Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 429
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Αυτο μπηκα να γραψω.. Το ξεκινησε κανεις? 

Ειμαι στη μεση του 1ου επ! Εχει τα γνωστα κλισεδιαρικα των αμερικανικων σχολειων σε ταινιες, αλλα οτι ειναι ισπανικη σειρα με κανει και το ξεπερναω. Παντως βλεπεται ευχαριστα οσο εχω δει. Αυτη η Alison Parker μεγαλο τουμπανο 😍

Η σειρα ειναι καλο binge watch 😛

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Ειμαι στη μεση του 1ου επ! Εχει τα γνωστα κλισεδιαρικα των αμερικανικων σχολειων σε ταινιες, αλλα οτι ειναι ισπανικη σειρα με κανει και το ξεπερναω. Παντως βλεπεται ευχαριστα οσο εχω δει. Αυτη η Alison Parker μεγαλο τουμπανο 😍

Η σειρα ειναι καλο binge watch 😛

Δεκτη η αποψη σου αλλα για εμενα απλα δεν βλεπεται. Κλισεδιαρικη teen με "ευρωπαικα" πλανα. 15 λεπτα αντεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια το casa de papel μια το elite κατι εχουν πάθει οι Ισπανοί και προσπαθουν να φτιάξουν Ισπανικές Αμετικανιες απο αυτες που εχουμε σιχαθεί να βλέπουμε ολα αυτα τα χρόνια. Ειδικα τα κλείσε που χρησιμοποιούν βγάζουν μάτι λες και θέλουν να το τονίσουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Sick Note(Season 2)

 

Sick-Note-season-2-poster-Sky-1-key-art.

https://www.imdb.com/title/tt5770788/?ref_=nv_sr_1

Αρκετα καλυτερη της πρωτης. Στο ιδιο καφρικο χιουμορ των Αγγλων και τα 8 επεισοδια φευγουν νερακι. Αναμενω την τριτη σεζον. 7/10

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

image.png.1e24ef73626b93f49a126a0999724aa9.png

https://www.imdb.com/title/tt6763664/?ref_=nv_sr_1

H καλύτερη για τη φετινή σεζόν σειρά τρόμου από το Netflix. Μόλις 10 επεισόδια της μίας ώρας που φεύγουν αρκετά γρήγορα. Η σειρά δείχνει την ιστορία μιας 7μελούς οικογένειας που πριν από 25 χρόνια αγόρασε ένα σπίτι με στόχο να το ανακαινίσει και να το πουλήσει σε καλύτερη τιμή. Το σπίτι όμως ήταν στοιχειωμένο κάτι που είχε μεγάλη επίδραση στην μετέπειτα ζωή της οικογένειας.

Η σειρά ισορροπεί μεταξύ του σήμερα και του τότε και ανάμεσα σε μια ιστορία τρόμου (πολύ καλές οι περισσότερες από τις τρομακτικές σκηνές) και ένα (λίγο μελοδραματικό) οικογενειακό δράμα.

Αξίζει σίγουρα τον χρόνο σας.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιουπιιιι
εγω γιατι χαιρομαι αφου  δεν θα το δω??

βγηκε και μια νεανικη τρομου σε στυλ σκριμ και κατι τετια  feather of light  απο βιβλιο ειναι,ωπου μια παρεα νεων ερχονται αντιμετωπεσ με υπερφυσικες δυναμεις οταν παιζουν ενα παιχνιδι διπλα σε ενα νεκροταφειο.γκρρρρ
αλλη μια καλη αγγλικη σειρα ειναι το THE STRANGERS   με τον τζων σιμ απ το Life on mars. ..Ενας αντρας παει στο χονκ κονγκ να παρει το πτωμα της γυναικας του που μας αφησε σε τροχαιο,οταν ανακαλυπτει ενα συνταρακτικο μυστικο.Εχει αρκετη αγωνια και ανατροπες και σε κραταει για 6 επεισοδια μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, star12 είπε

γιουπιιιι
εγω γιατι χαιρομαι αφου  δεν θα το δω??

βγηκε και μια νεανικη τρομου σε στυλ σκριμ και κατι τετια  feather of light  απο βιβλιο ειναι,ωπου μια παρεα νεων ερχονται αντιμετωπεσ με υπερφυσικες δυναμεις οταν παιζουν ενα παιχνιδι διπλα σε ενα νεκροταφειο.γκρρρρ
αλλη μια καλη αγγλικη σειρα ειναι το THE STRANGERS   με τον τζων σιμ απ το Life on mars. ..Ενας αντρας παει στο χονκ κονγκ να παρει το πτωμα της γυναικας του που μας αφησε σε τροχαιο,οταν ανακαλυπτει ενα συνταρακτικο μυστικο.Εχει αρκετη αγωνια και ανατροπες και σε κραταει για 6 επεισοδια μονο

Light as a feather λεγεται η πρωτη σειρα που αναφερεις! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.imdb.com/title/tt6148324/

για οποιον εχει δει το deutschland 83 και δεν το πηρε χαμπαρι...δεν ειναι κανα αριστουργημα αλλα βλεπεται...

Το babylon berlin, πολυ καλυτερο για τα γουστα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/10/2018 στις 1:45 ΜΜ, najinblue3 είπε

Βγηκαν και τα 10 επς της Sabrina στο Netflix. Ειδα το 1ο παρα πολυ καλο, οποιος εχει ασχοληθει με Archie comics να το δει asap 

τα ειδα το σκ και τα 10 .Αξιζει και με το παραπανω.Σου πεταει λιγο στα μουτρα την καινουργια μοδα (φεμινισμος,gay,λεσβιες) αλλα αξιζει να το δεις εχει αιμα και  ειναι αρκετα κοντα στο comic

Στις 27/10/2018 στις 7:44 ΜΜ, 26ska είπε

Castle rock δεν βλέπει κανείς; 

Φυσικα και βλεπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, basilisgate13 είπε

τα ειδα το σκ και τα 10 .Αξιζει και με το παραπανω.Σου πεταει λιγο στα μουτρα την καινουργια μοδα (φεμινισμος,gay,λεσβιες) αλλα αξιζει να το δεις εχει αιμα και  ειναι αρκετα κοντα στο comic

Φυσικα και βλεπουμε

Και τι λέει το Castle rock; Αξίζει, δεν βλέπω κανένα θέμα στο φόρουμ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...