Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 11/10/2019 στις 9:41 ΠΜ, G30RGE είπε

Update της περίπτωσης μου καθώς μου έγινε και δεύτερη επιστροφή.

Αναλυτικότερα... Η πρώτη συνδρομή που είχα κάνει, και ήτανε στο όνομα μου, είχε γίνει 30 Σεπτεμβρίου. Αυτής της συνδρομής τα χρήματα έγιναν επιστροφή στην revolut την Τρίτη 8/10. Δεύτερη συνδρομή έκανα για τον φίλο-1 στις 3/10 και σήμερα πρωί 11/10 έλαβα πάλι μήνυμα επιστροφής χρημάτων. Τρίτη συνδρομή έκανα για τον φίλο-2 στις 4/10 οπότε φαντάζομαι ότι αύριο θα γίνει επιστροφή των χρημάτων και της δικής του συνδρομής. 

Εγώ εχθές μια χαρά τα είδα τα παιχνιδάκια (το ίδιο και ο φίλος-1) και στον λογαριασμό μου στο My subscription δείχνει Access through: 30 September 2020. Έχει τύχει σε κάποιον άλλον κάτι αντίστοιχο? 

Και μένα μου ήρθε σήμερα ειδοποίηση απο τη revolut οτι έγινε επιστροφή των χρημάτων στις 3/10 που έκανα την συνδρομή αλλά βλέπω κανονικά τα παιχνίδια απο τότε και στο my subscription δείχνει επίσης Access through: 30 September 2020 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/10/2019 στις 1:22 ΠΜ, bill_2 είπε

παιδια καλησπερα μεσω hola vpn μπαίνω με βουλγάρικη ip ολα κανονικά , για να αγοράσω το πακέτο βάζω το κανονικό μου μαιλ/όνομα/κ.τ.λ στοιχειά μου κατα την εγγραφή  ?

η φτιάχνω ένα άλλο ? γιατί δεν έχω λογαριασμό καθόλου ! 

ευχαριστώ 

Εγώ που το έκανα με Revolut, έβαλα πραγματικό όνομα κλπ, απλά σαν χώρα μου πήρε αυτόματα την βουλγαρία και σαν διεύθυνση έβαλα μια τυχαία βουλγαρική. Btw, στο λαπτοπ δεν μπόρεσα να το κάνω και τελικά το κατάφερα μέσω κινητού, με ενεργοποιημένο το hola στον browser της Samsung. Με  Chrome δεν έπιανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gkost90 είπε

Και μένα μου ήρθε σήμερα ειδοποίηση απο τη revolut οτι έγινε επιστροφή των χρημάτων στις 3/10 που έκανα την συνδρομή αλλά βλέπω κανονικά τα παιχνίδια απο τότε και στο my subscription δείχνει επίσης Access through: 30 September 2020 .

Βλεπεις δωρεαν δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Βλεπεις δωρεαν δηλαδη;

Δεν ξέρω τι γίνεται.

Μάλλον γιατί σήμερα μου έστειλε ειδοποίηση η revolut ότι έγινε επιστροφή χρημάτων.

Και σήμερα μετά την ειδοποίηση που έλαβα μπήκα στη euroleague να ελέγξω, ο λογαριασμός μου ήταν κανονικά σε ισχύ και μπήκα και είδα ένα τυχαίο παιχνίδι σε επανάληψη και το έπαιξε κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ και ο φίλος-1 βλέπουμε κανονικά. Και των δύο τα χρήματα έχουνε επιστραφεί στην revolut. Του φίλου-2 δεν έχει γίνει επιστροφή. Σκέφτομαι μήπως ευθύνονται οι διευθύνσεις τιμολόγησης που δήλωσα. Στον φιλο-1 που έχει γίνει επιστροφή έβαλα τυχαία στην Ινδία. Νομίζω και σε εμένα το ίδιο έκανα. Στον φιλο-2 που δεν έχει γίνει επιστροφή έβαλα Ελλάδα. 

Επεξ/σία από G30RGE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, G30RGE είπε

Και εγώ και ο φίλος-1 βλέπουμε κανονικά. Και των δύο τα χρήματα έχουνε επιστραφεί στην revolut. Του φίλου-2 δεν έχει γίνει επιστροφή. Σκέφτομαι μήπως ευθύνονται οι διευθύνσεις τιμολόγησης που δήλωσα. Στον φιλο-1 που έχει γίνει επιστροφή έβαλα τυχαία στην Ινδία. Νομίζω και σε εμένα το ίδιο έκανα. Στον φιλο-2 που δεν έχει γίνει επιστροφή έβαλα Ελλάδα. 

Κ γώ που έβαλα Ελλάδα μου έγινε επιστροφή πάντως οπότε δεν νομίζω να είναι αυτο. 

Θα δείξει. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάτι που είχα παρατηρήσει παλιά κι επιβεβαίωσα εχθές σχετικά με την υποχρεωτική προβολή σε μια οθόνη καθε φορά. Αφορά αυτούς που εχουν chromecast.  Αν λοιπον θελετε παραλληλα καποιος αλλος στο σπιτι να βλεπει αγωνα απο καποια αλλη 2η συσκευή ανοιξτε το app της euroleague από όπου θα γινει το cast και μόλις φορτωθεί το stream στο chromecast κλειστε τελείως το app, μετά καποιος 2ος μπορεί να δει το ματς σε καποια αλλο ταμπλετ/λαπτοπ χωρίς να διακοπει η προβολή σε καμία απ'τις 2 οθόνες. Εχθες ο ενας ειχε ξεκινήσει να βλεπει τον ολυμπιακό σε ταμπλετ και μετεπειτα εγώ φορτωσα το stream στο chromecast κι ειδαμε κι οι 2  τον αγωνα ταυτοχρονα. Σε παλαιοτερη προσπαθεια να δω απο ταμπλετ και λαπτοπ ταυτοχρονα μετά απο λιγο μου ειχε κοψει την προβολή στο ενα. Δεν ξερω αν γινεται κι οταν ο ενας ειναι εκτος σπιτιου, σε αλλο δίκτυο.   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, chrisde είπε

Cast σε smart tv δεν γίνεται απ' ότι έχω καταλάβει ε;

Και γω το ιδιο ψαχνω! Δεν βρηκα καποιο εικονιδιο τυπου youpute. Εγω αυτο που εκανα μια φορα ηταν απλα να συνδεσω smart tv με κινητο μεσω smart view της Samsung,  αλλα η εικονα ηταν αθλια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, επειδή είμαι καινούργιος να κάνω μια ερώτηση θέλω...

Τα παιχνίδια των ελληνικών ομάδων στην euroleague tv συνδρομή μπορούμε να τα δούμε όλα ή υπάρχει περιορισμός;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ribakos13 είπε

Καλησπέρα, επειδή είμαι καινούργιος να κάνω μια ερώτηση θέλω...

Τα παιχνίδια των ελληνικών ομάδων στην euroleague tv συνδρομή μπορούμε να τα δούμε όλα ή υπάρχει περιορισμός;

Τα βλέπεις όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw σε ένα πρόσφατο ταξίδι μου στην Ιταλία όπου θεωρητικά  είναι κομμένη η υπηρεσία λόγω δικαιωμάτων, παρότι στην αρχική σελίδα σε προτρέπει να επισκεφτείς το Eurosport Player για να παρακολουθήσεις τους αγώνες, μπορείς να μπεις κανονικά στο schedule και να πατήσεις πάνω σε οποιοδήποτε ενεργό παιχνίδι και να το παρακολουθήσεις χωρίς κανένα περιορισμό. Τι τσακάλια είναι αυτοί ρε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, renesismotor είπε

btw σε ένα πρόσφατο ταξίδι μου στην Ιταλία όπου θεωρητικά  είναι κομμένη η υπηρεσία λόγω δικαιωμάτων, παρότι στην αρχική σελίδα σε προτρέπει να επισκεφτείς το Eurosport Player για να παρακολουθήσεις τους αγώνες, μπορείς να μπεις κανονικά στο schedule και να πατήσεις πάνω σε οποιοδήποτε ενεργό παιχνίδι και να το παρακολουθήσεις χωρίς κανένα περιορισμό. Τι τσακάλια είναι αυτοί ρε;;;

Αν την συνδρομη την εχεις πληρωσει στην Ελλαδα, τοτε βασει ευρωπαικου νομου ειναι υποχρεωμενοι να την δειχνουν σε εσενα σε οποια χωρα και αν εισαι.

Streaming without borders: EU rules to allow using online subscriptions abroad

 

Αναφορά σε κείμενο

Under the new regulation, everyone who has paid for the right to watch, listen or read online content from a provider in their home country, will be allowed to do so in any other EU country where they are staying for a limited period.
The access is granted only to people traveling to another EU country for a limited period, for example because they are on holiday, or on a business or study trip.

 

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/11/2019 στις 7:38 ΜΜ, haHa είπε

Αν την συνδρομη την εχεις πληρωσει στην Ελλαδα, τοτε βασει ευρωπαικου νομου ειναι υποχρεωμενοι να την δειχνουν σε εσενα σε οποια χωρα και αν εισαι.

Streaming without borders: EU rules to allow using online subscriptions abroad

Χρήσιμη πληροφορία.

Παρόλα αυτά στην προκειμένη περίπτωση η αγορά είχε γίνει μέσω Ινδίας...😎

Επεξ/σία από renesismotor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...