Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, 26ska είπε

Και τι λέει το Castle rock; Αξίζει, δεν βλέπω κανένα θέμα στο φόρουμ. 

Ειναι μια καλη δραματικη,τρομου,ψυχολογικη,φαντασιας σειρα stephen king.Ο τελευταιος τα λεει ολα.Εχει σε ορισμενα επεισοδια κοιλια αλλα ειναι καλη σειρα και σε κραταει μεχρι το τελος. Δεν ειναι για ολους γιατι ειναι λιγο αργη.Πχ ενας φιλος που μου ζητησε να δει μια σειρα και την προτεινα δεν του αρεσε.

Ειναι αργη σειρα με εμφαση στους χαρακτηρες.Αν δεις τα 2 πρωτα επεισοδια  και σε κρατησει συνεχισε αν οχι τοτε σταματας

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, basilisgate13 είπε

Ειναι μια καλη δραματικη,τρομου,ψυχολογικη,φαντασιας σειρα stephen king.Ο τελευταιος τα λεει ολα.Εχει σε ορισμενα επεισοδια κοιλια αλλα ειναι καλη σειρα και σε κραταει μεχρι το τελος. Δεν ειναι για ολους γιατι ειναι λιγο αργη.Πχ ενας φιλος που μου ζητησε να δει μια σειρα και την προτεινα δεν του αρεσε.

Ειναι αργη σειρα με εμφαση στους χαρακτηρες.Αν δεις τα 2 πρωτα επεισοδια  και σε κρατησει συνεχισε αν οχι τοτε σταματας

Δεν είναι στα επίπεδα του haunting of hill house; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/10/2018 στις 9:49 ΠΜ, 26ska είπε

Και τι λέει το Castle rock; Αξίζει, δεν βλέπω κανένα θέμα στο φόρουμ. 

Ψιλοβαρετό, το άφησα μετά από λίγα επεισόδια. Δεν σε κρατάει με τίποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

To Castle Rock όντως στην αρχή είναι σχετικά αργό μια και σε βάζει στο σύμπαν του Stephen King που θέλουν να φτιάξουν.

Σιγά σιγά ανεβαίνει, με το 7ο επεισόδιο να είναι ένα αριστούργημα. Εϊμαι στο 8ο, ελπίζω να τελειώσει η πρώτη χρονιά εξίσου δυνατά.

Το Maniac πάλι το παράτησα μετά απο 6 επεισόδια απίστευτης βαρεμάρας και ασυναρτησίας. Κρίμα τις 6 ώρες που έχασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Maniac είναι λίγο φευγάτη φάση. Δεν είμαι σίγουρος αν μου άρεσε ή όχι, σε καμία περίπτωση δε θεωρώ ότι έχασα τον χρόνο μου. Έχει "κάτι" που το κάνει ξεχωριστό. Ειδικά το φινάλε (και οι θεωρίες γύρω από αυτό) έχει μεγάλο ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, totalius είπε

https://www.imdb.com/title/tt6866266/?ref_=nm_flmg_act_4

Το ειδα διαφήμιση στον Οτεtv . Ξεκινάει την αλλη εβδομαδα .

Το πετυχα και εγω πριν καμια βδομαδα το περιμενω πως και πως μονο απο τους ηθοποιους που παιζουν πρεπει να ειναι καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2018 στις 2:31 ΠΜ, najinblue3 είπε

Αν και το λατρεύω το Rogue One είμαι σε φάση mheee για το project.

Anyway δε γίνεται να μη τιμήσω Star Wars, θα το δω όπως και το The Mandalorian, αργούν ακόμα βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Αν και το λατρεύω το Rogue One είμαι σε φάση mheee για το project.

Anyway δε γίνεται να μη τιμήσω Star Wars, θα το δω όπως και το The Mandalorian, αργούν ακόμα βέβαια...

Και εγώ το λατρεύω, βασικά είναι η αγαπημένη μου από τις καινούργιες ταινίες. Τώρα με τη σειρά είναι τρομερή ευκαιρία να δούμε επικούς χαρακτήρες αν το παίξουν έξυπνα, που πιστεύω θα το κάνουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Και εγώ το λατρεύω, βασικά είναι η αγαπημένη μου από τις καινούργιες ταινίες. Τώρα με τη σειρά είναι τρομερή ευκαιρία να δούμε επικούς χαρακτήρες αν το παίξουν έξυπνα, που πιστεύω θα το κάνουν 

Fingers crossed! K2 ε; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...