Προς το περιεχόμενο

TV season 2018-2019


AtiX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, xavier είπε

badlands? 

Είχα δει την πρώτη σεζόν. Ψιλοκαλή. Η δεύτερη κάπου ξεφτιλίστηκε και το παράτησα. Σαν μοτίβο όμως ήταν ωραία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, xavier είπε

δεν ειναι στο θεμα, αλλα θα σου προτεινα και το carnivale αν δεν το εχεις δει

Το έχω δει, δεν με τρέλανε. Καινούριο post apocalyptic ψάχνω, τύπου TWD, BGallactica, έστω the 100. Δυστυχώς δεν βγαίνει τίποτα αξιόλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fan είπε

Το έχω δει, δεν με τρέλανε. Καινούριο post apocalyptic ψάχνω, τύπου TWD, BGallactica, έστω the 100. Δυστυχώς δεν βγαίνει τίποτα αξιόλογο.

Fear the walking Dead, ZNation, 12 Monkeys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Fear the walking Dead, ZNation, 12 Monkeys

Κάτι καινούριο ψάχνω. Τα έχω δει (πιστεύω) όλα τα γνωστά που υπαρχουν εδώ και 3-4 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

childhood's end εχεις δει?απο αυτες που παιζουν τωρα μονο το expanse και το star trek αξιζει, αντε και κανα westworld.

 

μπορεις να δοκιμασεις και το utopia, ή κανα dirk gently.

 

το altered carbon του netflix ισως, ή το origin που βγηκε προσφατα απο το youtube

 

αμα τα εχεις δει ολα αυτα, τοτε περιμενεις σαν και εμας το nightflyers στο netflix , το watchmen στο hbo 

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2018 στις 6:03 ΜΜ, xavier είπε

childhood's end εχεις δει?απο αυτες που παιζουν τωρα μονο το expanse και το star trek αξιζει, αντε και κανα westworld.

μπορεις να δοκιμασεις και το utopia, ή κανα dirk gently.

το altered carbon του netflix ισως, ή το origin που βγηκε προσφατα απο το youtube

αμα τα εχεις δει ολα αυτα, τοτε περιμενεις σαν και εμας το nightflyers στο netflix , το watchmen στο hbo 

Τα έχω δει, εκτός από το Origin. Οπότε περιμένω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/11/2018 στις 4:29 ΜΜ, Fan είπε

Κάτι καινούριο ψάχνω. Τα έχω δει (πιστεύω) όλα τα γνωστά που υπαρχουν εδώ και 3-4 χρόνια.

Ξεκινα το Strangers.  Θα κολλησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα χθες την πρεμιέρα του Ισπανικού Vis a Vis στην ΕΡΤ1, δεν ξέρω πως θα συνεχίσει αλλά είναι πολλά υποσχόμενη. 

Δεν ισχύει βέβαια αυτό:: "Η 31χρονη ηθοποιός δεν απορεί με την δημιουργό της σειράς Άλεξ Πάινα, όταν λέει πως το Locked Up, είναι η σειρά με το περισσότερο σεξ και τη περισσότερη βία που έχεις δει ποτέ στην τηλεόραση», ούτε καν η καλύτερη σειρά με θέμα τις φυλακές, και ως καλύτερη σειρά για φυλακές και ότι πιο βίαιο έχω δει είναι το OZ  και μετά οτιδήποτε άλλο.

Αλλά μου φάνηκε σαν αρχή καλύτερο ας που΄με από το Orange is the New Black και θα το ακολουθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Stranger things??

οχι αλλο ειναι αυτο.το strangers ειναι μια αγγλικη σειρα που παιζει ο τζων σιμ απ το life on mars  και ειναι θριλερ σειρα 8 επ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, star12 είπε

οχι αλλο ειναι αυτο.το strangers ειναι μια αγγλικη σειρα που παιζει ο τζων σιμ απ το life on mars  και ειναι θριλερ σειρα 8 επ. 

Ok.. Θα το τσεκαρω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...