Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 429
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αρχή έχουν "ξεχωρίσει" αυτές οι 4

Παρασκευή ξεκινάει η νέα φουρνιά με The first του Σον Πεν

Maniac στις 21 του μηνα

Οκτώβρη The Romanoffs με τρομερό καστ αλλά κάπως περίεργη υπόθεση 

Νοέμβρη Escape at Dannemora με Ντελ Τορο 

 

Επεξ/σία από xaratsi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είδα τα πρώτα 4 επεισόδια του Maniac. Η πλοκή έχει πολύ ενδιαφέρον, δεν θα πω περισσότερα όμως για να μην κάνω σποιλερ. Πολύ καλές ερμηνείες κατά τη γνώμη μου από τους δύο πρωταγωνιστές (O Hill έχει αδυνατίσει σε τρομακτικό βαθμό). Ξεχωρίζω βέβαια την Emma stone λόγω προσωπικής αγάπης 😍 (αν και την προτιμώ μελαχρινή/κοκκινομάλλα) ,  Αυτό που προσωπικά μου άρεσε ιδιαίτερα είναι τα  διακριτικά κωμικά στοιχεία που υπάρχουν εδώ κι εκεί κι ελαφρύνουν την ατμόσφαιρα σε διάφορες σκηνές. Ελπίζω να κυλήσει έτσι και στα επόμενα επεισόδια.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος γούσταρε το This is us ας ρίξει μια ματιά στη  νέα σειρά του Facebook watch που είναι διαθέσιμη τζάμπα στο facebook: Sorry for your loss. Αρκετά καλή σειρούλα μέχρι στιγμής (4ο επεισόδιο).

Επεξ/σία από Sanjuro
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγηκε και αλλη μια νεα σειρα σε στυλ λοστ φυσικα αμ τι αλλο το  Manifest  .παιζει ο τυπος απ το once upon a time aka prince charming lol .Eλπιζω μονο μην ειναι αλλο ενα Crossing που φαγε και κανσελ.
επισης βγαινει απ το νετφλιξ και το House on haunted hill.H  κλασσικη ταινια των 6ος,που εγινε και ριμεικ με τον λιαμ νισον στα 90ς και ηταν κωμωδια.ελπιζω η σειρα να ειναι   παντως. creepy
Eιδα και το The first με τον σων πεν.   ωραιο ηταν,αν και η αρχη προβλεψιμη.θα φερει στο νου ενα αληθινο συμβαν που γινε πριν 30 χρονια. δεν θα τοχαρακτηριζα τοσο  scifi χωρις να μη ειπαρχουν τα εφε,παρα δραμα φαντασιας πιο πολυ,σαν το  salvation κατι,
αν ειστε και φαν του σων η σειρα λεει πολυ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕγαλες ελπιδες για το manifest, το και καλα νεο lost, αλλα αν και το plot μοιαζει καλο ολα τα υπολοιπα φαινονται τραγικα. Θα του δωσω μια ευκαιρια ως το 3/4 επεισοδιο και ελπιζω να ειμαι λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2018 στις 8:13 ΠΜ, Capt.staros είπε

ΜΕγαλες ελπιδες για το manifest, το και καλα νεο lost, αλλα αν και το plot μοιαζει καλο ολα τα υπολοιπα φαινονται τραγικα. Θα του δωσω μια ευκαιρια ως το 3/4 επεισοδιο και ελπιζω να ειμαι λαθος.

Το Manifest φαίνεται πολλά υποσχόμενο από τον πιλότο.

Εξαιρετικές ερμηνείες, σκηνοθεσία και ατμόσφαιρα.

Και εγώ βέβαια θα περιμένω 3/4 επεισόδια ακόμα μιας και εκεί είναι το όριο που κρίνονται όλες οι σειρές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...