Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, zisiskal είπε

δεν υπαρχει φοβος με vpn,κανεις απλα την αγορα,παιρνεις την φθηνη τιμη και μετα βλεπεις κανονικα,ειναι η 3η σεζον που το κανω,αλλοι εδω μεσα και παραπανω διαστημα,κανενας φοβος παντως

Θα το σκεφτω, αλλα πρωτα θα τα παρω πισω η θα μου το δωσει γιατι περυσι πληρωσα συνδρομη απο Ελλαδα και ειναι 22 ευρω κατω η διαφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις έβαλα και γω τη συνδρομή μου. Ο εκπτωτικός 25% δε δουλεύει πια οπότε έβαλα τον early15 και βγήκε 27ευρώ τελική.

Άμα γίνει όμως οτι έγινε και πέρυσι που τις πρώτες 5 αγωνιστικές είχαμε black out και χάναμε τους αγώνες θα τους ξεσκίσω σε οτι social υπάρχει διαθέσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Μόλις έβαλα και γω τη συνδρομή μου. Ο εκπτωτικός 25% δε δουλεύει πια οπότε έβαλα τον early15 και βγήκε 27ευρώ τελική.

Άμα γίνει όμως οτι έγινε και πέρυσι που τις πρώτες 5 αγωνιστικές είχαμε black out και χάναμε τους αγώνες θα τους ξεσκίσω σε οτι social υπάρχει διαθέσιμο.

Το ιδιο και εγω 27.20€ από Βουλγαρια και νομιζω εχει και το Eurocup το πακετο. Τον κωδικό 25% μπορούμε να τον δώσουμε σε κανεναν άλλο ή είναι δεμένος στο account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, james9tito είπε

Το ιδιο και εγω 27.20€ από Βουλγαρια και νομιζω εχει και το Eurocup το πακετο. Τον κωδικό 25% μπορούμε να τον δώσουμε σε κανεναν άλλο ή είναι δεμένος στο account?

μοναδικος κωδικος ειναι και δε νομιζω κλειδωμενος οποτε μπορεις να τον δωσεις....επειδη τα εχουν κανει σαλατα ομως δε σου δινω ελπιδες να δουλεψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mitskitsamal είπε

Καλησπέρα, αφου το mail που εχουν αποστειλει αναφερει οτι μετα τις 8 του μηνος μπορουμε να τον χρησιμοποιησουμε.. θελουν ξεχεσμα παλι..Εν τω μεταξυ το Σ/ Κ και μεσα στην εβδομαδα εχει αγωνες..

Για το τουρνουά κρατάω μια πισινή μην τυχόν και ισχύει ακομα η περσινή συνδρομή, αφού έχει διάρκεια μέχρι 30/9. Αλλά επειδή είναι λαμόγια και ανοργάνωτοι γενικά δεν τους εμπιστεύομαι... Εγώ θα κάνω υπομονή μέχρι 1/10 και αν και πάλι δεν ισχύει το 25% θα τους κάνω ρόμπα σε όλα τα social. Και γενικά όπως ειπα και τις προάλλες σε αυτό το τσίρκο δεν τους χαρίζω ούτε μισό ευρώ. Αν δεν μου κάτσει το 25%, τότε bet365 τζάμπα και τέλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση παιδια...

Βαζω χωρα ρωσια, βουλγαρια και την παιρνω 27 ευρω οκ..
Εκτος απο αυτο χρειαζεται να αλλαξω στοιχεια στον λογαρισμο και να βαλω αλλη χωρα ή να βλεπω τα ματς με το vpn ενεργοποιημενο στη χωρα που ηταν οταν πηρα τη συνδρομη?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Ribakos13 είπε

Μια ερωτηση παιδια...

Βαζω χωρα ρωσια, βουλγαρια και την παιρνω 27 ευρω οκ..
Εκτος απο αυτο χρειαζεται να αλλαξω στοιχεια στον λογαρισμο και να βαλω αλλη χωρα ή να βλεπω τα ματς με το vpn ενεργοποιημενο στη χωρα που ηταν οταν πηρα τη συνδρομη?

Εγώ πέρσι εβαλα απλά χωρα Βουλγαρία, zip code Βουλγάρικο (βρήκα απο το google maps) και μετά έβλεπα τους αγώνες με ελληνική ip χωρις vpn. Δεν ειχα κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

Για το τουρνουά κρατάω μια πισινή μην τυχόν και ισχύει ακομα η περσινή συνδρομή, αφού έχει διάρκεια μέχρι 30/9. Αλλά επειδή είναι λαμόγια και ανοργάνωτοι γενικά δεν τους εμπιστεύομαι... Εγώ θα κάνω υπομονή μέχρι 1/10 και αν και πάλι δεν ισχύει το 25% θα τους κάνω ρόμπα σε όλα τα social. Και γενικά όπως ειπα και τις προάλλες σε αυτό το τσίρκο δεν τους χαρίζω ούτε μισό ευρώ. Αν δεν μου κάτσει το 25%, τότε bet365 τζάμπα και τέλος.

Το τουρνουά δεν μπορείς να το δεις με την περσινή συνδρομή μπες και δες ότι στο βγάζει με ένα λουκετο. Το 25% ισχύει μόνο αν πέρσι είχες ετήσια συνδρομή euroleague και για Eurocup μαζί αλλιώς δεν δέχεται τον κωδικο, φέτος δεν υπάρχει μόνο για euroleague.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή καλημέρα σε όλη την παρέα, καθότι νέος στα forum του Insomnia,

Ως φαν του μπάσκετ, φέτος αποφάσισα να βάλω και εγώ για πρώτη φορά EuroleagueTv, και έτσι έχω κάποιες ερωτήσεις να κάνω. 1)Επειδή σκέφτομαι να κάνω την συνδρομή μέσω Βουλγαρίας και Βουλγαρικό zip code, είναι ασφαλής η πληρωμή με χρεωστική κάρτα (Aplha Bank); Έχω βάλει το extension του Chrome ''Hide My IP VPN'' που διάβασα κάπου στο forum, βοηθάει; 2)Από laptop παρακολουθείς από το site της Euroleague, και από κινητό μέσω της εφαρμογής, σωστά; 3)Μπορώ να παρακολουθήσω μέσω οποιουδήποτε browser; Αυτά μέχρι τώρα, σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, BillyPao είπε

Για αρχή καλημέρα σε όλη την παρέα, καθότι νέος στα forum του Insomnia,

Ως φαν του μπάσκετ, φέτος αποφάσισα να βάλω και εγώ για πρώτη φορά EuroleagueTv, και έτσι έχω κάποιες ερωτήσεις να κάνω. 1)Επειδή σκέφτομαι να κάνω την συνδρομή μέσω Βουλγαρίας και Βουλγαρικό zip code, είναι ασφαλής η πληρωμή με χρεωστική κάρτα (Aplha Bank); Έχω βάλει το extension του Chrome ''Hide My IP VPN'' που διάβασα κάπου στο forum, βοηθάει; 2)Από laptop παρακολουθείς από το site της Euroleague, και από κινητό μέσω της εφαρμογής, σωστά; 3)Μπορώ να παρακολουθήσω μέσω οποιουδήποτε browser; Αυτά μέχρι τώρα, σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας.

1) Σύμφωνα με όσα έχουμε διαβάσει, δεν υπάρχει πρόβλημα. Βασικό είναι το προσθετο να σου δίνει επιλογή σέρβερ για τις χώρες που θες. 

2) Από laptop βλέπεις μέσω browser, ενώ από κινητό μέσω app. Να επισημάνω ότι πλέον δεν υπάρχει πρόβλημα αν συνδεσεις το laptop με την τηλεόραση σου και δείχνει κανονικά (παλιά έκοβε την έξοδο εικόνας). Επισης και το app κάνει κανονικα mirroring στην τηλεόραση (σε android τουλάχιστον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nk9 είπε

1) Σύμφωνα με όσα έχουμε διαβάσει, δεν υπάρχει πρόβλημα. Βασικό είναι το προσθετο να σου δίνει επιλογή σέρβερ για τις χώρες που θες. 

2) Από laptop βλέπεις μέσω browser, ενώ από κινητό μέσω app. Να επισημάνω ότι πλέον δεν υπάρχει πρόβλημα αν συνδεσεις το laptop με την τηλεόραση σου και δείχνει κανονικά (παλιά έκοβε την έξοδο εικόνας). Επισης και το app κάνει κανονικα mirroring στην τηλεόραση (σε android τουλάχιστον).

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω χρησιμοποιησα Vpn με Ip Τουρκίας και με χρέωσε για ετήσια συνδρομή 27.11 ευρώ με τον κωδικό για 15% εκπτωση. Καλή φάση.

Nba έχουμε απο το Kodi και με 27 ευρώ θα έχουμε και Euroleague! Super!!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...