Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, renesismotor είπε

Κι εκεί μέχρι 720p πάει πάντως.

υπαρχει μια ιδιαιτεροτητα το σημα ναι μεν ειναι κολλημενο στο 1080p παρολα αυτα real 1080 εικονα βλεπεις απο συγκεκριμενες καμερες παραδειγμα καποιες κοντινες (και σε οχι ολους τους αγωνενες) οι κυριες καμερες του μεταφερουν 720p ή αν δεν ειναι οι καμερες μαπα επιλεγουν τα καναλια απο αυτες τις καμερες να δινουν στην πραγματικοτητα 720p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ενεργοποίησα απο τον Αύγουστο, αλλα λόγω εγκυμοσύνης τωρα ξεκινησα να βλεπω λιγο και εχω την απορια:
Εχω μια samsung smart tv και προσπαθω να μπω απο τον browser της τηλεορασης, κανω logi in κανονικα στο σαιτ , οταν παω να δω ενα παιχνιδι βγαζει κατάμαυρη οθόνη!!!
Στα καπακια, μπαινω απο το κινητο και ολα καλα......

Ξερετε τι μπορει να φταιει???
Καμια ιδεα για να βλεπω στην τιβι?
ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Pr3D@t0R είπε

Το ενεργοποίησα απο τον Αύγουστο, αλλα λόγω εγκυμοσύνης τωρα ξεκινησα να βλεπω λιγο και εχω την απορια:
Εχω μια samsung smart tv και προσπαθω να μπω απο τον browser της τηλεορασης, κανω logi in κανονικα στο σαιτ , οταν παω να δω ενα παιχνιδι βγαζει κατάμαυρη οθόνη!!!
Στα καπακια, μπαινω απο το κινητο και ολα καλα......

Ξερετε τι μπορει να φταιει???
Καμια ιδεα για να βλεπω στην τιβι?
ευχαριστω

Chromecast 😉

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, sarisn είπε

Chromecast 😉

Σε ευχαριστω
Επειδή δεν εχω ασχοληθεί , θα χρειαστω λιγη βοηθεια ακομα....... :P
τι παραπανω εχει ενα Chromecast απο μια smart tv και πως τι θα χρησιμοποιήσω /αξιοποιήσω  απο αυτο για να μπορεσω να δω full screen?
Ευχαριστώ! 
:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2020 στις 1:22 ΜΜ, Pr3D@t0R είπε

Το ενεργοποίησα απο τον Αύγουστο, αλλα λόγω εγκυμοσύνης τωρα ξεκινησα να βλεπω λιγο και εχω την απορια:
Εχω μια samsung smart tv και προσπαθω να μπω απο τον browser της τηλεορασης, κανω logi in κανονικα στο σαιτ , οταν παω να δω ενα παιχνιδι βγαζει κατάμαυρη οθόνη!!!
Στα καπακια, μπαινω απο το κινητο και ολα καλα......

Ξερετε τι μπορει να φταιει???
Καμια ιδεα για να βλεπω στην τιβι?
ευχαριστω

Καλησπέρα φιλε μου. Το ίδιο θέμα είχα και γω. Μίλησα με το Customer Support της EL TV και μου είπαν ότι δεν υποστηρίζει να βλέπεις αγώνες απο τους browser οποιασδήποτε smart tv. Προσωπικά αυτό που κάνω ειναι να συνδέω το λαπτοπ με HDMI με την TV και έτσι να βλέπω τους αγώνες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Pr3D@t0R είπε

Σε ευχαριστω
Επειδή δεν εχω ασχοληθεί , θα χρειαστω λιγη βοηθεια ακομα....... :P
τι παραπανω εχει ενα Chromecast απο μια smart tv και πως τι θα χρησιμοποιήσω /αξιοποιήσω  απο αυτο για να μπορεσω να δω full screen?
Ευχαριστώ! 
:)

Ανοίγεις τον αγώνα που θες να δεις στον Chrome > Εφόσον υπολογιστής και TV με το Chromecast είναι συνδεδεμένα στο ίδιο δίκτυο, πάνω δεξιά θα πρέπει να σου εμφανίζει το εικονίδιο "Προβολή σε άλλη οθόνη". Το πατάς και είσαι κομπλέ 😉

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/1/2020 στις 12:37 ΜΜ, sarisn είπε

Ανοίγεις τον αγώνα που θες να δεις στον Chrome > Εφόσον υπολογιστής και TV με το Chromecast είναι συνδεδεμένα στο ίδιο δίκτυο, πάνω δεξιά θα πρέπει να σου εμφανίζει το εικονίδιο "Προβολή σε άλλη οθόνη". Το πατάς και είσαι κομπλέ 😉

 

Καλημερα ειμαι καινουργιος συνδρομητης στην euroleague tv μεσω smartphone και ηθελα να ρωτησω πως βλεπεις αγωνες που ηδη εχουν παιχτει (δηλ. οχι live) ? Κατι σαν replay tv δηλαδη, υπαρχει?

Επεξ/σία από geco
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 15/01/2020 at 09:15, geco said:

Καλημερα ειμαι καινουργιος συνδρομητης στην euroleague tv μεσω smartphone και ηθελα να ρωτησω πως βλεπεις αγωνες που ηδη εχουν παιχτει (δηλ. οχι live) ? Κατι σαν replay tv δηλαδη, υπαρχει?

Ναι μπορείς αλλά το μενού τους είναι άντε να μην πω τι μετά την αναβάθμισή του και στο site και στο app. Όταν πας στην ομάδα δείχνει μόνο τα πρώτα 12 ματς διαθέσιμα. Θέλει να γράψεις στην αναζήτηση τον αγώνα που θες για να στον βγάλει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...