Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

Ε να δες τι κανςι τώρα...

Όλο λέμε να ανέβει να πουλήσουμε και τώρα που ανέβηκε φοβάμαι να πουλήσω, μπας και δε ξαναπέσει!

Άι σιχτιρ, θα τα πουλήσω όλα να ησυχάσω!

Ή δε θα το ξαναδω για μήνες!

Υπάρχει και η επιλογή να πουλήσεις μόνο ένα μέρος τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα είχα κάνει το σάλτο μορτάλε στα 0.72 και ξαναγοραζα στα 0.67 ίσα με καμία 5κ επιπλέον να μπορούσα να βγάλω. αλλα το ρισκάρεις ; μπορεί το γράφημα να είναι σωστό....αλλά αντε να δουμε απο ποιές φλέβες θα ξεκκινήσεις ετσι και ανεβαί αντι να κατεβει.....

αναγκαστικά θα πρέπει να περιμένουμε να δούμε ποιό ποσό θα κλείσει η χρονιά....και φυσικά το πότε θα πάρουμε το ξεκαθαρισμα απο το εγκληματικο ΣΕΚ.....

Εάν το Binance coin κατάφερε μέσα σε 3 χρόνια να πάει απο 13 ευρώ στα 300 ευρώ.... με το να έχει αναλάβει ένα ποσό απο την πίτα των συναλλακτηρίων....ε τότε πού θα πάει το χρπ με το που αναλάβει ένα μέρος απο τα International transactions ? και μετά πάμε για νοστρο βόστρο... ένα 20 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ μετά απο 3 χρόνια που μας πρήξανε να μήν πάει ; 

Απο την άλλη....εγώ περιμένω μέσα σε 6 μήνες το πολύ...το πολύ να έχουμε το μεγα κρας....στον επόμενο μήνα να δούμε τί άλλο false flag θα σκεφτούνε να κάνουν....είτε τρομοκρατικό πιστεύω να γίνει ή κάτι με τον Μπάιντεν....ίσως το ρίξουνε στους ρεπουμπλικάνους και αναλάβει η Κάμαλα....για να μήν είναι τελείως ανοιχτά το οτι τον αφαιρούμε εμείς οι ίδιοι οι δημοκράτες επειδή έτσι θέλουμε...

έχουμε πάλι 0.70 δολλαρια και φαίνετε για M head and shoulders....για να δούμε...θα σπάσει για προς τα επανω η πάλι για 0.67 ?

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Λουκρητία "Γαμώ την τύχη μου Γαμώ"....ετσι λέγετε η κατάσταση Γκουθας 🤣

 

7 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

Ε να δες τι κανςι τώρα...

Όλο λέμε να ανέβει να πουλήσουμε και τώρα που ανέβηκε φοβάμαι να πουλήσω, μπας και δε ξαναπέσει!

Άι σιχτιρ, θα τα πουλήσω όλα να ησυχάσω!

Ή δε θα το ξαναδω για μήνες!

Κάτσε στα αυγά σου, άστα καλά είναι να τα έχεις, ποιος είχε πει? αγοράζω χαμηλά και αυξάνω την ποσότητα, περιμένοντας το μεγάλο μπαμ!!! Πάω και εγώ ο επενδυτής να το παίξω έξυπνος, και εκεί που είχα μια 400 εύκαιρα, αγορασμένα στα0,39 το είδα που τρωγόταν, κάνω μια και τα πουλάω ο γκασμάς στα 0,40 και καλά να πάρω πιο πολλά κάτω από 0,35 αφού μας είχε συνηθίσει στα πάνω κάτω τελευταία και στα πατώματα η αγαπημένη του στάση, αυτό που είπα παραπάνω, όταν δεν είχα να πάρω χαμηλά, και τώρα που έχω παρακαλάω να το δω να πέφτει, έλα όμως που αποχάζεψε και δεν θέλει να τα δει ξανά τα χαμηλά πατώματα!!! Αυτό Λουκρητία "γαμώ την τύχη μου γαμώ" πόσο κουδουνίζει τώρα μέσα στην κεφάλα μου. Άστα αγόρι μου εκεί!!! Άστα και μην πειράζεις τίποτα!! Για να δούμε τι μας επιφυλάσσει το μέλλον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή επίσης γιατί από ότι έχω καταλάβει η τιμή προκαταβάλει τα καλά νέα, πράγμα που σημαίνει ότι αν αύριο έχουμε θετικό νέο δε θα πει ότι η τιμή θα αυξηθεί και άλλο, μπορούμε να τη δούμε και να πέφτει. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να σου πώ είχα υπολογίσει για τέλος απριλίου - τέλος μαίου και αρχές ιουνίου. Τώρα ίσως αυτό το σημερινό να είναι ένα false breakout και να πάμε πιό κάτω στα 59-60 δολάρια. Βλέπουμε.. Το οτι το ΣΕΚ δεν θέλει να παρατήσει και προσπαθεί να καθυστερήσει την κατάσταση μου λέει πολλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσο παραμένει σταθερό το bitcoin στα €48-50k μη φοβάστε τίποτα, θα ανεβαίνουν τα alts. 

Επεξ/σία από zananiro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

RIPPLE CAN DO WITHOUT XRP IF FIRM LOSES “IRONIC” LAWSUIT – CEO BRAD GARLINGHOUSE

https://financefeeds.com/ripple-can-without-xrp-firm-loses-ironic-lawsuit-ceo-brad-garlinghouse/

μπορεί να πέσει στα 0.25 ? xD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε λίγο ανώμαλοι εδώ στο γκρουπ πάντως, είναι κάτω κλαιγόμαστε γιατί είναι κάτω, είναι πάνω κλαιγόμαστε γιατί είναι πάνω και δεν μπορούμε να αγοράσουμε φθηνά. Αποφασίστε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, eliascm21 είπε

Είμαστε λίγο ανώμαλοι εδώ στο γκρουπ πάντως, είναι κάτω κλαιγόμαστε γιατί είναι κάτω, είναι πάνω κλαιγόμαστε γιατί είναι πάνω και δεν μπορούμε να αγοράσουμε φθηνά. Αποφασίστε :P

Έχουμε χαζεψει κι εμείς, σαν κι αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...