενες μέρες στο xrp λόγο της αντίδρασης των Αμερικανών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kurillakoc είπε

Τόσο καιρό περίμεναν κάποιοι να πέσουν τόσο η τιμές 

Είμαι κι εγώ απ' αυτούς. Αλλά μόλις άλλαξα στρατόπεδο γιατί μπήκα ξανά. Όσες φορές μπήκα πάντα άρχισε να κατακρημνίζεται. Κατάλαβα ότι ίσως μπορώ να ασκώ επιρροή στην αγορά με την γκαντεμια μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλει ψυχραιμία και προσοχή στις κινήσεις σας παιδιά η κατάσταση. Όσο κρατάει στα $45κ το bitcoin θεωρώ ότι δεν θα πέσουν άλλο οι τιμές. Αν σπάσει για ώρες, μετά το χάος. Αλλά όλα είναι ρευστά γιατί και στο χρηματιστήριο στην Αμερική αναμένεται μεγάλη βουτιά και είναι άγνωστο τι αντιδράσεις θα υπάρξουν. Γενικά περίεργη η κατάσταση.

@Ψευδώνυμo

Η ιστορία με το sec νομίζω είναι το τελευταίο πράγμα που θα επηρεάσει την τιμή του XRP στον γενικό χαμό. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zananiro είπε

Θέλει ψυχραιμία και προσοχή στις κινήσεις σας παιδιά η κατάσταση. Όσο κρατάει στα $45κ το bitcoin θεωρώ ότι δεν θα πέσουν άλλο οι τιμές. Αν σπάσει για ώρες, μετά το χάος. Αλλά όλα είναι ρευστά γιατί και στο χρηματιστήριο γίνεται μεγάλη βουτιά και είναι άγνωστο τι αντιδράσεις θα υπάρξουν. Γενικά περίεργη η κατάσταση. 

Για τους λόγους που είπες κι επειδή είναι νωρίς φοβάμαι ότι θα πέσει κι άλλο μέχρι το βράδυ και θα κλείσει η μέρα σημαντικά κάτω σε σχέση με χθες βράδυ. Πάντως άλλη μια επιβεβαίωση πως το μπιτ μπορεί να επηρεάσει το xrp θεωρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο τυχερός στην ατυχία μου μετά από 3 ώρες μπήκε το deposit και πρόλαβα να πάρω τουλάχιστον από τα 31 που ήθελα στα 35 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kurillakoc είπε

Πόσο τυχερός στην ατυχία μου μετά από 3 ώρες μπήκε το deposit και πρόλαβα να πάρω τουλάχιστον από τα 31 που ήθελα στα 35 

Μίλα με δολλάρια ρε μπρο γιατί άμα ξυπνήσει ο άλλος και δει πρώτο ποστ να λες για 31  θα πάθει έμφραγμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2021 στις 11:55 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Το IMF προειδοποιεί για σημάδια επερχόμενης κρίσης χρέους ιδιωτικού τομέα που θα χρειαστεί να μπεί το έκαστο κράτος να βοηθήσει με δάνεια κτλ. Αυτά θα χρειαστούν liquidity.....liquidity που μπορεί να το καλύψει η.....Ριπλ φυσικα οπότε το IMF πιέζει.... 16-19 φεβρουαρίου το πολύ θα έχουμε νέα το κόβω.  Τρέχουν να προλάβουν πρίν την κατάρευση του χρηματιστηρίου. 

Δέν θυμάμαι να έχω δεί την Λαγκάρντ τόσο τσιταρισμένη. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

 

Τα είχες πει γατονι 😹 λογικά το κόβω να  έχουμε νέα πτώση και από εκεί και πέρα να σταθεροποιηθεί επιτέλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, panosbel είπε

Τα είχες πει γατονι 😹 λογικά το κόβω να  έχουμε νέα πτώση και από εκεί και πέρα να σταθεροποιηθεί επιτέλους...

 

tenor (1).gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...