Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

Η Άπω ανατολή γίνετε χαμός. ..καταρευση παντού.   Μπεαρ μάρκετ για άλλο ένα χρόνο παρακαλώ 😂

ολα τα βλέπω να ανεβαίνουν, τι εννοεις κατάρευση;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

42 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

ολα τα βλέπω να ανεβαίνουν, τι εννοεις κατάρευση;;;

Πολλά αλλάζουν σε πολύ σύντομο διάστημα....ερχετε και δεύτερο πακέτο 2-3 τρις από τους δημοκράτες της ΗΠΑ..το ινφλεησον θα ξετιναχθει οπότε όσο ψηλά να πάνε οι τιμές τόσο πιο άχρηστη θα είναι η αξία τους..... Η δύση κατάστρεψε την οικονομία της και ενδυναμωσαν την Κίνα.... Τώρα ετοιμάζεται η Κίνα μετά το κοβιτ να τρίξει τα δόντια της στην δύση αφού κρεμόμαστε από τα @@ τους....

Αντε να δούμε από Κυριακή πως θα πάει το πράγμα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποίο δεν έχει καμία σημασία για την τιμή κάποιου νομίσματος. Εκτός αν νομίζει κανείς ότι οι κινέζοι δεν είναι ήδη με τα μπούνια στην κρυπτοαγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις ; 65% mining ειναι στην κινα....τόσο καιρό το φωνάζω...γιαυτό κάνουνε κουμάντο το μπιτκοιν. Θέλω να δώ όταν καταρεύσει η δύση και πάνε προς το μπίτκοιν, η κίνα τί πώς θα κινηθεί ; θα καταρρεύσει το μπίτκοιν για να τελειώσει την δυση  ;  :)

Τα αμερικανάκια γιαυτό προσπαθουν να φτιάξουν Mining pools στην αμερική, για να ισσοροπήσουν το πεδίο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι άκρως κοροϊδία πάντως...αγοράζεις πεφτει, πουλάς ανεβαίνει....πέφτει τρελό μποτάρισμα και  bull,bear trap

 

 

Στο 53.8 πουλησα λιγα και τότε άρχησε να ανεβαινει...μιλάμε για κοροίδια...

 

ένα πράγμα είναι σίγουρο...δεν ειμαι για τετοια. Ξέρω να ψυχολογώ παρα πολλά αλλά όταν κάνω μία κίνηση τότε γίνετε το αντίθετο...ενώ άμα ακούω το ένστικτό μου τότε είμαι σωστός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

είναι άκρως κοροϊδία πάντως...αγοράζεις πεφτει, πουλάς ανεβαίνει....πέφτει τρελό μποτάρισμα και  bull,bear trap

 

 

Στο 53.8 πουλησα λιγα και τότε άρχησε να ανεβαινει...μιλάμε για κοροίδια...

 

ένα πράγμα είναι σίγουρο...δεν ειμαι για τετοια. Ξέρω να ψυχολογώ παρα πολλά αλλά όταν κάνω μία κίνηση τότε γίνετε το αντίθετο...ενώ άμα ακούω το ένστικτό μου τότε είμαι σωστός..

Δεν ειναι θεμα ενστικτου αδερφε αλλα γνωσης.Εδω επαγγελαματιες και πεφτουν εξω.Εσυ πας πολυ με το συναισθημα γιαυτο σημβαινει παντα το αντιθετο απο αυτο που κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δείς που σε μισή ώρα το πολύ θα ξεκκινήσει το απότομο ανέβασμα...άν όμως αγοράσω τώρα, θα αρχίσει πάλι να πέφτει.....

να το ξέρετε πάντως....δέν φταίω εγώ ρε παιδιά για την πτώση.... xD ahhahaah

 

Οκ, ας αφήσω την πλάκα. 

 

1) Έχουμε τον Γκάρι Γκένσλερ ο οποιος στις 12 april αναλαμβάνει όπως φαίνετε

https://coinmarketcap.com/de/headlines/news/senate-gary-gensler-senate-sec-april/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

να δείς που σε μισή ώρα το πολύ θα ξεκκινήσει το απότομο ανέβασμα...άν όμως αγοράσω τώρα, θα αρχίσει πάλι να πέφτει.....

να το ξέρετε πάντως....δέν φταίω εγώ ρε παιδιά για την πτώση.... xD ahhahaah

 

Οκ, ας αφήσω την πλάκα. 

 

1) Έχουμε τον Γκάρι Γκένσλερ ο οποιος στις 12 april αναλαμβάνει όπως φαίνετε

https://coinmarketcap.com/de/headlines/news/senate-gary-gensler-senate-sec-april/

Άντε μήπως δούμε φως🚀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

δεν αγόρασα και ανέβησε είδες ; τ΄ώρα όμως αγόρασα...για να δούμε αν θα πέσει

An είναι έτσι μην αγοράσεις για κανένα μήνα😂😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 0,54 στο 0,548 δεν σημαινει οτι ανεβηκε .Αν κοιτας σε τοσο μικρο frame λογικο ειναι να πεσει αν εσυ αγορασες επειδη το ειδες να ανεβαινει. Δες βιντεακια youtube για cadles και patterns για το volume για κανενα ΄΄χρησιμο'' indicator αν υπαρχει αυτος λεμε τωρα για να δεις τα βασικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 4ωρα 1 ωρα και 1 λεπτα ανοιχτά σε διαφορετικές σελίδες. και διαφορετικά σάιτ. Όπως σε είπα και στο προσωπικό μύνημα, το ωριαίο δείχνει πως πέφτουμε. 

Είδες το τάνκερ στο Σουές έ ; είδες τί κάνει όταν κρέμεσαι απο τα @@ άλλων ; Η κίνα θα μας γονατίσει να δείτε. 

Όλα εκείνα πηγαίναν για ροττερντάμ και απο εκεί προς όλη την Ευρώπη. ΑΥτό θα έχει επακόλουθα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...