Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note9 Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η δευτερη καμερα ενεργοποιηται μονο για το θολωμα του βαθους και τιποτα αλλο, δηλαδη η ιδια καμερα για ευρυγωνια και τηλεφακο ,μεγαλη βλακεια σε τηλεφωνο των 1000 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, neutron53 είπε

Η δευτερη καμερα ενεργοποιηται μονο για το θολωμα του βαθους και τιποτα αλλο, δηλαδη η ιδια καμερα για ευρυγωνια και τηλεφακο ,μεγαλη βλακεια σε τηλεφωνο των 1000 ευρω.

 

Απο βλακείες μπορεί ο καθένας να πει ότι του κατέβει. Οπότε μη το πάρεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 2 μηνες πηρα σε εξαιρετικη κατασταση το 8. Το 9 μοιαζει πολυ και απο κοντα που το κρατησα. Η μεγαλυτερη μπαταρια, το super slow motion στο βιντεο και το Dex χωρις βαση (την εχω ομως) ειναι λογοι αγορας αλλα νομιζω θα παραλειψω μια γενια και θα περιμενω το 10αρι. Εξαιρετικη συσκευη ωστοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να το γράφουν Note9 επειδή τώρα με την υδρόψυξη δεν θα ζεσταίνονται τα γράμματα... :-)
Κορυφαίο κινητό αλλά νομίζω ότι έχει χάσει την αίγλη του εξαιτίας της αστοχίας της μπαταρίας που είχε γίνει. Νομίζω έχουν στραφεί περισσότερο σε s9+.

 Τουλάχιστον στον περίγυρό μου που ήξερα 3-4 άτομα που το αγόραζαν με προπαραγγελία, τώρα 1-2 έχουν πάει σε s9+.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Καλύτερα να περιμένετε το 10 όσοι δεν βιάζεστε. Λέγεται ότι θα είναι bezeless τελείως χωρίς notch (εννοείτε) και on screen fingerprint.

Αυτοί που μπορούν να πάρουν το Note 9, θα μπορούν να παρουν και το 10άρι όταν βγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, stormrain είπε

Eξαιρετικη συσκευη απο αποψη specs και εμπειριας χρησης με τη μεγαλυτερη μπαταρια απ'ο,τι διαβαζω. Θα ηθελα να ειχε κατι λιιιιιγο πιο extreme ως αναβαθμιση γιατι τωρα δυστυχως εχοντας το 8, δεν μπορω να δικαιολογησω την αγορα του...

Πλέον και οι ίδιοι οι κατασκευαστές πλασάρουν τις νέες ναυαρχίδες με το σκεπτικό ότι δεν πρέπει να αναβαθμίζεις κάθε χρόνο, θαρρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, GoMaR είπε

Απο βλακείες μπορεί ο καθένας να πει ότι του κατέβει. Οπότε μη το πάρεις

Αφου εγω λεω βλακειες και εσυ εισαι ο εξυπνος γιατι δεν βαζεις το δακτυλο σου επανω στην καμερες για να δης ποτε το βλεπεις σκεπαζοντας μια φορα την μια και μετα την αλλη, δοκιμασετο και μετα μιλα.

 

10 ώρες πριν, GoMaR είπε

Απο βλακείες μπορεί ο καθένας να πει ότι του κατέβει. Οπότε μη το πάρεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, neutron53 είπε

Αφου εγω λεω βλακειες και εσυ εισαι ο εξυπνος γιατι δεν βαζεις το δακτυλο σου επανω στην καμερες για να δης ποτε το βλεπεις σκεπαζοντας μια φορα την μια και μετα την αλλη, δοκιμασετο και μετα μιλα.


Μα δεν αμφισφβητω αυτο που λες. Αλλα το σκεπτικο σου πραγματικα ειναι εκτος λογικης.  Δλδ σε κινητο των 1000ε ΔΕ θα επρεπε να συμβαινει; 
Αν το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο ας εχει και μιση καμερα. Δε καταλαβαινω γιατι το θεωρεις βλακεια. Και σου ξανα λεω. Μη το παρεις.
Εγω θα το παρω που με καλυπτει.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GoMaR είπε


Μα δεν αμφισφβητω αυτο που λες. Αλλα το σκεπτικο σου πραγματικα ειναι εκτος λογικης.  Δλδ σε κινητο των 1000ε ΔΕ θα επρεπε να συμβαινει; 
Αν το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο ας εχει και μιση καμερα. Δε καταλαβαινω γιατι το θεωρεις βλακεια. Και σου ξανα λεω. Μη το παρεις.
Εγω θα το παρω που με καλυπτει.
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να το βάλω κι εγώ κάτι σχετικό, να σιγουρευτούμε ότι το πήραν όλοι χαμπάρι.

(η δική μου πηγή είναι πιο αξιόπιστη βέβαια)

https://www.insomnia.gr/forums/topic/686008-samsung-galaxy-note9-review/?do=findComment&comment=56699591

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήρα και εγώ το Note9 και είνα μακράν το καλύτερο Android κινητό! Απλά, είναι πολλά τα λεφτά και δεν είμαι σίγουρος αν αξίζει...

 

Ως κάτοχος και iPhone X, μπορώ να πω ότι το μόνο σημείο που υπερτερεί το iPhone X είναι σε κάποια θέματα σχετικά με το iOS... Δυστυχώς σε κάποια πράγματα το λειτουργικό Android είναι αρκετά πίσω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερη παρουσιαση . χαιρομαι να βλεπω να "ανεβαινει" και αλλο η ποιοτητα των ελληνικων παρουσιασεων.

συνεχιστε την καλη δουλεια.

Οσο για το κινητο ,εχει βελτιωσει αρκετα προβληματα του παρελθοντος αλλα η τιμη του ,το καθιστα αυτοματως απαγορευτικο για τους περισσοτερους απο εμας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη του κινητου ειναι λογικη ρε παιδια γιατι κανετε παραπονα?

Οταν το 1 χρονου Note 8 ξεκιναει απο τα 650 περιπου ευρω,ποσο περιμενετε το Note 9 να κοστιζει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...