Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα guys, Είχε μια προσφορά το EL50 για monthly pass. Έκανα subscription και τον πρώτο μήνα με χρέωσαν 7€ ενώ τον δεύτερο κανονικά 14€. Έπαθε κάνεις το ίδιο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παίδες έχει μιλήσει κανένας με Euroleague για να δούμε τι θα γίνει με όσους έχουμε πληρώσει το Season Pass, τώρα που ακυρώθηκε η σεζόν; Εγώ έστειλα, μου ειπαν να γράψω μέιλ στο [email protected] και περιμένω απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, Gkostas2007 said:

Παίδες έχει μιλήσει κανένας με Euroleague για να δούμε τι θα γίνει με όσους έχουμε πληρώσει το Season Pass, τώρα που ακυρώθηκε η σεζόν; Εγώ έστειλα, μου ειπαν να γράψω μέιλ στο [email protected] και περιμένω απάντηση

Απάντησαν και αυτό και από ό,τι είδα απαντάνε το ίδιο σε όλους:

 

Thank you for contacting EuroLeague.TV Support

We have looked into this and can see that an article has been released stating that a decision to cancel the 2019-20 EuroLeague and EuroCup season have been announced. However, all decisions taken by the Executive Board will be presented at the ECA Shareholders Meeting for formal approval.

Once this is formally approved we will be able to finalise a decision regarding how this affect our customers and their subscriptions. At this time we are unable to approve a refund as our terms and conditions state that the purchases are non-refundable.

Once we have further updates regarding this matter, we will contact you and advise you accordingly.

Apologies for any delays and the inconvenience caused.

Regards,
Enrika EuroLeague.TV Support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"At this time we are unable to approve a refund as our terms and conditions state that the purchases are non-refundable." Αν το κάνουν αυτο μιλάμε για αλήτες και πραγματικά καθόλου δεν με χαλάει που τους κορόιδεψα και πήρα συνδρομή 23 ευρώ. Αυτο τους χρειάζεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο σωστο για ολους, συνδρομητες και euroleague θα ηταν μια επεκταση στη συνδρομη του καθενος. Δηλαδη, απο τις 12 Μαρτιου (νομιζω) που σταματησαν οι αγωνες, μεχρι το τελος της αγωνιστικης περιοδου, να προστεθουν αυτοι οι μηνες στον λογαριασμο του καθενος. Τιμιο μου φαινεται. Τωρα με τις μηνιαιες συνδρομες, το καλυτερο θα ηταν η επιστροφη χρηματων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και εγώ τα ίδια. Εντωμεταξύ στο NBA Pass που είχα αγοράσει μηνιαίο μου κάνανε άμεσα επιστροφή των 10 ευρώ. Για την euroleague έχω να προσθέσω ότι προ κορωνοιού, επί 3 σερί εβδομάδες, κάποια παιχνίδια δεν έπαιζαν και η απάντηση στο chat ήταν μονίμως "το δουλεύουμε, χρησιμοποιείστε την εφαρμογή του κινητού" (επί 3 εβδομάδες το δουλέυανε, για αναλογικό refund φυσικά τον κινέζο). Επίσης, όταν είχα ρωτήσει πώς γίνεται η ακύρωση (για την επόμενη season) μου είπαν στείλτε email στην τάδε διεύθυνση το οποίο έστειλα και μου απαντήσαν ότι έχει γίνει η ακύρωση κανονικά. Αργότερα, ανακαλύπτω μέσα από την σελίδα του λογαριασμού μου στο site, ότι η συνδρομή για την νέα σεζόν ήταν ενεργή και έπρεπε να την απενεργοποιήσω εγώ manually. Αν δεν το είχα ανακαλύψει τυχαία, θα μου τραβάγανε το 90άρι και του χρόνου, ενώ μου είχαν ήδη πει ότι η συνδρομή έχει ακυρωθεί. Τέλος, να αναφέρω ότι οι τιμές για Euroleague και NBA Pass είναι πάνω κάτω οι ίδιες, με το NBA να έχει 5-6 παιχνίδια κάθε μέρα, ενώ η Euroleague έχει συνολικά 8 παιχνίδια κάθε εβδομάδα και σπανίως με τις διπλές αγωνιστικές 16/εβδομάδα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Φετος η χρονια τελειωσε ή θα το συνεχισουν αργοτερα οπως το nba; Ειμαι περιεργος να δω τι θα κανουν με τις συνδρομες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/6/2020 στις 4:22 ΜΜ, Dharma108 είπε

Φετος η χρονια τελειωσε ή θα το συνεχισουν αργοτερα οπως το nba; Ειμαι περιεργος να δω τι θα κανουν με τις συνδρομες.

Τελείωσε, έχουν βγάλει και επίσημη ανακοίνωση. Καταπως φαίνεται, δεν πρόκειται να επιστρέψουν ούτε ένα ευρώ. Δεν πειράζει, αν περιμένουν ο κόσμος να ξανακάνει συνδρομή όταν τον κλέβουν με αυτό τον τρόπο,  είναι γελασμένοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά δεν επιστρέψουν χρήματα ή δεν δώσουν δωρεάν 3 μήνες ξεκινώντας από τον Οκτώβρη (αν ξεκινήσει η διοργάνωση και δεν υπάρξει κανένα ξέσπασμα του ιού) να το ξέρουμε για να φάνε μαύρο! Είχα σκοπό να αγοράσω συνδρομή (δεν είχα αγοράσει φέτος ευτυχώς) αλλά μετά από αυτό αποκλείεται. Από τον Οκτώβρη του 2021 βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός. Θα ενημερώσουμε εδώ τι θα γίνει τελικά. Με βάση όσα μου έχουν πει εμένα στο chat της Euroleague (ουσιαστικά με κοροιδεύουν) και 4-5 posts πιο πάνω που βλέπω, μοιάζει απίθανο να αποζημιώσουν. Και δυστυχώς, όταν έκανα την συνδρομή δεν ήξερα το κολπάκι με την βουλγάρικη IP και πλήρωσα 90άρι :( 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ανέφερες τη βουλγάρικη IP.. όσοι την έχουν πάρει, η μετάδοση του αγώνα γίνεται στα αγγλικά σωστά??? Δεν φαντάζομαι να μιλάνε βουλγάρικα!! 🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 ώρες πριν, sarisn είπε

Μιας και ανέφερες τη βουλγάρικη IP.. όσοι την έχουν πάρει, η μετάδοση του αγώνα γίνεται στα αγγλικά σωστά??? Δεν φαντάζομαι να μιλάνε βουλγάρικα!! 🤣🤣🤣

Στα αγγλικα γινεται lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγλικα γίνεται. Όσο για συνδρομή, Revolut και ούτε φοβος μην τραβήξουν λεφτά ούτε τπτ. Απλά ελπίζω του χρόνου να φύγει και ο ΠΑΟ να δω ποιος θα δώσει 90 ευρώ στους κλέφτες. Βασικά ούτε καν 23 που έδωσα εγώ δεν πρόκειται να δώσω. Γύφτοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχε κανά νέο κανένας για τους γύφτους και κλέφτες της Μπερτολίγκας σχετικά με τις συνδρομές; Τους έχω στείλει απανωτά μέιλ, γιατι το live chat δεν λειτουργεί, και δεν έχουν απαντήσεις τίποτα. BTW, μόνο εμένα που έδωσα μόλις 23 ευρώ με ενοχλεί η κοροϊδία; Οι υπόλοιποι σε όλη την Ευρώπη και ειδικά στην Ελλάδα που έδιναν κατοστάρικα δεν νιώθουν ότι τους κλέβουν; Τι σκατά;

Επεξ/σία από Gkostas2007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιώθουμε φίλε, αλλά από την άλλη δε μπορούμε να κάνουμε και πολλά. Το μόνο που μπορούμε και αυτό με πολύ βαριά καρδιά, είναι να μην ξανααγοράσουμε. Ούτε καν με το 23άρι.. Μπας και μάθουν να σέβονται τον κόσμο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...