Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, thyra_7 είπε

Καταφέρατε να κανετε αγορα νέου πακετου; Εμενα γυριζει ο κυκλος με το που παταω buy now αλλα δε προχωραει απο εκει

τα ιδια κ εγω,μια βοηθεια παιδια!καποια λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, thyra_7 είπε

Καταφέρατε να κανετε αγορα νέου πακετου; Εμενα γυριζει ο κυκλος με το που παταω buy now αλλα δε προχωραει απο εκει

 

23 λεπτά πριν, zisiskal είπε

τα ιδια κ εγω,μια βοηθεια παιδια!καποια λυση?

Αν προσπαθείτε να κάνετε renew το annual pass που ειχατε περσι και μένα τα ίδια κάνει. Λογικά είναι γιατί λήγει 30/9 και πριν απο αυτή την ημερομηνία δεν σε αφήνει να κανεις κατι. Αν τώρα το κάνετε σε αγορά νέου πακέτου ίσως εχει θεμα το VPN. Το κανει δλδ το ιδιο και αν πατε χωρις VPN;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gkostas2007 είπε

Αν προσπαθείτε να κάνετε renew το annual pass που ειχατε περσι και μένα τα ίδια κάνει. Λογικά είναι γιατί λήγει 30/9 και πριν απο αυτή την ημερομηνία δεν σε αφήνει να κανεις κατι. Αν τώρα το κάνετε σε αγορά νέου πακέτου ίσως εχει θεμα το VPN. Το κανει δλδ το ιδιο και αν πατε χωρις VPN;

εκανα καταργηση του περυσινου pass,πλεον οι επιλογες ειναι οι εξης 1)ανανεωση περυσινου pass και 2)αγορα καινουριου,με χρηση vpn μου βγαινει η οικονομικη τιμη,ωστοσο στν προσπαθεια για αγορα κολλαει/δεν προχωραει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε να φτιάξετε νέο account και με vpn βγαίνει οικονομική τιμή. Βάλτε και EARLY15 promo code. Σε προσπάθεια ανανέωσης συνδρομής δε προχωράει η πληρωμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχετε καταλάβει με ποιον τρόπο θα πάρω 25% έκπτωση χρησιμοποιώντας το voucher που μου έχουν στείλει...?

Στην αγορά annual pass βάζω το voucher και μου λέει invalid....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ferrari84 είπε

Δοκιμάστε να φτιάξετε νέο account και με vpn βγαίνει οικονομική τιμή. Βάλτε και EARLY15 promo code. Σε προσπάθεια ανανέωσης συνδρομής δε προχωράει η πληρωμή!

Αρα αντι για 25% εκπτωη επρεπε να επιλεξουμε 20% επιστροφη του περσινου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την παλια συνδρομη ηταν αδυνατον για οτιδηποτε τελικα,μετα απο δοκιμη σε 3 συσκευες,εγινε εγγραφη με νεο account,ρωσικη ip και ΕARLY15 τελικη με Paypal 28,69

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεμπλοκαρε! Εγω τα καταφερα με το απλο εξτενσιον Touch VPN,  σε υπαρχων λογαριασμο (δεν ειχα ενεργο πας) θελει αλλαγη χωρας στα στοιχεια  εβαλα Ρωσια (που ειχα την IP) TK 111 και πληρωμη μεσω paypal και κωδικο early15.

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dioz είπε

Τελικά έχετε καταλάβει με ποιον τρόπο θα πάρω 25% έκπτωση χρησιμοποιώντας το voucher που μου έχουν στείλει...?

Στην αγορά annual pass βάζω το voucher και μου λέει invalid....

Μου εστειλαν μειλ σμρ. Λενε οτι το 25% ισχυει μετα τις 30/9 οταν θα μπορουμε να κανουμε renew στην υπαρχουσα συνδρομη. Μεχρι τοτε δεν ισχυει ο κωδικος κ δεν μπορει να γινει ανανεωση στην υπαρχουσα ακομα κ οσοι καναμε cancel

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

22 ώρες πριν, thyra_7 είπε

Καταφέρατε να κανετε αγορα νέου πακετου; Εμενα γυριζει ο κυκλος με το που παταω buy now αλλα δε προχωραει απο εκει

 

18 ώρες πριν, zisiskal είπε

τα ιδια κ εγω,μια βοηθεια παιδια!καποια λυση?

Πρέπει να συμπληρώσετε στα στοιχεία σας τη χώρα & zip code

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Gkostas2007 είπε

Μου εστειλαν μειλ σμρ. Λενε οτι το 25% ισχυει μετα τις 30/9 οταν θα μπορουμε να κανουμε renew στην υπαρχουσα συνδρομη. Μεχρι τοτε δεν ισχυει ο κωδικος κ δεν μπορει να γινει ανανεωση στην υπαρχουσα ακομα κ οσοι καναμε cancel

Καλησπέρα, αφου το mail που εχουν αποστειλει αναφερει οτι μετα τις 8 του μηνος μπορουμε να τον χρησιμοποιησουμε.. θελουν ξεχεσμα παλι..Εν τω μεταξυ το Σ/ Κ και μεσα στην εβδομαδα εχει αγωνες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mitskitsamal είπε

Καλησπέρα, αφου το mail που εχουν αποστειλει αναφερει οτι μετα τις 8 του μηνος μπορουμε να τον χρησιμοποιησουμε.. θελουν ξεχεσμα παλι..Εν τω μεταξυ το Σ/ Κ και μεσα στην εβδομαδα εχει αγωνες..

επειδη στο site ειναι μαλλον οτι να ναι το 25% μοιαζει ονειρο απατηλο,αν σου κολλαει γενικα για ανανεωση κανε νεο account(2o email),εχεις 15% με EARLY15,θα ειχες 25% αλλα οκ,3 ευρω η διαφορα,με ρωσικη ip τελικη 28,65 το πηρα,και οντως ναι!εχει τουρνουα απο αυριο....

 

22 λεπτά πριν, dioz είπε

Πρέπει να συμπληρώσετε στα στοιχεία σας τη χώρα & zip code

ναι μου ζητησε αλλα δεν αλλαξε κατι στην αγορα ή στην τιμη,φανταζομαι ουτε στην προβολη απο αυριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zisiskal είπε

επειδη στο site ειναι μαλλον οτι να ναι το 25% μοιαζει ονειρο απατηλο,αν σου κολλαει γενικα για ανανεωση κανε νεο account(2o email),εχεις 15% με EARLY15,θα ειχες 25% αλλα οκ,3 ευρω η διαφορα,με ρωσικη ip τελικη 28,65 το πηρα,και οντως ναι!εχει τουρνουα απο αυριο....

ναι μου ζητησε αλλα δεν αλλαξε κατι στην αγορα ή στην τιμη,φανταζομαι ουτε στην προβολη απο αυριο

Εχεις δικιο αλλα δεν θα του το χαρισω γιατι τωρα δεν μπορω να παρω και τα λεφτα πισω, περιμενω απαντηση στο mail που τους εστειλα και αν δεν, θα ανεβασω το mail στο twitter, να δεις πως θα τρεξουν να το φτιαξουν... Μονο ξεφτιλιζοντας τους διορθώνονται... Να σου πω το σκεφτομαι για vpn αλλα το φοβαμαι δεν ξερω τι σκοπο εχουν κτλ..ευχαριστω παντως για την ενημερωση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mitskitsamal είπε

Εχεις δικιο αλλα δεν θα του το χαρισω γιατι τωρα δεν μπορω να παρω και τα λεφτα πισω, περιμενω απαντηση στο mail που τους εστειλα και αν δεν, θα ανεβασω το mail στο twitter, να δεις πως θα τρεξουν να το φτιαξουν... Μονο ξεφτιλιζοντας τους διορθώνονται... Να σου πω το σκεφτομαι για vpn αλλα το φοβαμαι δεν ξερω τι σκοπο εχουν κτλ..ευχαριστω παντως για την ενημερωση..

δεν υπαρχει φοβος με vpn,κανεις απλα την αγορα,παιρνεις την φθηνη τιμη και μετα βλεπεις κανονικα,ειναι η 3η σεζον που το κανω,αλλοι εδω μεσα και παραπανω διαστημα,κανενας φοβος παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...