Προς το περιεχόμενο
Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP

thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, opcast είπε

Κάπου διάβασα αλλά δεν το βρίσκω τώρα ότι ο co-founder της ripple Chris Larsen έκανε δηλώσεις ότι δεν πρόκειται η εταιρεία να φύγει από usa,δήλωση που πολλοί ερμηνεύουν ως ένδειξη συμφωνίας με το sec.

Ναί παραμένουν στην ΗΠΑ. Οπότε έχει ήδη γίνει η επίλυση του προβλή,ματος. Εμείς όμως θα την μάθουμε λιγάκι αργότερα.

Όπως ξαναείπα απο την αρχή, δέν έχουμε καιρό. Γιαυτό ο Γκίνσλερ ήρθε πιό νωρίς...αντί για τον ιούνιο...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 5,7k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παλίκαρε θα βγάλω λίγο απο την προσωπική μου ζωή στην δημοσιότητα όσο πιό ελάχιστα μπορώ. Λόγο συγκυριών, αναγκάστηκα να γίνω άντρας απο τα 2,5 χρονια μου στον πλανήτη αυτό. Μεγάλωσα αδελφή και μ

Παιδιά μην ταλαιπωρείστε με το XRP μας, ο παρακάτω οδηγός θα σας οδηγήσει στις σωστές αποφάσεις:   

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οπότε όπως λένε και γράφουν πλέον(είτε γιατί κάποιοι το πιστεύουν είτε γιατί όχι) για το xrp:to the moon!!!!!!!!!!?????????

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πάντως πάλι η ευφορία αρχίζει να ανεβαίνει. Πιστεύω(εύχομαι αυτό το Σ/Κ να κατεβεί το Μπίτκοιν πιό κάτω και να συνεχιστεί η διόρθωση όπως το 2017. Δεν ειναι υγειής αλλιώς το μαρκετ. 

ειδάλως αρχίζει το altcoin season. 

23 λεπτά πριν, manolis27 είπε

με ολα αυτα εχετε ακουσει-διαβασει, εχετε καμια προσωπικη εκτιμηση της τιμης του ΧΡΠ μεχρι το τελος του 21?

Έπρεπε να ήμασταν απο το 2019 στα 5 ευρώ. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

γιά δείτε πώς πάμε επάνω . Δέν θα απορήσω αν είμαστε στα 5 ευρώ τέλος του μήνα. Έπρεπε ήδη να ήμασταν στα 5 ευρώ το 2019. .....

ήρθε η σειρά μας νομίζω....

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

γιά δείτε πώς πάμε επάνω . Δέν θα απορήσω αν είμαστε στα 5 ευρώ τέλος του μήνα. Έπρεπε ήδη να ήμασταν στα 5 ευρώ το 2019. .....

ήρθε η σειρά μας νομίζω....

Αν φυγουμε απο τα 0.64 θα ρουκεταρουμε

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, Apostolischlk είπε

Υπάρχει λόγος που 2 βδομάδες τώρα είχε πέσει τόσο και ξεκίνησε τώρα μόνο του ράλλυ;

το χρπ πάντα τελευταίο και απο μονο του κάνει τα παμπ. 

Εμεις εχουμε καλά νέα όσο αφορά την επίλυση με το ΣΕΚ. 

Θα δούμε ποτε θα μας το αποκαλύψουν. 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

να δούμε τί θα γίνει τις ερχόμενες ημέρες. Θα συνεχίσει η διόρθωση του μπίτκοιν ή θα πάμε σε alt season ?

είπαμε....θα έχουμε παρατεταμένη διόρθωση της αγοράς. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.