Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, coffeex είπε

Αναρωτιέμαι αν μπορούν να φτάσουν σε επίπεδο μια απο τις καλύτερες space sci-fi σειρές που έχουν βγεί ως τώρα, μακάρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπω το when they see us, και νευριαζω ολο και περισσοτερο καθε δευτερολεπτο που περναει....δεν ξερω αν μου αρεσει αυτο που βλεπω, αλλα αν θελετε να θυμωσετε  ειναι οτι πιο καταλληλο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 27/9/2019 στις 10:07 ΜΜ, xavier είπε

βλέπω το when they see us, και νευριαζω ολο και περισσοτερο καθε δευτερολεπτο που περναει....δεν ξερω αν μου αρεσει αυτο που βλεπω, αλλα αν θελετε να θυμωσετε  ειναι οτι πιο καταλληλο...

True...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2019 στις 10:07 ΜΜ, xavier είπε

βλέπω το when they see us, και νευριαζω ολο και περισσοτερο καθε δευτερολεπτο που περναει....δεν ξερω αν μου αρεσει αυτο που βλεπω, αλλα αν θελετε να θυμωσετε  ειναι οτι πιο καταλληλο...

Κι εγω ετσι ημουνα

Σε ταινια ιδιο αισθημα ειχα παθει με το Paths of glory που ειναι κυριως με στρατοδικειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

5 επεισοδια, βγηκαν ολα, αρκετα καλο. η ιστορια ενος προιστορικου ανθρωπου και του σκυλοσαυρου του.

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Babylon Berlin τι masterpiece ειναι αυτο, και δεν υπαρχει/εχει ερθει στο Ελληνικο netflix??? Πλακα πλακα οι Γερμανοι εχουν ανεβασει παρα πολυ τον πυχη, μετα το Dark δεν πιστευα οτι θα δω κατι καλυτερο απο αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TEOKOS είπε

Είδα το πρώτο επεισόδιο. Πολύ καλό και διαφορετικό !

και εγω θα το ξεκινησω το σκ. Ειχα διαβασει στο reddit οτι παιζει να ναι καπως συνδεμενο με το strangers things, δεν ξερω αν ισχυει βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...