Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α οντως! Μαλλον εκανα λαθος στα αποτελεσματα του google.

7 ώρες πριν, nfreskakis είπε

Μόλις ανανέωσα κι εγώ (απο Ίνδια φέτος 😁). Έβαλα και τον κωδικό EARLY15 και βγήκε $32

Με ποιο vpn τα καταφερες? Στο εξτενσιον Touch VPN  το γυρησα Ρωσσια μου εβγαλε για ρουβλια, πατησα ετησιο πλανο, αλλα ο κυκλος γυριζε συνεχεια χωρις να προχωραει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, ksessalonikios είπε

ετήσια είχα κάνει αλλά δεν μου ήρθε κάτι, σήμερα τους έστειλα σχετικό μήνυμα να δω αν θα απαντήσουν. 

Σε πολλους δεν εχει ερθει φιλε μου. Παιζει να εστειλαν μονο σε οσους διαμαρτυρηθηκαν. Τσεκαρε κ δω σχολια https://www.lagonika.gr/prosfores/euroleague-tv-15-με-κωδικο-early15/

Για μενα στειλε στο τσατ τους κ κανε τους φασαρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eko13 είπε

Α οντως! Μαλλον εκανα λαθος στα αποτελεσματα του google.

Με ποιο vpn τα καταφερες? Στο εξτενσιον Touch VPN  το γυρησα Ρωσσια μου εβγαλε για ρουβλια, πατησα ετησιο πλανο, αλλα ο κυκλος γυριζε συνεχεια χωρις να προχωραει...

Το ιδιο και εδω, Ινδια γυριζει ο κυκλος χωρις να γινεται τιποτα. ΓΤΠ τελειως το σαιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκάρετε στα spam για τον κωδικό.

Σε μενα που δεν διαμαρτυρήθηκα για παράδειγμα, μου είχαν στείλει αλλά βρισκόταν στα spam το mail τους με τον κωδικό.

Απλά πρέπει να ισχύει για αυτούς που είχαν κάνει συνδρομή για euroleague και για eurocup μαζί όπως γράφουν στο mail που έστειλαν.

Please note, the 25% discount code only applies to returning annual season pass customers who are purchasing an annual season pass.

Εγώ που είχα μόνο για euroleague, όταν βάζω τον κωδικό μου βγάζει invalid voucher προς το παρόν. Το κάνει και σε άλλον αυτό?

Θα το ξαναπροσπαθήσω τις επόμενες μέρες μήπως και έχει φάει κόλλημα τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή την στιγμή με Βουλγάρικη ip έχει πέσει η σελίδα :P

Εν τω μεταξύ μπήκα με ρωσικη ip, βάζω το voucher code για το 25% και μου βγάζει invalid... αλήθεια τι κωλολαμόγια του κερατά είναι που μου θέλουν να ανταγωνιστούν και το ΝΒΑ... Αν δεν μου το δεχτούν τζάμπα αγώνες απο την bet365 και τέλος. Ούτε ευρώ χαμένο στο κωλομάγαζο τους

Επεξ/σία από Gkostas2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gkostas2007 είπε

Αυτή την στιγμή με Βουλγάρικη ip έχει πέσει η σελίδα :P

Εν τω μεταξύ μπήκα με ρωσικη ip, βάζω το voucher code για το 25% και μου βγάζει invalid... αλήθεια τι κωλολαμόγια του κερατά είναι που μου θέλουν να ανταγωνιστούν και το ΝΒΑ... Αν δεν μου το δεχτούν τζάμπα αγώνες απο την bet365 και τέλος. Ούτε ευρώ χαμένο στο κωλομάγαζο τους

Εμενα το δεχτηκε κανονικα το EARLY15 με ρωσικη ip.To θεμα ειναι να δουμε κανα παιχνιδι γιατι ο βοθρολομεος δε μας τα λεει καθολου καλα ηδη....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Εμενα το δεχτηκε κανονικα το EARLY15 με ρωσικη ip.To θεμα ειναι να δουμε κανα παιχνιδι γιατι ο βοθρολομεος δε μας τα λεει καθολου καλα ηδη....

και μενα το EARLY15 το δέχεται. Το θέμα μου είναι οτι μου έχουν δώσει 25% έκπτωση λόγω του περσινού annual pass και μου βγάζει οτι το voucher ειναι invalid... Πραγματικά αν δεν κλείσω με 25% κάτω δεν κλείνω καθόλου και θα βλέπω τους αγώνες τζάμπα στην bet365. Δεν θα σκάσω ούτε ευρώ παραπάνω απ' οσα είχα σκοπό στο τσίρκο του μπερτοκλέφτη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

και μενα το EARLY15 το δέχεται. Το θέμα μου είναι οτι μου έχουν δώσει 25% έκπτωση λόγω του περσινού annual pass και μου βγάζει οτι το voucher ειναι invalid... Πραγματικά αν δεν κλείσω με 25% κάτω δεν κλείνω καθόλου και θα βλέπω τους αγώνες τζάμπα στην bet365. Δεν θα σκάσω ούτε ευρώ παραπάνω απ' οσα είχα σκοπό στο τσίρκο του μπερτοκλέφτη

Άμα ειχες μόνο για euroleague πέρσι δεν σου δίνει έκπτωση 25%. Οι άνθρωποι είναι επιστήμονες στην απατη. Ήξερε τι έλεγε ο  πρόεδρος γι'αυτό την έκανε...

Και κάτι ακόμα γιατί φέτος όταν κάνεις συνδρομή σου ζητάει χώρα και ταχυδρομικό κώδικα;;;;;;;;;;; Μέχρι πέρσι δεν υπήρχε αυτό.

Επεξ/σία από dionisis_s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, eko13 είπε

Α οντως! Μαλλον εκανα λαθος στα αποτελεσματα του google.

Με ποιο vpn τα καταφερες? Στο εξτενσιον Touch VPN  το γυρησα Ρωσσια μου εβγαλε για ρουβλια, πατησα ετησιο πλανο, αλλα ο κυκλος γυριζε συνεχεια χωρις να προχωραει...

Με setupVPN το έκανα. Κι εμένα έτσι έκανε στην αρχή αλλά μετά απο μερικές προσπάθειες μου έβγαλε την επιλογή για να βάλω το κουπόνι και να κάνω την πληρωμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Το 25% μου το έστειλαν αφού πρώτα διαμαρτυρήθηκα ότι δεν είχα λάβει το e-mail με τον εκπτωτικό κωδικό. Η συνδρομή που είχα ήταν μόνο για Euroleague (δίχως Eurocup).

Ο εν λόγω κωδικός θα είναι ενεργός μετά τις 30/09, διότι μέχρι τότε είναι σε ισχύ η περυσινή συνδρομή.

Χθες τους έστειλα νέο mail διαμαρτυρίας διότι είναι ξεφτίλες να δίνουν ουσιαστικά μόνο 10%, αφού ισχύει και φέτος ο εκπτωτικός κωδικός του 15% για early κρατήσεις.

Δηλαδή χάσαμε μισή σεζόν και μας δίνουν έκπτωση 9€... Ντροπή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dionisis_s είπε

Άμα ειχες μόνο για euroleague πέρσι δεν σου δίνει έκπτωση 25%. Οι άνθρωποι είναι επιστήμονες στην απατη. Ήξερε τι έλεγε ο  πρόεδρος γι'αυτό την έκανε...

Και κάτι ακόμα γιατί φέτος όταν κάνεις συνδρομή σου ζητάει χώρα και ταχυδρομικό κώδικα;;;;;;;;;;; Μέχρι πέρσι δεν υπήρχε αυτό.

Κάτι μου λέει ότι κάτι θα κάνουν με τα vpn κτλ... Ελπίζω πως οχι

Αφου μου εστειλαν κανονικα μειλ με κωδικο. Ποιος ο λογος να το κανουν δλδ?

5 λεπτά πριν, nk9 είπε

Καλημέρα.

Το 25% μου το έστειλαν αφού πρώτα διαμαρτυρήθηκα ότι δεν είχα λάβει το e-mail με τον εκπτωτικό κωδικό. Η συνδρομή που είχα ήταν μόνο για Euroleague (δίχως Eurocup).

Ο εν λόγω κωδικός θα είναι ενεργός μετά τις 30/09, διότι μέχρι τότε είναι σε ισχύ η περυσινή συνδρομή.

Χθες τους έστειλα νέο mail διαμαρτυρίας διότι είναι ξεφτίλες να δίνουν ουσιαστικά μόνο 10%, αφού ισχύει και φέτος ο εκπτωτικός κωδικός του 15% για early κρατήσεις.

Δηλαδή χάσαμε μισή σεζόν και μας δίνουν έκπτωση 9€... Ντροπή...

Σε μενα λεει οτι ειναι ενεργος απο 8/9 αλλα μου τον βγαζει invalid. Αληθεια ειναι μπουρδ@λα εντελως.

 

The code will be valid from Tuesday 8th September 2020, when passes will be available to purchase. To redeem the code, simply login

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

Αφου μου εστειλαν κανονικα μειλ με κωδικο. Ποιος ο λογος να το κανουν δλδ?

Σε μενα λεει οτι ειναι ενεργος απο 8/9 αλλα μου τον βγαζει invalid. Αληθεια ειναι μπουρδ@λα εντελως.

The code will be valid from Tuesday 8th September 2020, when passes will be available to purchase. To redeem the code, simply login

Ναι μεν λέει από 08/09, αλλά εάν δεις στο account σου έχει ακόμα ενεργή την παλιά συνδρομή έως 30/09.

Να ρωτήσω τώρα για τις συνδρομές Ρωσίας, Βουλγαρίας κ.λπ.

Απλά θέλουμε την αντίστοιχη ip κατά την αγορά του πακέτου και είμαστε κομπλέ;

Δεν έχουμε θέμα εάν πχ η κάρτα είναι ελληνική ή το PayPal είναι σε ελληνικά στοιχεία;

Επίσης, για όσους είχαμε προηγούμενη ελληνική συνδρομή, θα πρέπει να μην κάνουμε ανανέωση της παλιάς αλλά αγορά νέας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nk9 είπε

Ναι μεν λέει από 08/09, αλλά εάν δεις στο account σου έχει ακόμα ενεργή την παλιά συνδρομή έως 30/09.

Να ρωτήσω τώρα για τις συνδρομές Ρωσίας, Βουλγαρίας κ.λπ.

Απλά θέλουμε την αντίστοιχη ip κατά την αγορά του πακέτου και είμαστε κομπλέ;

Δεν έχουμε θέμα εάν πχ η κάρτα είναι ελληνική ή το PayPal είναι σε ελληνικά στοιχεία;

Επίσης, για όσους είχαμε προηγούμενη ελληνική συνδρομή, θα πρέπει να μην κάνουμε ανανέωση της παλιάς αλλά αγορά νέας;

Εγω την ακυρωσα, αλλα ελπιζω να ειναι ετσι :)

Για πληρωμη εγω την κανω με revolut για να ειμαι σιγουρος. Λογικα και με Paypal εχεις το κεφαλι σου ηρεμο. Αλλα εχω ακουσει κ να πληρωνουν κ με ελληνικη χωρις θεμα.

Για διευθυνση δεν κανεις καλου κακου νεο account να μην εχεις θεμα? Εκτος αν το 25% ισχυει μονο για το υπαρχον, οποτε το ρισκαρεις κ οτι γινει. Στην χειροτερη να στο ακυρωσουν. Ειδικα μεσω paypal ή Revolut αν τις φορτωσεις ακριβως με το ποσο της συνδρομης

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...